Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4-24
Afgelopen
Adam Shen
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Gewonnen via Overgave - 03:00
Dylan Kamo The Combat Centre
Girls No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -49kg
(8 MAT CONFIGURATION)
15
Afgelopen
Samira Kydyrbaeva
Syzygy BJJ
Mila Harrild Coast Academy Gewonnen via Overgave - 01:52
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8-12
Afgelopen
Aryan Liddell
The Combat Centre
Gewonnen via Overgave - 02:19
Ryder Minikin Bucklands Beach BJJ
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / over 57.6kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6-2
Afgelopen
Caleb De Jager
Oliver MMA Browns Bay
Gewonnen via Overgave - 03:23
Jordan Clark
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
18
Afgelopen
Malachi Collier
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 03:00
Caius Ata’ata The Combat Centre
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -30.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
16
Afgelopen
Korbin Benbow
Oliver MMA Browns Bay
Tama Allen Hori Thai Rotorua Gewonnen via Overgave - 00:56
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -25.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5-16
Afgelopen
Delphi Honan
Oliver MMA New Lynn
Gewonnen via Punten - 03:00
Adalyn Quintus STMA Brasa
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -53.1kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7-14
Afgelopen
Fita Kadavaki
Magnus Martins BJJ New Zealand
Gewonnen via Overgave
Riot Arnold DAREDEVIL JIU JITSU
Girls No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -49kg
(8 MAT CONFIGURATION)
16
Afgelopen
Alisa Kudiyarova
Oliver MMA Browns Bay
Gewonnen via Punten - 04:00
Nia Tierney Bush Jitsu
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -34.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-17
Afgelopen
Erisson Hide
Te Manawa Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Knox Vartiainen Nautilus Jiu Jitsu
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4-18
Afgelopen
Everly Noy
Oliver MMA New Lynn
Taylor-Ria Wineera Te Maru Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave - 00:34
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7-17
Afgelopen
Hugh Donovan
Coromandel BJJ
Enzo Mediavillo Oceanside Jiu Jitsu NZ Gewonnen via Overgave - 00:19
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -49kg
(8 MAT CONFIGURATION)
18
Afgelopen
Barclay Fenwick
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Sol Duncan AucklandBJJ.com Gewonnen via Overgave - 00:33
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-20
Afgelopen
Ray Stevenson
Underground BJJ Te Puna
Lorentz Benbow Oliver MMA Browns Bay Gewonnen via Punten - 02:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4-19
Afgelopen
Grace Hide
Te Manawa Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 00:16
Theresa Hart GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys No-Gi / Orange / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6-5
Afgelopen
Jakob Nguyen
Ochiba
Gewonnen via Overgave - 02:46
Titan Williams Te Maru Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -34.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-18
Afgelopen
Jacob Batty
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Gewonnen via Overgave - 00:26
Elijah Lasike STMA Brasa
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7-20
Afgelopen
Noah Zalewski
HEROIC Jiu-Jitsu
Finn Hopkins Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA Gewonnen via Overgave - 01:54
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4-20
Afgelopen
Charlie-May King
Bush Jitsu
Jennie Park Grappling-Lab BJJ Club Howick Gewonnen via Overgave - 00:53
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Afgelopen
Yoko Fyson
Oliver MMA Browns Bay
Monique Johnston Oliver MMA New Lynn Gewonnen via Punten - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4-26
Afgelopen
Zack Teichelman
Oliver MMA New Lynn
Gewonnen via Overgave - 00:40
Lucas Leggott Core MMA Hamilton
Girls No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -49kg
(8 MAT CONFIGURATION)
17
Afgelopen
Maci Laarakkers
The Combat Centre
Mila Harrild Coast Academy Gewonnen via Overgave - 00:37
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -34.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-19
Afgelopen
Tāwhio Stewart
East Coast BJJ Whakatane
Erisson Hide Te Manawa Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6-19
Afgelopen
Lucas Djaiz
Ochiba
Jude Verryt Tu Kaha Auckland City Gewonnen via Overgave - 00:35
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -25.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5-18
Afgelopen
Abigail Woodhead
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Miller Dwyer The Combat Centre Gewonnen via Overgave - 02:09
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-21
Afgelopen
Mason Neal
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Gewonnen via Overgave - 00:52
Lorentz Benbow Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8-13
Afgelopen
Niko Hemehema
The Combat Centre
Gewonnen via Punten - 04:00
Cody Davison Nautilus Jiu Jitsu
Girls No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
19
Afgelopen
Christiana Stott
NorthlandBJJ
Chelsie HUGHES Oliver MMA New Lynn Gewonnen via Punten - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
19
Afgelopen
Theo Noble
The Combat Centre
Gewonnen via Punten - 03:00
Malachi Collier Omarumutu Jiu Jitsu Club
Girls No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6-21
Afgelopen
Emma-May Bublitz
STMA Brasa
Shyla Mulholland Magnus Martins BJJ New Zealand Gewonnen via Overgave - 01:18
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -68kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7-22
Afgelopen
Seth Anderson
Tukaha Rotorua
Dan Hall TUKAHA Gewonnen via Punten - 04:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4-21
Afgelopen
Taylor-Ria Wineera
Te Maru Jiu Jitsu
Grace Hide Te Manawa Jiu Jitsu Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 03:51