Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-1
Finito
Nathan Van Wyk
Alliance Mt Eden
Won by points - 02:00
Alayna Andrews Zero Gravity Martial Arts
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1
Finito
Olivia Liu
AucklandBJJ.com
Frankie Bennett DAREDEVIL JIU JITSU Won by points - 03:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
9
Finito
Chace Kubiack-stanton
Whangarei BJJ
Won by points - 03:00
Tyrone Hakopa-Crawford
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
5
Finito
Siena Southall
Whangarei BJJ
Won by points - 03:00
Hendryk Chia AucklandBJJ.com
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -22.7kg
(6 MAT CONFIGURATION)
4
Finito
Olivia Robinson
AucklandBJJ.com
Mikaela Clarke Zero Gravity Martial Arts Won by points - 03:00
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1-4
Finito
Bella Ferguson
Gracie Gym Tauranga
Won by points - 02:00
Ethan Yang VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-2
Finito
Brooke Wilkin
Coast Academy
Mason Hapi Core MMA Hamilton Won by Submission - 00:25
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2
Finito
Marcus Inoue-Matamua
Ochiba
Won by points - 03:00
Tor Hadfield Coast Academy
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-9
Finito
Leif Hadfield
Coast Academy
Won by points - 02:00
Eli Purdie Bucklands Beach BJJ
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1-5
Finito
Railey Paewai
Gracie Gym Whangaroa
Johnny Nichols Alliance Mt Eden Won by points - 02:00
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -49.9kg
(6 MAT CONFIGURATION)
7
Finito
Ellis Anaru Ferguson
Hori Thai Rotorua
Won by points - 03:00
Kodie Williams Tukaha Rotorua
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -36.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2
Finito
Martallis Vaihu
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 00:43
Marlee Campbell Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
3
Finito
Raiha Paewai
Gracie Gym Whangaroa
Won by Submission - 00:17
Danilo` Da Silva Fresh Jiu-Jitsu
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
4
Finito
Julius Tam
Alliance Mt Eden
YiMing He VR Jiu Jitsu - Pakuranga Won by Submission - 00:23
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-3
Finito
Nathan Van Wyk
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 00:43
Shreya Karan VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
4
Finito
Raina Hills
Gracie Gym Whangaroa
Won by points - 02:00
Kairo Harvey Gracie Gym Tauranga
Girls Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / -20kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1-2
Finito
Unknown User
Fresh Jiu-Jitsu
Won by points - 02:00
Aruna Hape Gracie Gym Tauranga
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2
Finito
Niwa Lee-David
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Hanaia-Bree Hill Omarumutu Jiu Jitsu Club Won by points - 02:00
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -54.4kg
(6 MAT CONFIGURATION)
8
Finito
Meika Gillies
Zero Gravity Martial Arts
Claudette Roux Coast Academy Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
3
Finito
Frankie Bennett
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by points - 03:00
Mateus Hooper Alliance Mt Eden
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-4
Finito
Mason Hapi
Core MMA Hamilton
Won by points - 02:00
TJ Sekona Omarumutu Jiu Jitsu Club
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
11
Finito
Connor Benest
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by Submission - 03:00
Carter Aitchison Tukaha Rotorua
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1-6
Finito
Bella Ferguson
Gracie Gym Tauranga
Won by points - 02:00
Khaleb De Veas VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -22.7kg
(6 MAT CONFIGURATION)
5
Finito
Olivia Robinson
AucklandBJJ.com
Won by Submission - 03:00
Mikaela Clarke Zero Gravity Martial Arts
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-10
Finito
Leif Hadfield
Coast Academy
Won by points - 02:00
Lucas Chien Alliance Mt Eden
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1-7
Finito
Johnny Nichols
Alliance Mt Eden
Eric Jia VR Jiu Jitsu - Pakuranga Won by Submission - 01:00
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
6
Finito
Maisie Medcalf
Bucklands Beach BJJ
Won by points - 02:00
Danilo` Da Silva Fresh Jiu-Jitsu
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -36.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
3
Finito
Alaipulotu Motuapuaka
Marlee Campbell Global Jiu Jitsu Academy Katikati Won by points - 01:30
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
5
Finito
Marcus Inoue-Matamua
Ochiba
Won by Submission - 00:35
Monique Johnston Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-11
Finito
Eli Purdie
Bucklands Beach BJJ
Lucas Chien Alliance Mt Eden Won by Submission - 01:46
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
6
Finito
Zavier Tam
Alliance Mt Eden
Aaliyah Mead Won by Submission - 01:12
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
10
Finito
Chace Kubiack-stanton
Whangarei BJJ
Vincent McLenaghen Tukaha Rotorua Won by points - 03:00