Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
18
Finito
Ryan SHETERLINE
Underground BJJ Te Puna
Unknown User Takaro Bjj/mma Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
19
Finito
Rhys O'Connor
Tukaha Rotorua
Won by points - 04:00
Oscar Baker Nautilus Jiu Jitsu
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-22
Finito
Jai Field
Oliver MMA New Lynn
YiMing He VR Jiu Jitsu - Pakuranga Won by Submission - 03:49
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Finito
Kaylee Paruru
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Keana So Ground Control BJJ Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
14
Finito
Robbie Dasey
DS Team Jiu Jitsu NZ
Won by points - 02:58
Damon Gordon DS Team Jiu Jitsu NZ
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -74.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Finito
Theodore Hunt
Eastside Grapplers Aotearoa
Won by points - 04:00
Mason Barry Tukaha Rotorua
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Finito
Alicia Tottenham
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by points - 04:00
Turuhira Farrell Te Maru Jiu Jitsu
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-20
Finito
Ashton Hendrix
Battalion Jiu-Jitsu Academy
Lucifero Spraggs Alliance Mt Eden Won by Submission - 01:14
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-21
Finito
Tamehana Biddle-Downes
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Jack Andrews Zero Gravity Martial Arts Won by Submission - 03:21
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Finito
Jarna Kidd
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Won by Submission - 03:56
Kiana Horo-Kiriwera Alliance Mt Eden
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Finito
Lucan Marino
Tukaha Rotorua
Lewis Martin Oliver MMA New Lynn Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
Finito
Luca De Mari
Alliance Mt Eden
Dylan Prassinos Won by Walkover
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -69.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-23
Finito
Waahangateranginui Downes
Te Maru Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Cayden Baxter Oceanside Jiu Jitsu NZ
Men Gi / Purple / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Finito
Ezra Fa'alogo
Axis BJJ NZ
Won by Submission - 01:40
Anthony Sage Tu Kaha Auckland City
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
17
Finito
Jesse Taulu
Alliance Mt Eden
Lachlan Ah Mann Oceanside Jiu Jitsu NZ Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Finito
Tyler Simpson
Carlson Gracie Queenstown
Won by Submission - 01:37
Enosh Chhetri Takaro Bjj/mma
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
18
Finito
Caelum Mok
Bucklands Beach BJJ
Josh Moffitt Oliver MMA Browns Bay Won by points - 03:00
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-22
Finito
Lucas Djaiz
Ochiba
Lane Bleakley Nautilus Jiu Jitsu Won by Submission - 02:59
Men Gi / Purple / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
26
Finito
Emilio Munoz
Checkmat Christchurch
Jahred Dell Tu Kaha Auckland City Won by points - 07:00
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Finito
Mateus Hooper
Alliance Mt Eden
Mason Hapi Alliance Mt Eden Won by Submission - 02:25
Men Gi / Purple / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
26
Finito
Viliami Ballard
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 02:44
Karyss Adams East Coast BJJ Whakatane
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Finito
Campbell Te Mana Hansson
Won by points - 04:00
Oscar Baker Nautilus Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-19
Finito
Jasper Drayton-Tuhua
Hori Thai Rotorua
Antony Wood Tu Kaha Waiheke Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -59kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-26
Finito
Tiana Taiapa
Underground BJJ Te Puna
Won by points - 04:00
Hameed Muhammad Juma Takaro Bjj/mma
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
28
Finito
Benji Amuimuia
Ochiba
Won by Submission - 01:43
Tayt Bowlin Bucklands Beach BJJ
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Finito
Maisie Medcalf
Bucklands Beach BJJ
Yoko Fyson Oliver MMA Browns Bay Won by points - 03:00
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Finito
Peyton Frear
Bush Jitsu
Won by points - 04:00
Eli Frear Bush Jitsu
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
19
Finito
Valera Shcherbakov
Oliver MMA Browns Bay
Won by Submission - 00:33
Mason McCluggage Whangarei BJJ
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Finito
Jakob Nguyen
Ochiba
Won by Submission - 00:30
Titan Williams
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
17
Finito
Connor Benest
Coast Academy
Vincent Smith Won by Submission - 01:15
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Finito
Shona Karan
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Kiana Horo-Kiriwera Alliance Mt Eden Won by Submission - 02:03
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-23
Finito
Lucifero Spraggs
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 03:02
Jack Andrews Zero Gravity Martial Arts