Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Medium Heavy (under 79.8kg)
(No-Gi Regionals)
26
Acabado
Joshua Marshall
Oliver MMA Browns Bay
Te Ao Oterangi Thompson Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu Won by points - 05:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (under 92.30kg)
(No-Gi Regionals)
28
Acabado
Kieran Hussey
STMA Brasa
Fergus Tonkin Crolin Gracie Team NZ Won by Submission - 01:37
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-33
Acabado
Jacob Barnett
Atos Auckland
Rika Kereopa.Barrett Hori Thai Rotorua Won by Submission - 04:23
Men No-Gi / White / Master 2 (36+ yrs) / Middle (under 80.2kg)
(No-Gi Regionals)
30
Acabado
Michael Mihaere
Oliver MMA New Lynn
Shannon Lim Zero Gravity Martial Arts Won by Submission - 03:01
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (under 92.30kg)
(No-Gi Regionals)
29
Acabado
Cory Shadbolt
Tsunami Southern Tribes/CFC
Fergus Jenkins Tsunami Southern Tribes/CFC Won by Decision - 06:00
Girls No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 67.6kg
(No-Gi Regionals)
33
Acabado
Nicky Karaitiana
Fresh Jiu-Jitsu
Desire Talia Pologa Oliver MMA New Lynn Won by points - 04:00
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Light (under 74.2kg)
(No-Gi Regionals)
2-43
Acabado
Matej Klos
Cornerstone Brazilian Jiu Jitsu NZ
Drew Collett Gracie Allegiance Team New Zealand Won by points - 05:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
27
Acabado
Isaac Snell
Bush Jitsu
Liam Baney Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 03:01
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-34
Acabado
Kroydon Falefitu
Alliance Mt Eden
Joshua O'Donnell Manawatu BJJ Won by Submission - 00:30
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No-Gi Regionals)
33
Acabado
Timothy McMiken
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Won by Submission - 02:11
Hans Masoe Oliver MMA South Auckland
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
28
Acabado
Buster Darragh-Major
Kings Academy
Tipene Thompson Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission - 00:14
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(No-Gi Regionals)
36
Acabado
George Kelly
Alliance Mt Eden
Won by points - 04:00
Max Costello Bush Jitsu
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
29
Acabado
Liam Baney
Oliver MMA New Lynn
John Hedley Tu Kaha Waiheke Won by points - 06:00
Women No-Gi / White / Adult / Middle (under 73kg)
(No-Gi Regionals)
2-44
Acabado
Aroha Montgomery
Atos Auckland
Won by points - 05:00
Kelly Brooks East Coast BJJ Whakatane
Men No-Gi / White / Master 2 (36+ yrs) / Middle (under 80.2kg)
(No-Gi Regionals)
31
Acabado
Kieran Rhynd
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 02:37
Michael Mihaere Oliver MMA New Lynn
Women No-Gi / Blue / Adult / Heavy (over 80.3kg)
(No-Gi Regionals)
31
Acabado
Kimberly Haines
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 06:00
Massey Ferguson Hori Thai Rotorua
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-36
Acabado
Jacob Barnett
Atos Auckland
Kroydon Falefitu Alliance Mt Eden Won by points - 05:00
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No-Gi Regionals)
34
Acabado
Matt Phillips
Oliver MMA Browns Bay
Won by Submission - 02:16
Simeti Tipelu Oliver MMA South Auckland
Girls No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 67.6kg
(No-Gi Regionals)
34
Acabado
Aurora Terry
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by Submission - 00:42
Nicky Karaitiana Fresh Jiu-Jitsu
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Light (under 74.2kg)
(No-Gi Regionals)
2-45
Acabado
Facundo Galvan
TUKAHA
Won by Submission - 02:25
Drew Collett Gracie Allegiance Team New Zealand
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / under 48.5kg
(No-Gi Regionals)
37
Acabado
Christian Blakeman
Atos Auckland
Eric HUANG Bucklands Beach BJJ Won by points - 04:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
30
Acabado
Elijah Short
Inglewood BJJ
Won by points - 06:00
Tipene Thompson Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Men No-Gi / White / Master 2 (36+ yrs) / Middle (under 80.2kg)
(No-Gi Regionals)
32
Acabado
Shannon Lim
Zero Gravity Martial Arts
Won by Submission - 01:57
Kieran Rhynd Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Light (under 74.2kg)
(No-Gi Regionals)
32
Acabado
Corradino Anselmi
Tukaha Jiu Jitsu
Joe Allen Oliver MMA Browns Bay Won by points - 06:00
Men No-Gi / White / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-37
Acabado
Luke Mcconnachie
Oliver MMA Kapiti
Won by Submission - 04:20
Mark Murphy Atos Auckland
Men No-Gi / White / Adult / Feather (under 68kg)
(No-Gi Regionals)
2-46
Acabado
Curran Singh
City Kickboxing
Won by points - 05:00
Levi Aldridge Oliver MMA New Lynn
Girls No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 67.6kg
(No-Gi Regionals)
35
Acabado
Desire Talia Pologa
Oliver MMA New Lynn
Aurora Terry DAREDEVIL JIU JITSU Won by points - 04:00
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No-Gi Regionals)
35
Acabado
Hans Masoe
Oliver MMA South Auckland
Simeti Tipelu Oliver MMA South Auckland Won by points - 05:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Feather (under 68kg)
(No-Gi Regionals)
31
Acabado
Aron Pearce
Viper MMA
Ryan Jones Alliance Mt Eden Won by Submission - 04:55
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-38
Acabado
Rika Kereopa.Barrett
Hori Thai Rotorua
Won by points - 05:00
Joshua O'Donnell Manawatu BJJ
Men No-Gi / White / Adult / Feather (under 68kg)
(No-Gi Regionals)
2-47
Acabado
Franko Lewis
Bucklands Beach BJJ
Won by points - 05:00
Lucas Gabrielle Alabastro Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / under 48.5kg
(No-Gi Regionals)
38
Acabado
Jeter Reid
Toa Martial Arts Whitianga
Won by Submission - 02:03
Christian Blakeman Atos Auckland