Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Blue / Adult / Super Feather (-64kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-83
Gotowy
Matthew Wong
Omar Zalat Dilmurodov BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Men Gi / Blue / Adult / Absolute
(8 MAT CONFIGURATION)
Men Gi / Blue / Adult / Absolute
(8 MAT CONFIGURATION)
76
Gotowy
Hayden Inia
Fresh Jiu-Jitsu
Joseph Burke Submission Lab Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Women Gi / Blue / Adult / Absolute
(8 MAT CONFIGURATION)
2-75
Gotowy
Shalom Leilua
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Kara TeWhata-Maynard EAST OCEAN JIU-JITSU
Women Gi / Blue / Adult / Absolute
(8 MAT CONFIGURATION)
2-77
Gotowy
Sara Wang
Jett Hunia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58
Men Gi / Blue / Adult / Absolute
(8 MAT CONFIGURATION)
81
Gotowy
Joe Barker
Bucklands Beach BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:50
Omar Zalat
Men Gi / Blue / Adult / Absolute
(8 MAT CONFIGURATION)
79
Gotowy
Kaine Leslie
Gracie Gym Whangaroa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Abaid Nagimi
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -69.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
73
Gotowy
Dante Hansen
Tukaha Rotorua
Wygrana na punkty - 04:00
Tawhiri Le Comte-Hepburn Tukaha Rotorua
Women Gi / Blue / Adult / Absolute
(8 MAT CONFIGURATION)
2-76
Gotowy
Shalom Leilua
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Sarah Wong Tu Kaha Auckland City
Men Gi / Blue / Adult / Absolute
(8 MAT CONFIGURATION)
82
Gotowy
Glen Lash
Luca Zeller Expression Sports Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
Men Gi / Blue / Adult / Absolute
(8 MAT CONFIGURATION)
80
Gotowy
Joseph Burke
Submission Lab
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Gareth Hailey Te Kura Awhio Gisborne
Women Gi / Blue / Adult / Absolute
(8 MAT CONFIGURATION)
2-78
Gotowy
Sarah Wong
Tu Kaha Auckland City
Wygrana na punkty - 05:00
Sara Wang
Men Gi / Blue / Adult / Absolute
(8 MAT CONFIGURATION)
84
Gotowy
Joe Barker
Bucklands Beach BJJ
Luca Zeller Expression Sports Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Women Gi / Blue / Adult / Absolute
(8 MAT CONFIGURATION)
Men Gi / Blue / Adult / Absolute
(8 MAT CONFIGURATION)
83
Gotowy
Kaine Leslie
Gracie Gym Whangaroa
Wygrana na punkty - 05:00
Joseph Burke Submission Lab
Men Gi / Blue / Adult / Absolute
(8 MAT CONFIGURATION)
85
Gotowy
Joseph Burke
Submission Lab
Wygrana na punkty - 05:00
Joe Barker Bucklands Beach BJJ
Men Gi / Blue / Adult / Absolute
(8 MAT CONFIGURATION)
86
Gotowy
Kaine Leslie
Gracie Gym Whangaroa
Luca Zeller Expression Sports Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:58