Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-21
Gotowy
Zakai Matini
Submission Porirua
Mohammad Elkadi Dilmurodov BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Girls No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -49kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-22
Gotowy
Aaylia Duffy
Gracie Gym Palmerston North
Wygrana na punkty - 04:00
Shyla Mulholland
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-16
Gotowy
Russell McKenzie
Oliver MMA Kapiti
Wygrana na punkty - 04:00
Enosh Chhetri Takaro Bjj/mma
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -25.9kg
(4 MAT CONFIGURATION)
17
Gotowy
Titan Williams
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Unknown User Takaro Bjj/mma
Boys No-Gi / Yellow / -61.7kg / Kid 6 - Teen
(4 MAT CONFIGURATION)
14
Gotowy
Jaeden-tyla Tamou
STMA Brasa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Bailee Ellison Carlson Gracie Queenstown
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(4 MAT CONFIGURATION)
15
Gotowy
Harley Hudepohl
Takaro Bjj/mma
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Leilani Hunter-Simeona Submission Porirua
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -55.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
15
Gotowy
Tamehana Biddle-Downes
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Cormac Barnett Combat Room Jiujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Girls No-Gi / White / Kid 6 - Teen / -73.5kg
(4 MAT CONFIGURATION)
18
Gotowy
Charlee- Flowers
Gracie Allegiance Team New Zealand
Wygrana na punkty - 04:00
Nicky Karaitiana Fresh Jiu-Jitsu
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-23
Gotowy
Zakai Matini
Submission Porirua
Wygrana na punkty - 02:00
Radek Smith Gracie Allegiance Team New Zealand
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-18
Gotowy
Ondrej Smith
Gracie Allegiance Team New Zealand
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Van Pettman Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -73.5kg
(4 MAT CONFIGURATION)
16
Gotowy
Jameel Pita
Takaro Bjj/mma
Vincent Hunt Brasa Waitara Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / over 34.9kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-24
Gotowy
Unknown User
Submission Porirua
Wygrana na punkty - 02:00
Sage Castelyn WāhiBJJ - Brazilian Jiu-Jitsu & Self Defense
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-19
Gotowy
Gunnar Hart
Gracie Allegiance Team New Zealand
Mason Hapi Alliance Mt Eden Wygrana na punkty - 03:00
Boys No-Gi / Yellow / -61.7kg / Kid 6 - Teen
(4 MAT CONFIGURATION)
17
Gotowy
Koha Tamou
STMA Brasa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:31
Bailee Ellison Carlson Gracie Queenstown
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
19
Gotowy
Monte McLean
Carlson Gracie Invercargill
Seunghwan Cha MAI Dojo - Gracie Gym Wellington Wygrana na punkty - 05:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -53.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-25
Gotowy
Charlie Pettman
Oliver MMA New Lynn
Callum Wooller Brasa Waitara Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -34.9kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-22
Gotowy
Manawa Clifton
Brasa Waitara
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Kayden Marshall-Graham Takaro Bjj/mma
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -73.5kg
(4 MAT CONFIGURATION)
18
Gotowy
Anton Te Dorsthorst
Oliver MMA New Lynn
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Vincent Hunt Brasa Waitara
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-26
Gotowy
Mohammad Elkadi
Dilmurodov BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Zion Warbrick WāhiBJJ - Brazilian Jiu-Jitsu & Self Defense
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -48.5kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-23
Gotowy
Kurei Harawira
Mount Maunganui Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
O'Shae Bannan Brasa Waitara
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / over 34.9kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-27
Gotowy
Van Pettman
Oliver MMA New Lynn
Wygrana na punkty - 02:00
Unknown User Submission Porirua
Boys No-Gi / Yellow / -61.7kg / Kid 6 - Teen
(4 MAT CONFIGURATION)
19
Gotowy
Jaeden-tyla Tamou
STMA Brasa
Wygrana na punkty - 04:00
Koha Tamou STMA Brasa
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
20
Gotowy
Yasha Habibi
Gracie Gym Palmerston North
Wygrana na punkty - 05:00
Emmanuel Nuval MAI Dojo - Gracie Gym Wellington
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -48.5kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-24
Gotowy
Corin Lowe
Brasa Waitara
Tyler Simpson Carlson Gracie Queenstown Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-20
Gotowy
Van Pettman
Oliver MMA New Lynn
Gunnar Hart Gracie Allegiance Team New Zealand Wygrana na punkty - 03:00
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-27
Gotowy
Kingston Tangitutu
Takaro Bjj/mma
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Roc Pere Gracie Allegiance Team New Zealand
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Medium Heavy (-88.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
23
Gotowy
Mark Bradley
Valley BJJ.
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:49
Te Amoroa Clifton Brasa Waitara
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -25.9kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-28
Gotowy
Van Pettman
Oliver MMA New Lynn
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Cyrus Smith Gracie Allegiance Team New Zealand
Men Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Heavy (-94.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
20
Gotowy
Diego Ramos
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Robert Baxter Gracie Gym Palmerston North Wygrana na punkty - 06:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-21
Gotowy
Ondrej Smith
Gracie Allegiance Team New Zealand
Mason Hapi Alliance Mt Eden Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Men Gi / Black / Adult / Ultra Heavy (over 100.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-29
Gotowy
Justin Shaw
STMA Brasa
Gledson Cigano ZR TEAM ASSOCIATION Wygrana na punkty - 08:00
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Light (-76kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
24
Gotowy
Lubomir Dudek
MyBJJ Nelson
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Ben Bardsley Combat Room Jiujitsu