Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 55.8kg
(No Gi Nationals)
1-28
Afgelopen
Emjay Gale
Carlson Gracie South Canterbury
Jarna Kidd Global Jiu Jitsu Academy Katikati Gewonnen via Overgave - 01:04
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Light (under 66.2kg)
(No Gi Nationals)
3-28
Afgelopen
Kale McGrath
Jon Madoc Carlson Gracie Invercargill Gewonnen via Overgave - 00:54
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
2-29
Afgelopen
Trent Grimmer
Oliver MMA New Lynn
TYSON Hansen Tukaha Rotorua Gewonnen via Overgave - 01:20
Boys No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / under 73.5kg
(No Gi Nationals)
5-26
Afgelopen
Rhys Howells
Lions Den Whangarei
Jacksyn Hill Tukaha Rotorua Gewonnen via Overgave - 01:34
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Feather (under 59.4kg)
(No Gi Nationals)
3-26
Afgelopen
Jaeden Brown
Oliver MMA Browns Bay
Gewonnen via Punten - 05:00
Drew O'Connor Tukaha Rotorua
Girls No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 55.8kg
(No Gi Nationals)
1-29
Afgelopen
Morgan Rogers
Torque Martial Arts
Cail Bowlin Bucklands Beach BJJ Gewonnen via Overgave - 00:14
Men No-Gi / Brown / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No Gi Nationals)
8-20
Afgelopen
Olly Kruger
STMA Brasa
Nick Kim Gewonnen via Punten - 08:00
Women No-Gi / Black / Adult / Super Feather (under 52.6kg)
(No Gi Nationals)
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / under 55.8kg
(No Gi Nationals)
2-32
Afgelopen
Frank Bartle
Hybrid MMA
Daniel Jones Whangarei BJJ Gewonnen via Punten - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / under 79.4kg
(No Gi Nationals)
5-29
Afgelopen
Waahangateranginui Downes
Te Maru Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 02:53
Hassan Hussein Oliver MMA New Lynn
Girls No-Gi / Yellow / under 67.6kg / Kid 6 - Teen
(No Gi Nationals)
4-22
Afgelopen
Christli Ismail
Bucklands Beach BJJ
Rhian Howells Lions Den Whangarei Gewonnen via Punten - 02:22
Women No-Gi / Purple / Adult / Heavy (over 80.3kg)
(No Gi Nationals)
1-30
Afgelopen
MICHELLE MONTAGUE
Core MMA Hamilton
Chelsea Retemeyer Hori Thai Rotorua Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 01:41
Men No-Gi / Purple / Master 1 (30+ yrs) / Heavy (under 92.30kg)
(No Gi Nationals)
6-30
Afgelopen
Lorenzo Rowe
Zero Gravity Martial Arts
Gewonnen via Overgave - 01:31
Scott Nicholls Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Men No-Gi / Purple / Adult / Feather (under 68kg)
(No Gi Nationals)
7-17
Afgelopen
Jaden O'Dea
Coast Academy
Paulo De Luna Coast Academy Gewonnen via Overgave - 04:03
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Light (under 66.2kg)
(No Gi Nationals)
3-29
Afgelopen
Jon Madoc
Carlson Gracie Invercargill
Nixon Suddens Tu Kaha Auckland City Gewonnen via Punten - 05:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
2-30
Afgelopen
Emerson Webber
Oliver MMA Browns Bay
Trent Grimmer Oliver MMA New Lynn Gewonnen via Overgave - 03:30
Women No-Gi / Blue / Adult / Feather (under 59.4kg)
(No Gi Nationals)
6-31
Afgelopen
Tasha Bhattacharya
Stephanie Caruso Carlson Gracie Queenstown Gewonnen via Overgave - 01:56
Boys No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / under 73.5kg
(No Gi Nationals)
5-27
Afgelopen
Cayden Baxter
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Rydar West Reign Mma Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 03:48
Women No-Gi / Purple / Adult / Heavy (over 80.3kg)
(No Gi Nationals)
1-31
Afgelopen
Tatiana McIntosh -Hape
Gracie Gym Tauranga
Kimberly Haines Oliver MMA New Lynn Gewonnen via Punten - 05:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No Gi Nationals)
6-28
Afgelopen
Darryl Mckay
Mount Maunganui Jiu Jitsu
Cameron Redman Tu Kaha Auckland City Gewonnen via Overgave - 05:32
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)
4-23
Afgelopen
Clarke Jarrett
New Plymouth MMA Studio
Joshua Montague Gewonnen via Overgave - 02:48
Men No-Gi / Brown / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No Gi Nationals)
8-22
Afgelopen
Kingi Williams
East Coast BJJ Whakatane
Paris Tattersall Core MMA Hamilton Gewonnen via Overgave - 05:44
Men No-Gi / Purple / Adult / Heavy (under 92.30kg)
(No Gi Nationals)
7-21
Afgelopen
Lorenzo Rowe
Zero Gravity Martial Arts
Nick Daly Battalion Jiu-Jitsu Academy Gewonnen via Overgave - 05:43
Juvenile Women No-Gi / Yellow / Juvenile Women / Feather (under 57.2kg)
(No Gi Nationals)
2-33
Afgelopen
Jindh Bhullar
Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Eden Pointon Global Jiu Jitsu Academy Katikati Gewonnen via Overgave - 02:24
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Feather (under 59.4kg)
(No Gi Nationals)
3-27
Afgelopen
Neko Brewer
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Kaige Brown Oliver MMA Browns Bay Gewonnen via Punten - 05:00
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / under 79.4kg
(No Gi Nationals)
5-30
Afgelopen
Jimi Whitehead
Whangarei BJJ
Gewonnen via Overgave - 01:58
Waahangateranginui Downes Te Maru Jiu Jitsu
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (under 74.2kg)
(No Gi Nationals)
4-25
Afgelopen
Zak Piner
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Marcus Petersen Gracie Allegiance Team New Zealand Gewonnen via Punten - 06:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 61.7kg
(No Gi Nationals)
2-31
Afgelopen
Thane Heenan
Bush Jitsu
TYSON Hansen Tukaha Rotorua Gewonnen via Overgave - 01:28
Men No-Gi / Blue / Master 4 (46+ yrs) / Middle (under 80.2kg)
(No Gi Nationals)
1-34
Afgelopen
Richard O’Brien
Oliver MMA New Lynn
Kelvin McGrath Mount Maunganui Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 06:00
Women No-Gi / Blue / Adult / Feather (under 59.4kg)
(No Gi Nationals)
6-32
Afgelopen
Amanda Cairney-Price
Tasha Bhattacharya Gewonnen via Punten - 06:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No Gi Nationals)
5-31
Afgelopen
Riley Phillips-Harris
Tu Kaha HQ
Zack Bennett Oliver MMA New Lynn Gewonnen via Overgave - 03:48
Juvenile Women No-Gi / Blue / Juvenile Women / Light (under 63.4kg)
(No Gi Nationals)
2-34
Afgelopen
Sonia Yang
Mount Maunganui Jiu Jitsu
Aurora Terry DAREDEVIL JIU JITSU Gewonnen via Overgave - 04:57