Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
70
Završeno
Jamie Walker
City Kickboxing
Pobeda po poenima - 06:00
Ryan Butcher Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Women No-Gi / Purple / Adult / Light (-66.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
5-69
Završeno
Karly Ferguson
Underground BJJ Te Puna
Sacha Bell Oliver MMA Napier Pobedio Završnicom - 02:38
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
70
Završeno
Joseph Barton
Chris Allan Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Pobedio Završnicom - 01:43
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
6-71
Završeno
Jack Cameron
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Luke Fairbairn Workshop Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
71
Završeno
Kurt Tudor
Te Maru Jiu Jitsu
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 01:58
Zac Smith Whangarei BJJ
Men No-Gi / Blue / Adult / Feather (-68kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
8-54
Završeno
George Jr Lipata
Oliver MMA Napier
Pobedio Završnicom - 05:29
Sebastian Powell Oceanside Jiu Jitsu NZ
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
7-70
Završeno
Trayvon Eruera
Te Maru Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:29
Finn Tischik Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
73
Završeno
Joshua Marshall
Oliver MMA Browns Bay
Pobeda po poenima - 06:00
Jordan Stone The Combat Centre
Women No-Gi / Blue / Adult / Feather (-59.4kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
5-70
Završeno
Nyrene Crowley
Atos Auckland
Pobeda po poenima - 06:00
Trina Gale Carlson Gracie South Canterbury
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
72
Završeno
Dominic Lo
Alliance Mt Eden
Jesse King East Coast BJJ Whakatane Pobedio Završnicom - 00:48
Men No-Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-90
Završeno
Alex Taikato
Oliver MMA Kapiti
Pobeda po poenima - 06:00
Joe Barker Bucklands Beach BJJ
Men No-Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Super Heavy (-98.4kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
4-73
Završeno
Mark McCluggage
Whangarei BJJ
Pobedio Završnicom - 02:27
Luan Ellery Oliver MMA Napier
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
73
Završeno
Bailee King
Tukaha Rotorua
Pobeda po poenima - 03:18
Jared Mcevoy Tauranga BJJ
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
73
Završeno
Tyler Adams
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Pobedio Završnicom - 01:11
Liam Baney Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
7-71
Završeno
Aleksandr Lobachev
Auckland SAMBO Club
Andre Farnell Coast Academy Pobeda po poenima - 04:59
Men No-Gi / White / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
8-61
Završeno
Javan Pahau
DAREDEVIL JIU JITSU
Pobedio Završnicom - 01:23
Tim Honey Atos Auckland
Men No-Gi / Brown / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
2-71
Završeno
Karyss Adams
Te Maru Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 08:00
Spiro Kovac Alliance Mt Eden
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
6-72
Završeno
Frank Iosua
City Kickboxing
Hamish Williamson Te Maru Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Women No-Gi / Blue / Adult / Feather (-59.4kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
5-72
Završeno
Chloe Parker
Grapple Collective
Olivia Miller Riverside Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:28
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
74
Završeno
Thomas Karanikolaou
Alliance Mt Eden
Pobedio Završnicom - 02:52
Ahamed Sithik Gracie Allegiance Team New Zealand
Men No-Gi / White / Master 3 (41+ yrs) / Light (-74.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
76
Završeno
Jay Macilquham
Battalion Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 01:44
Mark Thornton Oceanside Jiu Jitsu NZ
Men No-Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-91
Završeno
Kevin Manuel
Oliver MMA Napier
Pobeda po poenima - 06:00
Sam Stokes Oceanside Jiu Jitsu NZ
Men No-Gi / White / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
8-62
Završeno
Ben Frater
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Azriel Valaau Zero Gravity Martial Arts Pobedio Završnicom - 01:50
Men No-Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Light (-74.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
5-77
Završeno
David Kohout
Coromandel BJJ
Aaron Wills Coromandel BJJ Pobedio Završnicom - 03:35
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
74
Završeno
Rehua Selwyn
Tukaha Rotorua
Pobeda po poenima - 05:00
Mason Garden Oceanside Jiu Jitsu NZ
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
7-72
Završeno
Thomas Bruere
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Marvin Haeger Carlson Gracie Wanaka Pobedio Završnicom - 02:47
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
75
Završeno
Jamie Walker
City Kickboxing
Kurt Tudor Te Maru Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:07
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
71
Završeno
Ivan Perevernykhata
The Combat Centre
Pobedio Završnicom - 02:52
Dylan Curtin Coromandel BJJ
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
4-66
Završeno
Feargus Gordon
Muay Thai Institute
Anton Te Dorsthorst Oliver MMA New Lynn Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Feather (-68kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
8-60
Završeno
Jacques Johnston
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Pobedio Završnicom - 01:51
Michael Lake Coast Academy
Men No-Gi / Brown / Master 2 (36+ yrs) / Heavy (-92.30kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
2-70
Završeno
Adam Cavanagh
Zero Gravity Martial Arts
Pobedio Završnicom - 04:10
Phil Smith Te Maru Jiu Jitsu
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
6-73
Završeno
Anthony Vitale
Oliver MMA South Auckland
Pobeda po poenima - 05:00
James Clark Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe