Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
15
Završeno
Max De Mari
Alliance Mt Eden
Dylan Layne Global Jiu Jitsu Academy Katikati Pobedio Završnicom - 02:13
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -30.4kg
(No-Gi Regionals)
27
Završeno
Fin Polkinghorne
Ochiba
Pobeda po poenima - 03:00
Callum Mackie Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Grey / -30.4kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No-Gi Regionals)
1-20
Završeno
Monaro Schuster
Oliver MMA South Auckland
Harrison Matich Zero Gravity Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:21
Mixed No-Gi / White / -39.5kg / Kid 4 - Junior
(No-Gi Regionals)
2-14
Završeno
Georgia Benest
Tu Kaha Auckland City
Pobeda po poenima - 03:00
Saiesha Naidoo Martial Fitness
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
16
Završeno
Hunter Murray-Simon
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Freedom Huiterangiora Darcy Tawera Rankin Hori Thai Rotorua
Mixed No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -67.6kg
(No-Gi Regionals)
21
Završeno
Sian Broughton
Oliver MMA New Lynn
Pobeda po poenima - 03:00
Xavier Williams Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(No-Gi Regionals)
1-16
Završeno
Ryan Paviour
Coast Academy
Tayt Bowlin Bucklands Beach BJJ Pobeda po poenima - 02:00
Boys No-Gi / Orange / -36.3kg / Kid 4 - Junior
(No-Gi Regionals)
24
Završeno
Caleb Bromley
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 02:33
Max Shallard Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(No-Gi Regionals)
25
Završeno
Conor Lamb
Zero Gravity Martial Arts
Pobeda po poenima - 03:00
Jack Andrews Zero Gravity Martial Arts
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -30.4kg
(No-Gi Regionals)
2-19
Završeno
Levi Hicks
Oliver MMA South Auckland
Pobedio Završnicom - 01:02
Logan Whittaker-Cooke ROC Taupo
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -25.9kg
(No-Gi Regionals)
21
Završeno
Tyler Rogers
Jai Field Oliver MMA New Lynn Pobedio Završnicom - 00:12
Boys No-Gi / Grey / -30.4kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No-Gi Regionals)
1-21
Završeno
Luca De Mari
Alliance Mt Eden
JV Corning ROC Taupo Pobedio Završnicom - 00:42
Mixed No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -61.7kg
(No-Gi Regionals)
24
Završeno
Quinn Cadness
Zero Gravity Martial Arts
Kaitlyn Tatupu Oliver MMA South Auckland Pobedio Završnicom - 01:31
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(No-Gi Regionals)
1-17
Završeno
Carter Aitchison
Tukaha Rotorua
Pobeda po poenima - 02:00
Malachi Mataio Zero Gravity Martial Arts
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -30.4kg
(No-Gi Regionals)
28
Završeno
Fin Polkinghorne
Ochiba
Pobeda po poenima - 03:00
Kyan Teoh Oliver MMA New Lynn
Girls No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / over 73.5kg
(No-Gi Regionals)
23
Završeno
Shelby Andrews
Hori Thai Rotorua
Massey Ferguson Fresh Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -44kg
(No-Gi Regionals)
2-21
Završeno
TYSON Hansen
Tukaha Rotorua
Pobedio Završnicom - 01:28
Jordie Elliott Fresh Jiu-Jitsu
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
17
Završeno
Caleb Fawcett
Tukaha Rotorua
Dylan Layne Global Jiu Jitsu Academy Katikati Pobeda bez borbe
Boys No-Gi / Grey / -30.4kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No-Gi Regionals)
1-22
Završeno
Joseph Hicks
Oliver MMA South Auckland
Pobedio Završnicom - 01:29
Xavier Freitag
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(No-Gi Regionals)
26
Završeno
Vincent Stanton
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Charlie Theron Ochiba
Girls No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / over 73.5kg
(No-Gi Regionals)
24
Završeno
Shelby Andrews
Hori Thai Rotorua
Massey Ferguson Fresh Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Boys No-Gi / Grey / -30.4kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No-Gi Regionals)
1-23
Završeno
Harrison Matich
Zero Gravity Martial Arts
Pobedio Završnicom - 00:50
JV Corning ROC Taupo
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(No-Gi Regionals)
26
Završeno
Karlo Witana
Oliver MMA New Lynn
Pobedio Završnicom - 05:05
Wesley Horsfield GroundControl
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -25.9kg
(No-Gi Regionals)
22
Završeno
Tyler Rogers
Jai Field Oliver MMA New Lynn Pobedio Završnicom - 01:18
Boys No-Gi / Grey / -30.4kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No-Gi Regionals)
1-24
Završeno
Jesse Taulu
Alliance Mt Eden
Pobedio Završnicom - 00:37
Vincent Smith
Girls / Grey Belt / Kid 1-2 / 25kg
(No-Gi Regionals)
29
Završeno
Frankie Bennett
Tu Kaha Auckland City
Pobeda po poenima - 02:00
Maisie Medcalf Bucklands Beach BJJ
Mixed No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -61.7kg
(No-Gi Regionals)
25
Završeno
Kaitlyn Tatupu
Oliver MMA South Auckland
Nicky Karaitiana Fresh Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 03:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -44kg
(No-Gi Regionals)
2-22
Završeno
TYSON Hansen
Tukaha Rotorua
Pobeda po poenima - 03:00
Jordie Elliott Fresh Jiu-Jitsu
Girls No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -44kg
(No-Gi Regionals)
31
Završeno
Charlie Pettman
Oliver MMA New Lynn
Pobeda po poenima - 02:00
Lana Breingan ROC Taupo
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(No-Gi Regionals)
27
Završeno
Fraser Brotherstone
Corin Braddick Oliver MMA Kapiti Pobedio Završnicom - 02:00
Boys No-Gi / Grey / -30.4kg / Kid 3 - Mighty Mite
(No-Gi Regionals)
Završeno
Monaro Schuster
Oliver MMA South Auckland
Luca De Mari Alliance Mt Eden Pobeda bez borbe
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
26
Završeno
Lenin Simi
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Pobeda po poenima - 03:00
Lynux Oliver Zero Gravity Martial Arts