Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Purple / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(Regionals)
2-10
Gotowy
Rodney Horomona
Gracie Allegiance Team New Zealand
Spiro Kovac Alliance Mt Eden Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:55
Women Gi / White / Adult / Light (-68kg)
(Regionals)
9
Gotowy
Sally Sok
Alliance Mt Eden
Eden Togo DAREDEVIL JIU JITSU Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(Regionals)
9
Gotowy
Bailee Ellison
Carlson Gracie Queenstown
Wygrana na punkty - 02:37
Lucas Qi Carlson Gracie Queenstown
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(Regionals)
11
Gotowy
Jai Field
Oliver MMA New Lynn
Wygrana na punkty - 04:00
Joe Matulewicz Checkmat Christchurch
Men Gi / Blue / Adult / Feather (-70kg)
(Regionals)
2-11
Gotowy
Antony Smith
Hammerhead MMA
Nikolaas Willaert Kura of BJJ Ōtepoti DUNEDIN Wygrana walkowerem
Women Gi / White / Adult / Light (-68kg)
(Regionals)
10
Gotowy
Savannah Mahoney
Alliance Mt Eden
Jade Hennessy Bush Jitsu Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Men Gi / Brown / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(Regionals)
1-10
Gotowy
Brennan Matheson
Bush Jitsu
Kieran Ruffles Alliance Mt Eden Wygrana na punkty - 08:00
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(Regionals)
2-12
Gotowy
Arnie Te Kawa
Te Manawa Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
James Poole CFC - Canterbury Fight Centre
Men Gi / White / Adult / Light (-76kg)
(Regionals)
2-13
Gotowy
Matt Riley
Carlson Gracie Queenstown
Wygrana na punkty - 05:00
Dongsik Heo Tsunami Southern Tribes/CFC
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(Regionals)
6
Gotowy
Daklin Cameron
Groundworxbjj
Eli Reardon Carlson Gracie Christchurch Official Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Men Gi / Blue / Juvenile Men / Middle (-74.8kg)
(Regionals)
1-13
Gotowy
Jon Madoc
Carlson Gracie Invercargill
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Zion Warwick Axis BJJ NZ
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(Regionals)
10
Gotowy
Angelo Duarte Mena
Te Manawa Jiu Jitsu
Bailee Ellison Carlson Gracie Queenstown Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(Regionals)
1-14
Gotowy
Dean Genge
Gracie Humaita NZ
Rikki Swete Carlson Gracie South Canterbury Wygrana na punkty - 06:00
Women Gi / White / Master 3 / Light (-68kg)
(Regionals)
11
Gotowy
Vicky Jenkins
Carlson Gracie Queenstown
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Rebecca Minnery Axis BJJ NZ
Men Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 100.2kg)
(Regionals)
2-14
Gotowy
Caleb Peterson
Carlson Gracie Queenstown
Michael Barnes Te Manawa Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Men Gi / Blue / Adult / Feather (-70kg)
(Regionals)
2-15
Gotowy
Ethan Cass
Te Manawa Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Antony Smith Hammerhead MMA
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(Regionals)
12
Gotowy
Tyler Simpson
Carlson Gracie Queenstown
Seth Warwick Axis BJJ NZ Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / Blue / Adult / Heavy (-94.1kg)
(Regionals)
12
Gotowy
Tyson Faulkner
Axis BJJ NZ
Cassino Doyle Gracie Humaita NZ Wygrana na punkty - 06:00
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(Regionals)
2-16
Gotowy
Markus Hatcher-Blacklock
Axis BJJ NZ
James Poole CFC - Canterbury Fight Centre Wygrana na punkty - 05:00
Men Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(Regionals)
1-15
Gotowy
Cory Shadbolt
Tsunami Southern Tribes/CFC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:45
Marcus Handley Bush Jitsu
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(Regionals)
7
Gotowy
Enzo Mediavillo
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Noah Laplanche Checkmat Christchurch
Boys Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -63kg
(Regionals)
15
Gotowy
Luke Brinkley
Kura of BJJ Ōtepoti DUNEDIN
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Trent Grimmer Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(Regionals)
13
Gotowy
Joe Matulewicz
Checkmat Christchurch
Tyler Simpson Carlson Gracie Queenstown Wygrana na punkty - 04:00
Men Gi / White / Adult / Light (-76kg)
(Regionals)
2-17
Gotowy
Conor McGuinness
Gracie Humaita NZ
Wygrana na punkty - 05:00
Dongsik Heo Tsunami Southern Tribes/CFC
Men Gi / Brown / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(Regionals)
1-11
Gotowy
Philip Rangi
Atos Auckland
Wygrane przez Poddanie (submission) - 07:24
Brennan Matheson Bush Jitsu
Women Gi / White / Adult / Light (-68kg)
(Regionals)
13
Gotowy
Sally Sok
Alliance Mt Eden
Savannah Mahoney Alliance Mt Eden Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Girls Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(Regionals)
16
Gotowy
Rebecka Loise Demonteverde
Checkmat Christchurch
Maryam Al-sharifi Alliance Mt Eden Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Men Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 100.2kg)
(Regionals)
2-18
Gotowy
Joshua Gamblin
Carlson Gracie South Canterbury
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Caleb Peterson Carlson Gracie Queenstown
Women Gi / White / Adult / Middle (-74.8kg)
(Regionals)
14
Gotowy
Kadion McDonald
Axis BJJ NZ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Kayla Holmes Checkmat Christchurch
Men Gi / Blue / Adult / Feather (-70kg)
(Regionals)
2-19
Gotowy
Nikolaas Willaert
Kura of BJJ Ōtepoti DUNEDIN
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Ethan Cass Te Manawa Jiu Jitsu
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(Regionals)
14
Gotowy
Jai Field
Oliver MMA New Lynn
Seth Warwick Axis BJJ NZ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Women Gi / Blue / Adult / Light (-68kg)
(Regionals)
1-18
Gotowy
Sara Wang
Alliance Mt Eden
Claire Krueger Checkmat Christchurch Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28