Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-21
완료됨
Ryan Paviour
Coast Academy
Reeco Zhao GroundControl Won by Submission - 01:01
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / over 59kg
(6 MAT CONFIGURATION)
12
완료됨
Blake Zhao
GroundControl
Diani Kane O'brien Gracie Gym Whangaroa Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
19
완료됨
Tyler Davis
Bucklands Beach BJJ
Tytan Tewhakaara Won by Submission - 00:13
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
16
완료됨
Xander Kalnins
Core MMA Hamilton
Damien Fernandes Whangarei BJJ Won by Submission - 01:36
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
14
완료됨
Carter Aitchison
Tukaha Rotorua
Chace Kubiack-stanton Whangarei BJJ Won by points - 03:00
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-27
완료됨
Maraea Tarawa
Gracie Gym Whangaroa
Won by points - 03:00
Sophie Ferguson Gracie Gym Tauranga
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1-22
완료됨
Tyler Simpson
Carlson Gracie Queenstown
Won by Submission - 02:22
Gregory Stychinsky Alliance Mt Eden
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
21
완료됨
Riley Bryant
Oliver MMA New Lynn
Jesse Taulu Alliance Mt Eden Won by Submission - 00:57
Girls Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(6 MAT CONFIGURATION)
24
완료됨
Aurora Terry
Kaiya Gates Gracie Gym Tauranga Won by points - 04:00
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
16
완료됨
Jarna Kidd
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Tayiah Takaia Gracie Gym Whangaroa Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1-21
완료됨
Hope Marukore
Fresh Jiu-Jitsu
Won by points - 03:00
Che'-Nicole Hills Gracie Gym Whangaroa
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
24
완료됨
Emmerson Windmill
Zero Gravity Martial Arts
Kiana McLenaghen Tukaha Rotorua Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-19
완료됨
Luca De Mari
Alliance Mt Eden
Devan Hansen Tukaha Rotorua Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1-15
완료됨
Isla Freeman
Caelum Mok Bucklands Beach BJJ Won by points - 03:00
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
18
완료됨
Tyler Bromley
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 03:37
Ty Campbell Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
13
완료됨
Monique Johnston
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 03:00
Frankie Bennett DAREDEVIL JIU JITSU
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
17
완료됨
Tyson Taui
Gracie Gym Tauranga
Callum Mackie Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 01:13
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -54.4kg
(6 MAT CONFIGURATION)
22
완료됨
Bailey-Rae O'brien
Gracie Gym Whangaroa
Ziggy Christmas Alliance Mt Eden Won by Submission - 01:40
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-20
완료됨
Jake McLanachan
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Manaro Purdie Bucklands Beach BJJ Won by Decision
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-28
완료됨
Emily Ducker
Alliance Mt Eden
Won by points - 03:00
Maraea Tarawa Gracie Gym Whangaroa
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1-16
완료됨
Manaia Tuhua
Hori Thai Rotorua
Won by points - 03:00
Scarlett Bloxham Gracie Gym Tauranga
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
25
완료됨
Evie Hope
Westside Jiu-Jitsu
Tabatha Foster VR Jiu Jitsu - Pakuranga Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
19
완료됨
Jesse Pouwhare
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by points - 04:00
Sean Amagsila GroundControl
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-23
완료됨
Reeco Zhao
GroundControl
Luca De Mari Alliance Mt Eden Won by Submission - 01:01
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
18
완료됨
Damien Fernandes
Whangarei BJJ
Jai Field Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 00:12
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
22
완료됨
Olaf Hanson
AucklandBJJ.com
Tyler Medcalf Bucklands Beach BJJ Won by points - 03:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1-17
완료됨
Che Gault
Core MMA Hamilton
Kye Gault Core MMA Hamilton Won by points - 03:00
Girls Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(6 MAT CONFIGURATION)
25
완료됨
Aurora Terry
Desire Talia Pologa Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 02:41
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-22
완료됨
Manaro Purdie
Bucklands Beach BJJ
Won by Submission - 01:23
Tayt Bowlin Bucklands Beach BJJ
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
21
완료됨
Logan Whittaker-Cooke
ROC Taupo
Won by Submission - 00:13
Tyler Davis Bucklands Beach BJJ
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -69.4kg
(6 MAT CONFIGURATION)
23
완료됨
Ben Ngapo
The Martial Arts Academy
Won by Submission - 03:03
Corvynn O'brien Gracie Gym Whangaroa