Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / over 59kg
(8 MAT CONFIGURATION)
15
Acabado
Sunny Hamiora
Gracie Gym Whangaroa
Won by points - 04:00
Tawaroa Hamiora Gracie Gym Whangaroa
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
13
Acabado
Sulaiman Uzair Khalid
Dilmurodov BJJ
Won by points - 02:00
Uthmaan Bahadur Dilmurodov BJJ
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
13
Acabado
Evan Blok
Alliance Mt Eden
Tylar Cornwall Toa Martial Arts Whitianga Won by Submission - 03:48
Juvenile Men Gi / Blue / Juvenile Men / Middle (-74.8kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-15
Acabado
Nixon Suddens
Tu Kaha Auckland City
Won by Submission - 02:54
Conor Johnson Oliver MMA Browns Bay
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
16
Acabado
Malachi Mataio
Zero Gravity Martial Arts
Won by Submission - 01:00
Luke Moffitt Oliver MMA Browns Bay
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
18
Acabado
Cleo Exell
Carlson Gracie Queenstown
Caitlyn Kampenhout Alliance Mt Eden Won by points - 04:00
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-13
Acabado
Youssef Bouladam
Dilmurodov BJJ
Omar Hardan Dilmurodov BJJ Won by Submission - 02:23
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
15
Acabado
Jaedyn Mason
Tukaha Rotorua
Won by points - 04:00
Muhennad Boulares Dilmurodov BJJ
Juvenile Men Gi / Blue / Juvenile Men / Middle (-74.8kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-16
Acabado
Kaige Brown
Oliver MMA Browns Bay
Won by Disqualification (disqualification) - 00:27
Corban Glew
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
17
Acabado
Lucas Djaiz
Ochiba
Sean Amagsila GroundControl Won by Submission - 02:51
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
16
Acabado
Valera Shcherbakov
Oliver MMA Browns Bay
Won by Submission - 02:39
Danny Wills Alliance Mt Eden
Boys Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -57.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
18
Acabado
Jaeden Brown
Oliver MMA Browns Bay
Won by points - 04:00
Noah Askey Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Men Gi / Blue / Adult / Middle (-82.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-19
Acabado
Unknown User
Tauranga BJJ
Joshua Marshall Oliver MMA Browns Bay Won by Submission - 04:40
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-18
Acabado
Tyler Hauraki
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 01:39
Mohammad El-Saddik Dilmurodov BJJ
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
19
Acabado
Zack GIBBINS
Coast Academy
Won by Submission - 01:26
Sihoo Lee The Combat Centre
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
17
Acabado
Tyler Simpson
Carlson Gracie Queenstown
Won by Decision - 01:29
Fin Polkinghorne Ochiba
Men Gi / Blue / Adult / Middle (-82.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-20
Acabado
Jesse Pye
Alliance Mt Eden
Won by points - 05:00
Mateo Servidio TUKAHA
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
19
Acabado
Yahya Dilmurodov
Dilmurodov BJJ
Won by points - 04:00
Alrazi Swaileh Grappling-Lab BJJ Club Howick
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
18
Acabado
Jonny-rex Smith
Bush Jitsu
Won by Submission - 00:55
Toa Tahana Whangarei BJJ
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
16
Acabado
Matarangi Karena-Veza
Bush Jitsu
Zakariya Hussain Dilmurodov BJJ Won by Submission - 01:19
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Acabado
Charlie Pettman
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 04:00
Ruby O'Brien Toa Martial Arts Whitianga
Boys Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -57.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
19
Acabado
Alex Suddens
Tu Kaha Auckland City
Charles Johnston Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 01:07
Men Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
2-20
Acabado
Daniel Haimona
Westside Jiu-Jitsu
Odin Robinson Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 01:41
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
19
Acabado
YiMing He
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Won by Submission - 00:35
Tayt Bowlin Bucklands Beach BJJ
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
17
Acabado
Makai Mason
Tukaha Rotorua
Won by points - 04:00
Tyler Tretheway Oliver MMA Browns Bay
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
18
Acabado
Benji Amuimuia
Ochiba
Kai Fyson Oliver MMA Browns Bay Won by points - 04:00
Juvenile Men Gi / Blue / Juvenile Men / Middle (-74.8kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-17
Acabado
Nixon Suddens
Tu Kaha Auckland City
Won by Submission - 04:50
Kaige Brown Oliver MMA Browns Bay
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Acabado
Lane Bleakley
Whangarei BJJ
Won by Submission - 01:14
Sean Amagsila GroundControl
Men Gi / Brown / Adult / Feather (-70kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Acabado
Damian Nam
Oliver MMA Browns Bay
Brennan Matheson Bush Jitsu Won by points - 08:00
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-19
Acabado
Tyler Hauraki
Alliance Mt Eden
Noah Green The Combat Centre Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Acabado
Isabella White
Toa Martial Arts Whitianga
Emily Smith Te Maru Jiu Jitsu Won by Submission - 03:15
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Acabado
Unknown User
Oliver MMA Browns Bay
Jesse Taulu Alliance Mt Eden Won by points - 04:00