Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls No-Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / under 23.1kg
(No Gi Nationals)
1-1
Dokončeno
Shiloh Porter
Oliver MMA New Lynn
Mia Oliver Oliver MMA New Lynn Won by points - 02:00
(Girls No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / under 61.7kg)
(No Gi Nationals)
6-1
Dokončeno
Tayla Southall
Whangarei BJJ
Zoe Ballot Te Maru Jiu Jitsu Won by Submission - 01:56
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
2-1
Dokončeno
Mason Nicholas
Te Maru Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Ethan Yang VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Girls No-Gi / White / Kid 5 - Youth / under 36.3kg
(No Gi Nationals)
7-1
Dokončeno
Bella Shek
Oliver MMA New Lynn
DAISY ARAMA Clinch BJJ South Auckland Won by Submission - 00:57
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
4-1
Dokončeno
Finn Wilson
Alliance Mt Eden
Won by points - 01:12
Mason Hansen Tukaha Rotorua
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / over 45.5kg
(No Gi Nationals)
8-1
Dokončeno
Alaipulotu Motuapuaka
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 01:41
Hunter Taiapa Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 42.6kg
(No Gi Nationals)
6-2
Dokončeno
Shannon Rameka
Nautilus Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Alfie Paviour-Kel Coast Academy
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
2-4
Dokončeno
Ollie Shaw
STMA Brasa
Won by points - 03:00
Quinn Santos Mount Maunganui Jiu Jitsu
Girls No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
5-1
Dokončeno
Siena Southall
Whangarei BJJ
Patrezcija Vuletic-Petch Tukaha Rotorua Won by points - 04:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 39.5kg
(No Gi Nationals)
3-1
Dokončeno
Puhikura Hohipa
Alliance Mt Eden
Mizuki Takada GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Won by Submission - 02:02
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
7-4
Dokončeno
Tyler Hauraki
Alliance Mt Eden
Won by points - 04:00
Zack GIBBINS Coast Academy
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / under 25.9kg
(No Gi Nationals)
1-2
Dokončeno
Leo Pavlenko
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Won by Submission - 00:53
Khalifa Reign Makikiriti Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 39.5kg
(No Gi Nationals)
3-4
Dokončeno
Ryder Minikin
Bucklands Beach BJJ
Jihoo Lee The Combat Centre Won by Submission - 00:34
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
8-2
Dokončeno
William Hulett
Oliver MMA Browns Bay
Won by points - 04:00
Urban Weatherley Alliance Mt Eden
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 42.6kg
(No Gi Nationals)
5-4
Dokončeno
Damien Fernandes
Whangarei BJJ
Valera Shcherbakov Oliver MMA Browns Bay Won by Submission - 00:21
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
4-4
Dokončeno
Arthur Willmott-Bradshaw
STMA Brasa
Daklin Cameron Oceanside Jiu Jitsu NZ Won by Submission - 01:20
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
2-2
Dokončeno
Isaac Waru
Hori Thai Rotorua
Ethan Yang VR Jiu Jitsu - Pakuranga Won by Submission - 00:57
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
1-3
Dokončeno
Rikki Pou
Gracie Gym Whangaroa
Levi Potgieter Whangarei BJJ Won by Submission - 00:32
Girls No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 55.3kg
(No Gi Nationals)
5-2
Dokončeno
Che'-Nicole Hills
Gracie Gym Whangaroa
Siena Southall Whangarei BJJ Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
2-5
Dokončeno
Bille Goldsbury
Te Maru Jiu Jitsu
Lewis Botica DAREDEVIL JIU JITSU Won by Submission - 00:29
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 39.5kg
(No Gi Nationals)
3-2
Dokončeno
Raina Hills
Gracie Gym Whangaroa
Puhikura Hohipa Alliance Mt Eden Won by Submission - 03:29
Girls No-Gi / White / Kid 5 - Youth / under 36.3kg
(No Gi Nationals)
7-2
Dokončeno
Ocean Stehlin-Burns
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 00:30
Bella Shek Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 49kg
(No Gi Nationals)
6-5
Dokončeno
Braith Hodge
STMA Brasa
Sihoo Lee The Combat Centre Won by points - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
4-2
Dokončeno
Jacob Oxford
Bush Jitsu
Won by Submission - 01:00
Mason Hansen Tukaha Rotorua
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / under 21.3kg
(No Gi Nationals)
1-4
Dokončeno
Chaz Grisselle
Bucklands Beach BJJ
Won by points - 02:00
Alex Chung GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
2-3
Dokončeno
Mason Nicholas
Te Maru Jiu Jitsu
Ethan Yang VR Jiu Jitsu - Pakuranga Won by Submission - 01:20
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
2-6
Dokončeno
Ollie Shaw
STMA Brasa
Won by points - 03:00
Fletcher De Nicolo Alliance Mt Eden
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 39.5kg
(No Gi Nationals)
3-5
Dokončeno
Edward Wang
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Won by Submission - 00:28
Nikora Hauraki Alliance Mt Eden
Boys No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
8-3
Dokončeno
Ezekiera (Tama) Roimata
Fresh Jiu-Jitsu
Won by points - 04:00
Khan Glover Bucklands Beach BJJ
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No Gi Nationals)
4-5
Dokončeno
Grace Hide
Te Manawa Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:41
Shreya Karan VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
7-5
Dokončeno
Tawhana Hohipa
Alliance Mt Eden
Joel McGrath Mount Maunganui Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / under 30.4kg
(No Gi Nationals)
1-7
Dokončeno
Everly Noy
Oliver MMA New Lynn
Amaiyah-Louise Taulu Alliance Mt Eden Won by Submission - 00:44