Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Mixed No-Gi / Grey / -49kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No-Gi Regionals)
1-29
Acabado
Nicole Tatupu
Oliver MMA South Auckland
Won by Submission - 00:40
Steven WU
Girls / Grey Belt / Kid 1-2 / 25kg
(No-Gi Regionals)
30
Acabado
Frankie Bennett
Tu Kaha Auckland City
Won by points - 02:00
Ann-Arihi Watene Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
32
Acabado
Ryan Sheridan
Atos Auckland
Won by points
Jack Clifford Redcat Academy
Boys No-Gi / Grey / -30.4kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No-Gi Regionals)
1-25
Acabado
Jesse Taulu
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 00:27
JV Corning ROC Taupo
Boys No-Gi / Yellow / -44kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No-Gi Regionals)
2-24
Acabado
Ellis Anaru Ferguson
Fresh Jiu-Jitsu
Levi Gear Ochiba Won by Submission - 01:10
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
28
Acabado
Kiira Parkinson
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Nixon Suddens Oliver MMA New Lynn Won by points - 03:00
Girls No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -44kg
(No-Gi Regionals)
32
Acabado
Chloe Broxholme
Physical Impact
Alicia Tottenham Tu Kaha Auckland City Won by Submission - 00:44
Boys No-Gi / Grey / -30.4kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No-Gi Regionals)
1-26
Acabado
Luca De Mari
Alliance Mt Eden
Xavier Freitag Won by Submission - 01:50
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(No-Gi Regionals)
28
Acabado
Reef Matson
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Corin Braddick Oliver MMA Kapiti Won by Submission - 02:23
Boys No-Gi / Grey / -30.4kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No-Gi Regionals)
1-27
Acabado
Joseph Hicks
Oliver MMA South Auckland
Won by points - 02:00
Harrison Matich Zero Gravity Martial Arts
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
27
Acabado
Lenin Simi
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Won by Submission - 01:23
Anton Te Dorsthorst Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(No-Gi Regionals)
2-27
Acabado
Charles Johnston
Oliver MMA New Lynn
Arama Campbell Global Jiu Jitsu Academy Katikati Won by Submission - 01:52
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
29
Acabado
Lynux Oliver
Zero Gravity Martial Arts
Won by Submission - 02:36
Kiira Parkinson Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Girls No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / over 73.5kg
(No-Gi Regionals)
25
Acabado
Shelby Andrews
Hori Thai Rotorua
Massey Ferguson Fresh Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
33
Acabado
Benjamin Scouse
NOKE MARTAL ARTS
Ray Daniels Oliver MMA Browns Bay Won by points - 06:00
Boys No-Gi / Grey / -30.4kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No-Gi Regionals)
1-28
Acabado
Jesse Taulu
Alliance Mt Eden
Xavier Freitag Won by points - 02:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Super Feather (-62.1kg)
(No-Gi Regionals)
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
30
Acabado
Lenin Simi
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Nixon Suddens Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 02:57
Mixed No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -30.4kg
(No-Gi Regionals)
6
Acabado
Tyler Medcalf
Bucklands Beach BJJ
Won by Submission - 00:42
Martallis Vaihu Oliver MMA New Lynn
Mixed No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -48.5kg
(No-Gi Regionals)
1-32
Acabado
Glenn Craven
Zero Gravity Martial Arts
Dymond-jordan Coghlan -Tomai Alliance Mt Eden Won by Submission - 00:31
Boys No-Gi / Yellow / -44kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No-Gi Regionals)
2-25
Acabado
Ellis Anaru Ferguson
Fresh Jiu-Jitsu
Levi Gear Ochiba Won by Decision
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(No-Gi Regionals)
2-28
Acabado
Krsna Prasad
Oliver MMA New Lynn
Kalen Sanford Zero Gravity Martial Arts Won by points - 03:00
Mixed No-Gi / Grey / -49kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No-Gi Regionals)
1-30
Acabado
Nicole Tatupu
Oliver MMA South Auckland
Won by Submission - 00:52
Steven WU
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(No-Gi Regionals)
29
Acabado
Wesley Horsfield
GroundControl
Won by points - 06:00
Reef Matson Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Mixed No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -48.5kg
(No-Gi Regionals)
1-34
Acabado
Azaiah Fitisemanu
Oliver MMA New Lynn
Alexander Quested Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Won by points - 03:00
Mixed No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -30.4kg
(No-Gi Regionals)
7
Acabado
Devan Hansen
Tukaha Rotorua
Jamahl Ormsby Global Jiu Jitsu Academy Katikati Won by Submission - 01:05
Mixed No-Gi / Yellow / -55.3kg / Kid 5 - Youth
(No-Gi Regionals)
19
Acabado
Tawhiri Le Comte-Hepburn
Tukaha Rotorua
Aurora Terry Won by Submission
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -48.5kg
(No-Gi Regionals)
2-31
Acabado
Dante Hansen
Tukaha Rotorua
Won by points - 01:15
Izak Lawson Alliance Mt Eden
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
31
Acabado
Lynux Oliver
Zero Gravity Martial Arts
Anton Te Dorsthorst Oliver MMA New Lynn Won by points - 03:00
Mixed No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -48.5kg
(No-Gi Regionals)
1-33
Acabado
Dymond-jordan Coghlan -Tomai
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 01:02
Joe 'stungun' Davies Oliver MMA New Lynn
Mixed No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -30.4kg
(No-Gi Regionals)
8
Acabado
Tor Hadfield
Coast Academy
Devan Hansen Tukaha Rotorua Won by points - 03:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.5kg
(No-Gi Regionals)
1-38
Acabado
Kiwa Rawhiti
Whangarei BJJ
Won by Submission - 00:15
Alex Suddens Oliver MMA New Lynn