Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Purple / Adult / Heavy (-94.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
28
Окончено
Nathan Wansbrough
Gracie Gym Palmerston North
Viliami Ballard Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Won by points - 07:00
Men Gi / Black / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-27
Окончено
Justin Shaw
STMA Brasa
Patrick Te Tau Won by Submission - 04:26
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-23
Окончено
Rafael Ardiles-Hiller
MyBJJ Nelson
Won by points - 03:00
JV Corning ROC Taupo
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -44kg
(4 MAT CONFIGURATION)
19
Окончено
Vincent Stanton
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Charles Johnston Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 00:34
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(4 MAT CONFIGURATION)
21
Окончено
Jack Cains
Gracie Gym Palmerston North
Won by Submission - 00:13
Caleb Sheridan Gracie Allegiance Team New Zealand
Men Gi / Black / Adult / Ultra Heavy (over 100.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-29
Окончено
Jaron Vince
HEROIC Jiu-Jitsu
Won by points - 08:00
Tau Thompson Tsunami ST Tuwharetoa
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(4 MAT CONFIGURATION)
22
Окончено
Phoenix Nicolls
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by points - 04:00
Jaykib Dunn Gracie Gym Palmerston North
Men Gi / Purple / Adult / Feather (-70kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
23
Окончено
Jason Williams
Gracie Allegiance Team New Zealand
Won by Submission - 04:25
Daniel Yen GSW
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -69.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-25
Окончено
Tipene Thompson
Tsunami ST Tuwharetoa
Won by points - 04:00
Trey Perkins Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -44kg
(4 MAT CONFIGURATION)
20
Окончено
Caleb Bromley
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Charles Johnston Oliver MMA New Lynn Won by points - 04:00
Men Gi / Purple / Adult / Middle (-82.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
26
Окончено
Karlo Witana
Oliver MMA New Lynn
Jaye Rio Gracie Allegiance Team New Zealand Won by points - 07:00
Girls Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-28
Окончено
Te Atarangi Dean-Bryan
Manawatu Brazilian Jiu Jitsu
Karlee Winiata Gracie Gym Palmerston North Won by Submission - 01:02
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -69.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-26
Окончено
Tipene Thompson
Tsunami ST Tuwharetoa
Won by points - 04:00
Trey Perkins Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Men Gi / Black / Adult / Light (-76kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-25
Окончено
Bryce Gambriazzi
Sam Gray Gracie Allegiance Team New Zealand Won by Decision
Women Gi / Brown / Adult / Feather (-61.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-31
Окончено
Annie Lee
Oliver MMA New Lynn
Amy Barratt-Boyes Will Machado - Comp Team Won by Submission - 01:43
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(4 MAT CONFIGURATION)
23
Окончено
Michael Tuialii
Southern Tribes Tuwharetoa
Jack Cains Gracie Gym Palmerston North Won by Submission - 00:16
Girls Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -74.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
27
Окончено
Kaitlyn Tatupu
Oliver MMA South Auckland
Desire Talia Pologa Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 03:02
Men Gi / Black / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-28
Окончено
Justin Shaw
STMA Brasa
Joseph Rivers GFTEAM BARCELONA Won by Submission - 00:45
Men Gi / Purple / Adult / Heavy (-94.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
29
Окончено
Chad Haughey
STMA Brasa
Byron Chivers Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 01:22
Men Gi / Black / Adult / Light (-76kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-26
Окончено
Tiago Santa Ritta
GRACIE BARRA OCEANIA
Won by Submission - 00:22
Sam Gray Gracie Allegiance Team New Zealand
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-24
Окончено
Remy Te Aho Taong
MAI Dojo - Gracie Gym Wellington
Won by Submission - 02:26
JV Corning ROC Taupo
Men Gi / Purple / Adult / Feather (-70kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
24
Окончено
Jason Williams
Gracie Allegiance Team New Zealand
Daniel Yen GSW Won by points - 07:00
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(4 MAT CONFIGURATION)
24
Окончено
Caleb Sheridan
Gracie Allegiance Team New Zealand
Jaykib Dunn Gracie Gym Palmerston North Won by Submission - 02:58
Girls Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -74.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
28
Окончено
Kaitlyn Tatupu
Oliver MMA South Auckland
Desire Talia Pologa Oliver MMA New Lynn Won by points - 04:00
Men Gi / Black / Adult / Ultra Heavy (over 100.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-30
Окончено
Jaron Vince
HEROIC Jiu-Jitsu
Hohepa Tawhara MAI Dojo - Gracie Gym Wellington Won by Submission - 05:35
Men Gi / Purple / Adult / Middle (-82.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
27
Окончено
Tom Brotherstone
MAI Dojo - Gracie Gym Wellington
Jaye Rio Gracie Allegiance Team New Zealand Won by Submission - 05:47
Girls Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-29
Окончено
Te Atarangi Dean-Bryan
Manawatu Brazilian Jiu Jitsu
Morgan Rogers Won by points - 04:00
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(4 MAT CONFIGURATION)
25
Окончено
Phoenix Nicolls
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Jack Cains Gracie Gym Palmerston North Won by Submission - 00:21
Women Gi / Brown / Adult / Feather (-61.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-32
Окончено
Annie Lee
Oliver MMA New Lynn
Amy Barratt-Boyes Will Machado - Comp Team Won by points - 08:00
Men Gi / Purple / Adult / Heavy (-94.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
30
Окончено
Viliami Ballard
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Byron Chivers Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 04:51
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-30
Окончено
Magnus Wellington
Brasa Waitara
Mateo Ardiles-Hiller MyBJJ Nelson Won by Submission - 00:55
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-31
Окончено
Logan Whittaker-Cooke
ROC Taupo
Won by points - 03:00
Rafael Ardiles-Hiller MyBJJ Nelson