Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
29
Finito
Oscar PETERSEN
Won by Submission - 02:18
Phil Attenborough Combat Room Jiujitsu
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
1-28
Finito
Shaun Reszke
Combat Room Jiujitsu
Won by points - 06:00
Caleb Brown Oliver MMA Kapiti
Men Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
18
Finito
Kieran Hussey
STMA Brasa
Won by points - 06:00
Alex Taylor
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
30
Finito
Joshua Montague
Won by Submission - 00:54
Mark Galbraith Oliver MMA Kapiti
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
31
Finito
Sean Fitzgibbon
Combat Room Jiujitsu
Won by points - 06:00
Daniel Alley Combat Room Jiujitsu
Women No-Gi / Purple / Adult / Light (-66.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
2-25
Finito
Briar Davies
Gracie Allegiance Team New Zealand
Jordan Doherty Carlson Gracie Queenstown Won by Submission - 03:25
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
Men Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
19
Finito
Troy Bourke
Gracie Allegiance Team New Zealand
Won by points - 06:00
Alex Taylor
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
1-30
Finito
Shaun Reszke
Combat Room Jiujitsu
Won by points - 06:00
Te Ao Oterangi Thompson Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Purple / Adult / Light (-74.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
2-26
Finito
Ray Winterton
Combat Room Jiujitsu
Igor Gabriel Gracie Allegiance Team New Zealand Won by Submission - 01:01
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
32
Finito
Phil Attenborough
Combat Room Jiujitsu
Mark Galbraith Oliver MMA Kapiti Won by Submission - 01:32
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(Gi and No Gi Regionals)
33
Finito
Steve Baker
Nautilus Jiu Jitsu
Rhyce Deverill Oliver MMA Kapiti Won by Submission - 02:07
Men Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
20
Finito
Odin Robinson
Oliver MMA New Lynn
Kieran Hussey STMA Brasa Won by Submission - 03:02
Men No-Gi / Purple / Adult / Light (-74.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
2-27
Finito
Stephen Perry
Combat Room Jiujitsu
Karlo Witana Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 01:20
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(Gi and No Gi Regionals)
34
Finito
Anu Singe
Submission Porirua
Connor Leigh Oliver MMA Kapiti Won by points - 05:00
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(Gi and No Gi Regionals)
21
Finito
Muhammad Ali Joma
Takaro Bjj/mma
Unknown User Takaro Bjj/mma Won by points - 04:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
1-32
Finito
Te Ao Oterangi Thompson
Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Zane Smith Won by Submission - 02:39
Men No-Gi / Purple / Adult / Middle (-80.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
2-30
Finito
Zane Illingworth
Gracie Gym Palmerston North
Won by Submission - 06:13
Sameer Sheraz Gracie Gym Palmerston North
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
35
Finito
Oscar PETERSEN
Won by Submission - 01:48
Joshua Montague
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -48.5kg
(Gi and No Gi Regionals)
24
Finito
Unknown User
Takaro Bjj/mma
Harley Hudepohl Takaro Bjj/mma Won by points - 04:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(Gi and No Gi Regionals)
1-31
Finito
Fergus Tonkin
Crolin Gracie Team NZ
Won by Submission - 03:27
Kieran Hussey STMA Brasa
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(Gi and No Gi Regionals)
36
Finito
Rhyce Deverill
Oliver MMA Kapiti
Won by points - 05:00
Harrison Collins Combat Room Jiujitsu
Men No-Gi / Purple / Adult / Light (-74.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
2-28
Finito
Ray Winterton
Combat Room Jiujitsu
Won by Submission - 01:11
Stephen Perry Combat Room Jiujitsu
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(Gi and No Gi Regionals)
22
Finito
Kavarn Marshall-Graham
Takaro Bjj/mma
Muhammad Ali Joma Takaro Bjj/mma Won by Submission - 02:05
Men No-Gi / Purple / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
2-31
Finito
Te Hakaraia O Te Rangi Wilson
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 02:11
Brogan Hancock Gracie Gym Palmerston North
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(Gi and No Gi Regionals)
25
Finito
Brendan Fitzgerald
Gracie Allegiance Team New Zealand
Won by Submission - 02:08
Mason Hapi Alliance Mt Eden
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(Gi and No Gi Regionals)
37
Finito
Connor Leigh
Oliver MMA Kapiti
Suraj Singh Global Jiu Jitsu Academy Katikati Won by points - 05:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
1-34
Finito
Shaun Reszke
Combat Room Jiujitsu
Luca Carter Won by Submission - 03:28
Men No-Gi / Purple / Adult / Light (-74.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
2-29
Finito
Igor Gabriel
Gracie Allegiance Team New Zealand
Karlo Witana Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 00:31
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(Gi and No Gi Regionals)
23
Finito
Unknown User
Takaro Bjj/mma
Won by Submission - 00:44
Muhammad Ali Joma Takaro Bjj/mma
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -25.9kg
(Gi and No Gi Regionals)
26
Finito
Unknown User
Takaro Bjj/mma
Won by Submission - 00:30
Cyrus Smith Gracie Allegiance Team New Zealand
Men No-Gi / Purple / Adult / Heavy (-92.30kg)
(Gi and No Gi Regionals)
2-32
Finito
Borys Salenko
Gracie Gym Wellington
Won by points - 07:00
Alexis Courselle Tukaha Jiu Jitsu