Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 67.6kg
(No-Gi Regionals)
21
Окончено
Layia West
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Christli Ismail Bucklands Beach BJJ Won by points - 02:20
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (under 74.2kg)
(No-Gi Regionals)
18
Окончено
Brooklyn Limpus
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 06:00
Jesse Jones Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 30.4kg
(No-Gi Regionals)
2-30
Окончено
Monique Johnston
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 04:00
Zafiara Cooper-Smith DAREDEVIL JIU JITSU
Men No-Gi / Brown / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No-Gi Regionals)
19
Окончено
Philip Van Den Berg
TUKAHA
Paris Tattersall Core MMA Hamilton Won by Submission - 05:51
Men No-Gi / White / Adult / Light (under 74.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-23
Окончено
Garth Amrein
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Won by points - 05:00
Klaus Hyungjoon Kim
Men No-Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No-Gi Regionals)
20
Окончено
Taalili Wilson
Oliver MMA South Auckland
Won by points - 05:00
Bailey Gaines Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 44kg
(No-Gi Regionals)
24
Окончено
Kortez Dorset
Won by Submission - 01:04
Zack GIBBINS Coast Academy
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / under 30.4kg
(No-Gi Regionals)
2-31
Окончено
Lawrence Jacob Alabastro
Oliver MMA New Lynn
Nikora Hauraki Alliance Mt Eden Won by Submission - 02:26
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No-Gi Regionals)
21
Окончено
Luca Carter
Won by Submission - 01:34
Ravid Aharon Kings Academy
Men No-Gi / White / Adult / Light (under 74.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-25
Окончено
Sukhpal Singh
Core MMA Hamilton
Won by Submission - 01:43
Ryan Da Re Carazo Alliance Mt Eden
Men No-Gi / Brown / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
Окончено
Nick Thornton
Oliver MMA New Lynn
Won by Walkover
Nicholas Te Aute Te Maru Jiu Jitsu
Girls No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 67.6kg
(No-Gi Regionals)
22
Окончено
Elaineh Misipati
Reign Mma
Layia West Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Won by points - 02:27
Women No-Gi / Purple / Adult / Heavy (over 80.3kg)
(No-Gi Regionals)
20
Окончено
Jodeci Campbell
Bush Jitsu
Won by points - 07:00
MICHELLE MONTAGUE Core MMA Hamilton
Men No-Gi / White / Adult / Super Heavy (under 98.4kg)
(No-Gi Regionals)
23
Окончено
Marcus Handley
Bush Jitsu
Handre Luus The Combat Centre Won by points - 05:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 30.4kg
(No-Gi Regionals)
2-32
Окончено
Chelsie HUGHES
Oliver MMA New Lynn
Zafiara Cooper-Smith DAREDEVIL JIU JITSU Won by points - 04:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (under 74.2kg)
(No-Gi Regionals)
19
Окончено
Joshua Montague
Dane Edge Magnus Martins BJJ New Zealand Won by Submission - 05:20
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-26
Окончено
Josh Hyett
Core MMA Hamilton
Won by Submission - 01:50
Brody West Reign Mma
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-27
Окончено
Hongki Min
Zero Gravity Martial Arts
Mathew Birt Kings Academy Won by points - 05:00
Girls No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 67.6kg
(No-Gi Regionals)
23
Окончено
Erika Piper
GroundControl
Christli Ismail Bucklands Beach BJJ Won by points - 02:35
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 30.4kg
(No-Gi Regionals)
2-33
Окончено
Ava Semmons-Russell
Alliance Mt Eden
Breez Smith Bush Jitsu Won by Submission - 02:30
Men No-Gi / Brown / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
18
Окончено
Philip Rangi
Atos Auckland
Won by Submission - 00:50
Nick Thornton Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No-Gi Regionals)
21
Окончено
Danny Hartwell
Eastside Grapplers Aotearoa
Won by points - 05:00
Thomas Mosby Oliver MMA South Auckland
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No-Gi Regionals)
22
Окончено
Ethan Oakes
Carlson Gracie Queenstown
Won by Submission - 03:22
Jordan Minifie Oliver MMA New Lynn
Women No-Gi / Purple / Adult / Heavy (over 80.3kg)
(No-Gi Regionals)
21
Окончено
Ocean Mete
Oliver MMA New Lynn
MICHELLE MONTAGUE Core MMA Hamilton Won by Decision - 03:24
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 30.4kg
(No-Gi Regionals)
2-34
Окончено
Caelum Mok
Bucklands Beach BJJ
Won by Submission - 01:31
Monique Johnston Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(No-Gi Regionals)
1-28
Окончено
Joshua O'Donnell
Manawatu BJJ
Won by points - 03:45
Kasi Bala Atos Auckland
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (under 80.2kg)
(No-Gi Regionals)
23
Окончено
Luca Carter
Won by Submission - 02:10
Russell Keenan Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 44kg
(No-Gi Regionals)
25
Окончено
Kurei Harawira
Won by Submission - 02:09
Zack GIBBINS Coast Academy
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / under 34.9kg
(No-Gi Regionals)
2-35
Окончено
Alice Breingan
Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Raiha Paewai Bush Jitsu Won by Submission - 00:52
Men No-Gi / White / Adult / Super Heavy (under 98.4kg)
(No-Gi Regionals)
24
Окончено
Quinn Tattersfield
GroundControl
Marcus Handley Bush Jitsu Won by Submission - 04:17
Men No-Gi / Purple / Master 3 (41+ yrs) / Middle (under 80.2kg)
(No-Gi Regionals)
23
Окончено
Glenn Bell
Alliance Mt Eden
Tao David Omarumutu Jiu Jitsu Club Won by points - 06:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (under 92.30kg)
(No-Gi Regionals)
25
Окончено
Cory Shadbolt
Tsunami Southern Tribes/CFC
Won by points - 06:00
Mike Capper Zero Gravity Martial Arts