Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -53.3kg
(No-Gi Regionals)
34
Finito
Dominic Martin
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Lenin Simi VR Jiu Jitsu - Pakuranga Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
29
Finito
Aimon Kissun
Oliver MMA New Lynn
Krsna Prasad Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 02:38
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -36.3kg
(No-Gi Regionals)
17
Finito
Bronte Rippin
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 00:15
Charlee Tei Marsters Fresh Jiu-Jitsu
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -67.6kg
(No-Gi Regionals)
1-35
Finito
Daniel Benton
Oliver MMA Browns Bay
Won by Submission - 01:02
Colin Lumsden Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(No-Gi Regionals)
20
Finito
Lucifero Spraggs
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 01:14
Charles Johnston Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -53.3kg
(No-Gi Regionals)
35
Finito
Nixon Suddens
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 04:00
Lenin Simi VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
30
Finito
Azaiah Fitisemanu
Oliver MMA New Lynn
Campbell Benton Oliver MMA Browns Bay Won by Submission - 01:57
Men No-Gi / Black / Master 2 (36+ yrs) / Medium Heavy (-86.2kg)
(No-Gi Regionals)
2-35
Finito
Ricardo Castagna
Black Knights Jiu Jitsu
Won by Submission - 03:11
Andrew Neverman Art of Combat
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -36.3kg
(No-Gi Regionals)
18
Finito
Bronte Rippin
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 01:10
Charlee Tei Marsters Fresh Jiu-Jitsu
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / over 73.5kg
(No-Gi Regionals)
1-38
Finito
William Amer
Martial Fitness
Won by Submission - 01:53
Shayne Banik Hape Gracie Gym Tauranga
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(No-Gi Regionals)
21
Finito
Lucifero Spraggs
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 00:22
Chase Tupaea Oliver MMA South Auckland
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
31
Finito
Anton Te Dorsthorst
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 02:10
Hunter Murray-Simon Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -67.6kg
(No-Gi Regionals)
1-36
Finito
Daniel Benton
Oliver MMA Browns Bay
Won by Submission - 01:13
Colin Lumsden Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(No-Gi Regionals)
22
Finito
Charles Johnston
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 00:48
Chase Tupaea Oliver MMA South Auckland
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(No-Gi Regionals)
2-36
Finito
Jahred Dell
Tu Kaha Auckland City
Won by points - 07:00
Rodney Horomona Gracie Allegiance Team New Zealand
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -53.3kg
(No-Gi Regionals)
36
Finito
Alex Benton
Oliver MMA Browns Bay
Won by Submission - 01:04
Dominic Martin Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
32
Finito
Krsna Prasad
Oliver MMA New Lynn
Campbell Benton Oliver MMA Browns Bay Won by Submission - 00:33
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(No-Gi Regionals)
33
Finito
Cody Elwin
Martial Fitness
Won by points - 04:00
Sam Patchett Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / Black / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(No-Gi Regionals)
31
Finito
Marc Lelievre
Core MMA Hamilton
Won by points - 08:00
Vaughan Antonio Manawatu BJJ
Men No-Gi / Purple / Master 4 (46+ yrs) / Super Heavy (-98.4kg)
(No-Gi Regionals)
37
Finito
Peter Watts
Submission Takapuna
Justin Miller Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 04:36
Men No-Gi / Black / Master 2 (36+ yrs) / Medium Heavy (-86.2kg)
(No-Gi Regionals)
2-37
Finito
Ricardo Castagna
Black Knights Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:45
Andrew Neverman Art of Combat
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -44kg
(No-Gi Regionals)
34
Finito
Jaeden Brown
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 00:34
Glenn Craven Zero Gravity Martial Arts
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(No-Gi Regionals)
35
Finito
Cody Elwin
Martial Fitness
Won by points - 04:00
Sam Patchett Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / Blue / Master 4 (46+ yrs) / Super Heavy (-98.4kg)
(No-Gi Regionals)
2-38
Finito
Dave Ducker
Adam Cavanagh Zero Gravity Martial Arts Won by Submission - 01:07
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / over 73.5kg
(No-Gi Regionals)
1-39
Finito
William Amer
Martial Fitness
Won by Submission - 02:32
Shayne Banik Hape Gracie Gym Tauranga
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(No-Gi Regionals)
2-40
Finito
Jahred Dell
Tu Kaha Auckland City
Won by points - 07:00
Rodney Horomona Gracie Allegiance Team New Zealand
Men No-Gi / Purple / Adult / Feather (-68kg)
(No-Gi Regionals)
38
Finito
Matthew Gambirazzi
Gracie Allegiance Team New Zealand
Hayden Smith AXIS JIU-JITSU ACADEMY Won by points - 07:00
Men No-Gi / Brown / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
23
Finito
Clinton Terry
Tu Kaha Auckland City
Won by Submission - 05:04
Brennan Matheson Whangarei BJJ
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -44kg
(No-Gi Regionals)
36
Finito
Jaeden Brown
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 01:49
Glenn Craven Zero Gravity Martial Arts
Men No-Gi / Purple / Master 3 (41+ yrs) / Middle (-80.2kg)
(No-Gi Regionals)
33
Finito
Vladislav Dimitrov
Atos Auckland
Won by Submission - 01:32
Darryl Mckay Mount Maunganui Jiu Jitsu
Men No-Gi / Blue / Master 4 (46+ yrs) / Super Heavy (-98.4kg)
(No-Gi Regionals)
2-41
Finito
Dave Ducker
Adam Cavanagh Zero Gravity Martial Arts Won by Submission - 03:25
Men No-Gi / Brown / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
24
Finito
Rion Hakiwai Paterson
Gracie Allegiance Team New Zealand
Won by Submission - 02:48
Abdel Hameed Dabbour Atos Auckland