Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / under 30.4kg
(No-Gi Regionals)
1
Ferdig
Clinton Cole
Oliver MMA New Lynn
Seier med poeng - 02:00
Van Pettman Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 67.6kg
(No-Gi Regionals)
1-1
Ferdig
Billy Edwards
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Seier med poeng - 02:36
Dante Hansen Tukaha Rotorua
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No-Gi Regionals)
2-1
Ferdig
Marcus Inoue-Matamua
Ochiba
Seier med poeng - 04:00
Kevin Bentley Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / over 85.3kg
(No-Gi Regionals)
1
Ferdig
Ismaeel Williams - Stehlin
Reign Mma
Seier med poeng - 04:00
Cody Taylor Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / White / under 44kg / Kid 6 - Teen
(No-Gi Regionals)
1
Ferdig
Peyton Frear
Bush Jitsu
Seier på submission - 00:57
Charlie Pettman Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 49.9kg
(No-Gi Regionals)
1
Ferdig
Noah Askey
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Conor Lamb Zero Gravity Martial Arts Seier med poeng - 04:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No-Gi Regionals)
2
Ferdig
Ryan Paviour
Coast Academy
Kye Gault Whaingaroa BJJ Seier med poeng - 04:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 61.7kg
(No-Gi Regionals)
4
Ferdig
Trent Grimmer
Oliver MMA New Lynn
Seier med poeng - 02:06
Thane Heenan Bush Jitsu
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / over 45.5kg
(No-Gi Regionals)
2-2
Ferdig
Charlie Smith
DAREDEVIL JIU JITSU
Jesse Taulu Alliance Mt Eden Seier på submission - 00:27
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 68kg
(No-Gi Regionals)
2
Ferdig
Rhian Howells
Lion's Den MMA
Seier på submission - 03:10
Zainah Williams - Stehlin Reign Mma
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 79.4kg
(No-Gi Regionals)
4
Ferdig
Josh O'Malley
Oliver MMA Browns Bay
Jayden Reader-Singh Oliver MMA New Lynn Seier på submission - 03:51
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / under 25.9kg
(No-Gi Regionals)
1-2
Ferdig
Kobe Mulholland
Seier med poeng - 02:00
Asher Bowlin Bucklands Beach BJJ
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No-Gi Regionals)
2-3
Ferdig
Valera Shcherbakov
Oliver MMA Browns Bay
Seier på submission - 00:26
Kevin Bentley Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / under 55.8kg
(No-Gi Regionals)
3
Ferdig
Ibai White
Groundworxbjj
Seier på submission - 01:17
Dylan-James Katipa Hori Thai Rotorua
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / over 45.5kg
(No-Gi Regionals)
2-4
Ferdig
Alaipulotu Motuapuaka
Seier med poeng - 03:00
Charlie Smith DAREDEVIL JIU JITSU
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / under 30.4kg
(No-Gi Regionals)
2
Ferdig
Mia Webb
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Seier med poeng - 02:00
Van Pettman Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / under 21.3kg
(No-Gi Regionals)
1-3
Ferdig
Claya Breingan
Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Seier på submission - 00:20
Oscar Bowler Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 55.3kg
(No-Gi Regionals)
3
Ferdig
Morgan Rogers
Torque Martial Arts
Seier med poeng - 04:00
Lucas Djaiz Ochiba
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 49.9kg
(No-Gi Regionals)
2
Ferdig
Alex Suddens
Tu Kaha Auckland City
Seier med poeng - 04:00
Noah Askey Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / under 49kg
(No-Gi Regionals)
4
Ferdig
Tawhana Hohipa
Alliance Mt Eden
Logan Harvey-Smith Bucklands Beach BJJ Seier med poeng - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / under 25.9kg
(No-Gi Regionals)
1-4
Ferdig
Za McPhillips
Bucklands Beach BJJ
Seier på submission - 00:36
Asher Bowlin Bucklands Beach BJJ
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No-Gi Regionals)
2-5
Ferdig
Marcus Inoue-Matamua
Ochiba
Valera Shcherbakov Oliver MMA Browns Bay Seier på submission - 01:13
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / under 21.3kg
(No-Gi Regionals)
1-5
Ferdig
Amaiyah-Louise Taulu
Alliance Mt Eden
Seier med poeng - 02:00
Awatea Lee-David Omarumutu Jiu Jitsu Club
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 39.5kg
(No-Gi Regionals)
Ferdig
Vincent Smith
Connor Benest Coast Academy Seier på Walkover - 04:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / over 45.5kg
(No-Gi Regionals)
2-6
Ferdig
Jesse Taulu
Alliance Mt Eden
Seier på submission - 00:39
Alaipulotu Motuapuaka
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / under 49kg
(No-Gi Regionals)
5
Ferdig
Kiana Horo-Kiriwera
Alliance Mt Eden
Seier på submission - 02:37
Eli Frear Bush Jitsu
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 44kg
(No-Gi Regionals)
4
Ferdig
Vincent Stanton
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Caleb Bromley Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Seier på submission - 01:12
Girls No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / under 25.9kg
(No-Gi Regionals)
2-7
Ferdig
Stella Marukore
Fresh Jiu-Jitsu
Seier med poeng - 02:00
Unknown User Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / under 25.9kg
(No-Gi Regionals)
1-6
Ferdig
Kobe Mulholland
Za McPhillips Bucklands Beach BJJ Seier på submission - 00:45
Boys No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / under 42.6kg
(No-Gi Regionals)
5
Ferdig
Charlie Theron
Ochiba
Tyler Bromley Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Seier med poeng - 04:00
Girls No-Gi / White / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(No-Gi Regionals)
5
Ferdig
Sophie-Ann King
Bush Jitsu
Puhikura Hohipa Alliance Mt Eden Seier på submission - 00:45
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / under 30.4kg
(No-Gi Regionals)
3
Ferdig
Clinton Cole
Oliver MMA New Lynn
Mia Webb VR Jiu Jitsu - Pakuranga Seier med poeng - 02:00