Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-1
Afgelopen
Samisoni Vulimailodoni
Takaro Bjj/mma
Quinn Santos Mount Maunganui Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1
Afgelopen
Harry Mathis
Fresh Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 02:00
Lorenzo Deane Bucklands Beach BJJ
Girls Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / -17.7kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1
Afgelopen
Mia Oliver
Oliver MMA New Lynn
Gewonnen via Punten - 02:00
Jael Maanaima The Combat Centre
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-1
Afgelopen
Elijah Lasike
STMA Brasa
Gewonnen via Punten - 02:00
Maika Hemehema The Combat Centre
Boys Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / -20kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1
Afgelopen
Marlow Neal
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Theo Bastos GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Gewonnen via Overgave - 01:28
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1
Afgelopen
Yaqub Sarich
The Combat Centre
Oscar Leathem Global Jiu Jitsu Academy Katikati Gewonnen via Punten - 02:00
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-2
Afgelopen
Timothy Taylor
Syzygy BJJ
Tate Williams Alliance Mt Eden Gewonnen via Overgave - 01:36
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
4
Afgelopen
Lucas Li
Oliver MMA New Lynn
Lewis Botica DAREDEVIL JIU JITSU Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1
Afgelopen
Taimanawa Shepherd
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Gewonnen via Punten
Kieran Budd The Combat Centre
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1
Afgelopen
Hawaiki Tiuka-Grant
Tukaha Rotorua
Carlos Chang Alliance Mt Eden Gewonnen via Punten - 02:00
Girls Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(4 MAT CONFIGURATION)
3
Afgelopen
Charlotte Ducker
Alliance Mt Eden
Quincy Robertson GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Gewonnen via Overgave - 00:34
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(4 MAT CONFIGURATION)
3
Afgelopen
Callum Jephcott
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Gewonnen via Overgave - 00:51
Gabriel Cornejo Syzygy BJJ
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-2
Afgelopen
David Liu
Alliance Mt Eden
Austin Tse DAREDEVIL JIU JITSU Gewonnen via Punten - 02:00
Boys Gi / Yellow / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1
Afgelopen
Leonardo Abissamra Barone
Oliver MMA New Lynn
Gewonnen via Punten - 02:00
Daniel Fletcher Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2
Afgelopen
Aaron Zhang
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Vito Feng Grappling-Lab BJJ Club Howick Gewonnen via Punten - 02:00
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-3
Afgelopen
Jacob Batty
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Ollie Shaw STMA Brasa Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
3
Afgelopen
Joe Mathis
Fresh Jiu-Jitsu
Gewonnen via Punten - 02:03
Leo Brown DAREDEVIL JIU JITSU
Girls Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / -26.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
5
Afgelopen
Jayda Taulu
Alliance Mt Eden
Kaivaleah Pierre DAREDEVIL JIU JITSU Gewonnen via Overgave - 01:46
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-3
Afgelopen
Anand Rothe
Tsunami ST Tuwharetoa
Boston Murray The Combat Centre Gewonnen via Punten - 02:00
Boys Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / -20kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2
Afgelopen
Marlow Neal
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Gewonnen via Punten - 02:00
Save-Fontaine Marukore-Sakeo Fresh Jiu-Jitsu
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(4 MAT CONFIGURATION)
4
Afgelopen
Mason Neal
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Hamza Jabar Dilmurodov BJJ Gewonnen via Punten - 02:00
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2
Afgelopen
Taimanawa Shepherd
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Remy Teina DAREDEVIL JIU JITSU Gewonnen via Overgave - 00:20
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -20.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
4
Afgelopen
Louis McDonald
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Alex Chung GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Gewonnen via Overgave - 01:30
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2
Afgelopen
Milan Godinovich
Coast Academy
Gewonnen via Punten - 02:44
Eli Honeycombe The Combat Centre
Boys Gi / Yellow / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2
Afgelopen
Leonardo Abissamra Barone
Oliver MMA New Lynn
Gewonnen via Punten - 02:00
Oscar Bowler Oliver MMA Browns Bay
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-4
Afgelopen
Thomas Lewis
Marcelo Lopes Team NZ
Erisson Hide Te Manawa Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
3
Afgelopen
Leo Pavlenko
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Cartier Patuawa Te Maru Jiu Jitsu Gewonnen op Beslissing - 04:00
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
3
Afgelopen
Max Simpson
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Gewonnen via Punten - 02:00
Mano Sililoto Eastside Grapplers Aotearoa
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
4
Afgelopen
Kaison Nansen-McClintock
Alliance Mt Eden
Henry Frame Bucklands Beach BJJ Gewonnen via Punten - 02:00
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-4
Afgelopen
Elijah Lasike
STMA Brasa
Austin Tse DAREDEVIL JIU JITSU Gewonnen via Punten - 02:00
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
5
Afgelopen
Lucas Li
Oliver MMA New Lynn
Gewonnen via Punten - 03:00
Bishir Hijazi Dilmurodov BJJ
Girls Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / -17.7kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2
Afgelopen
Mia Oliver
Oliver MMA New Lynn
Gewonnen op Beslissing - 02:00
Jael Maanaima The Combat Centre