Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 44kg
(No-Gi Regionals)
2-36
Finito
Siena Southall
Whangarei BJJ
Won by points - 03:00
Hawaiiki Taupo Alliance Mt Eden
Girls No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No-Gi Regionals)
27
Finito
Emily Ducker
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 01:40
Darlia Riwhi-Hill Oliver MMA South Auckland
Men No-Gi / White / Adult / Super Heavy (under 98.4kg)
(No-Gi Regionals)
25
Finito
Otene Melrose
Fresh Jiu-Jitsu
Handre Luus The Combat Centre Won by points - 05:00
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
2-37
Finito
Vikrant Pawaar
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 02:41
Tyrone Hack Oliver MMA Browns Bay
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-29
Finito
Jake Angove
Kings Academy
Jacob Barnett Atos Auckland Won by Submission - 01:22
Women No-Gi / Purple / Adult / Heavy (over 80.3kg)
(No-Gi Regionals)
22
Finito
Jodeci Campbell
Bush Jitsu
MICHELLE MONTAGUE Core MMA Hamilton Won by points - 05:35
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 44kg
(No-Gi Regionals)
26
Finito
Kortez Dorset
Kurei Harawira Won by Submission - 01:42
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No-Gi Regionals)
Finito
Jordan Minifie
Oliver MMA New Lynn
Russell Keenan Global Jiu Jitsu Academy Katikati Won by Walkover
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No-Gi Regionals)
24
Finito
Ethan Oakes
Carlson Gracie Queenstown
Luca Carter Won by Submission - 01:26
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 44kg
(No-Gi Regionals)
2-38
Finito
Mia Hamiora
Gracie Gym Whangaroa
Won by Submission - 01:51
Hawaiiki Taupo Alliance Mt Eden
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-30
Finito
Josh Hyett
Core MMA Hamilton
Rika Kereopa.Barrett Hori Thai Rotorua Won by points - 05:00
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Middle (under 73kg)
(No-Gi Regionals)
26
Finito
Trevor Coetzee
Lions Den Whangarei
Won by Submission - 01:12
Thomas O’Neill Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / under 36.3kg
(No-Gi Regionals)
28
Finito
Kai Fyson
Oliver MMA Browns Bay
Won by points - 04:00
Benji Amuimuia Ochiba
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (under 92.30kg)
(No-Gi Regionals)
27
Finito
Fergus Jenkins
Tsunami Southern Tribes/CFC
Won by Submission - 04:48
Fergus Tonkin Crolin Gracie Team NZ
Women No-Gi / White / Adult / Middle (under 73kg)
(No-Gi Regionals)
2-39
Finito
Aroha Montgomery
Atos Auckland
Won by points - 05:00
Jade Hennessy Bush Jitsu
Women No-Gi / White / Adult / Light (under 66.2kg)
(No-Gi Regionals)
27
Finito
Savannah Mahoney
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 03:57
JiSoo Ryu Oliver MMA Browns Bay
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-31
Finito
Mathew Birt
Kings Academy
Kroydon Falefitu Alliance Mt Eden Won by points - 05:00
Boys No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / under 36.3kg
(No-Gi Regionals)
29
Finito
Jai Field
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 00:34
Xander Kalnins Core MMA Hamilton
Men No-Gi / Purple / Master 2 (36+ yrs) / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No-Gi Regionals)
24
Finito
Cameron Rowston
Atos Auckland
Won by Submission - 03:58
Mitch Leslie Black Knights Jiu Jitsu
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (under 92.30kg)
(No-Gi Regionals)
26
Finito
Cory Shadbolt
Tsunami Southern Tribes/CFC
Won by points - 06:00
Kieran Hussey STMA Brasa
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 44kg
(No-Gi Regionals)
2-40
Finito
Siena Southall
Whangarei BJJ
Won by points - 03:00
Mia Hamiora Gracie Gym Whangaroa
Girls No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 48.5kg
(No-Gi Regionals)
32
Finito
Alicia Tottenham
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by points - 04:00
Lana Breingan Tsunami Southern Tribes Tuwharetoa
Women No-Gi / White / Adult / Feather (under 59.4kg)
(No-Gi Regionals)
28
Finito
Larissa Guedes
DELARIVA
Won by Submission - 04:13
Mikayla Mackie Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-32
Finito
Joshua O'Donnell
Manawatu BJJ
Won by Submission - 00:31
Ben Weston Oliver MMA Browns Bay
Men No-Gi / Purple / Adult / Heavy (under 92.30kg)
(No-Gi Regionals)
25
Finito
Hugh Green
Alliance Mt Eden
Alexis Courselle Tukaha Jiu Jitsu Won by Submission - 05:14
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Light (under 74.2kg)
(No-Gi Regionals)
2-41
Finito
Facundo Galvan
TUKAHA
Won by Submission - 03:21
Drew Collett Gracie Allegiance Team New Zealand
Men No-Gi / White / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-35
Finito
Freddie Ponder
New Plymouth MMA
Won by points - 05:00
Nicholas Strachan Black Knights Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / under 36.3kg
(No-Gi Regionals)
30
Finito
Benji Amuimuia
Ochiba
Won by Submission - 01:14
Xander Kalnins Core MMA Hamilton
Men No-Gi / Blue / Adult / Super Feather (under 62.1kg)
(No-Gi Regionals)
30
Finito
Omar Zalat
Dilmurodov BJJ
Won by Submission - 00:41
William Chao Oliver MMA South Auckland
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Middle (under 80.2kg)
(No-Gi Regionals)
29
Finito
Héctor Mastronardi
Carlson Gracie Wanaka
Won by Submission - 03:35
Michael White East Coast BJJ Whakatane
Women No-Gi / White / Adult / Middle (under 73kg)
(No-Gi Regionals)
2-42
Finito
Kelly Brooks
East Coast BJJ Whakatane
Won by points - 05:00
Jade Hennessy Bush Jitsu
Boys No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / under 36.3kg
(No-Gi Regionals)