Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / Brown / Adult / Heavy (-94.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-36
Završeno
Philip Kadour-Ziani
Atos Auckland
Pobedio Završnicom - 06:57
Kieran Ruffles Alliance Mt Eden
Men Gi / White / Adult / Light (-76kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-37
Završeno
Luke Roberts
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Pobeda po poenima - 05:00
Ian Marais Art of Combat
Women Gi / White / Adult / Middle (-74.8kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
33
Završeno
Savannah Mahoney
Alliance Mt Eden
Pobeda po poenima - 05:00
Hope Marshall MAI Dojo - Gracie Gym Wellington
Men Gi / Blue / Adult / Light (-76kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
30
Završeno
Connor Leigh
Oliver MMA Kapiti
Jack Donaldson GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Pobedio Završnicom - 00:46
Men Gi / White / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
31
Završeno
Francis Le Lievre
Pobedio Završnicom - 03:39
Josh West MAI Dojo - Gracie Gym Wellington
Women Gi / Purple / Adult / Middle (-74.8kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-34
Završeno
Jordan Doherty
Carlson Gracie Queenstown
Pobeda po poenima - 07:00
TEENY PAURINI Crolin Gracie Gym Wanganui NZ
Men Gi / Purple / Adult / Light (-76kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-32
Završeno
Oscar PETERSEN
Ray Winterton Combat Room Jiujitsu Pobedio Završnicom - 02:47
Men Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
32
Završeno
Ethan Collier
Axis BJJ NZ
Pobedio Završnicom - 04:09
Zane Smith Oliver MMA Kapiti
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
34
Završeno
Blake Spence
Atos Auckland
Pobedio Završnicom - 00:49
Taavi Porter The Martial Arts Academy
Men Gi / White / Adult / Light (-76kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-38
Završeno
Tylar Sewell
Gracie Allegiance Team New Zealand
Will Armitage MAI Dojo - Gracie Gym Wellington Pobedio Završnicom - 02:02
Men Gi / Blue / Adult / Light (-76kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
33
Završeno
Toby Gibb
Alliance Mt Eden
Anton Te Dorsthorst Oliver MMA New Lynn Pobeda po poenima - 06:00
Men Gi / White / Adult / Middle (-82.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-38
Završeno
Kevin Faure
Gracie Allegiance Team New Zealand
Josh Moss Art of Combat Pobeda po poenima - 05:00
Men Gi / White / Adult / Light (-76kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-39
Završeno
Luke Roberts
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Clinton Wilson Gracie Allegiance Team New Zealand Pobedio Završnicom - 00:42
Women Gi / Blue / Adult / Middle (-74.8kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-35
Završeno
Danielle Stead
Combat Room Jiujitsu
Pobeda po poenima - 06:00
TEENY PAURINI Crolin Gracie Gym Wanganui NZ
Men Gi / White / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
34
Završeno
Tamihana Morrell
Gracie Allegiance Team New Zealand
Pobeda po poenima - 05:00
Guilherme Machado Valley BJJ.
Men Gi / White / Adult / Middle (-82.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-39
Završeno
Michael Findlay
Combat Room Jiujitsu
Pobedio Završnicom - 04:15
John Tyson TORQUE BJJ
Men Gi / White / Adult / Light (-76kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-40
Završeno
Will Armitage
MAI Dojo - Gracie Gym Wellington
Pobeda po poenima - 05:00
Blake Spence Atos Auckland
Men Gi / White / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
35
Završeno
Francis Le Lievre
Pobedio Završnicom - 04:16
Ben Spiers GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Men Gi / White / Adult / Middle (-82.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-40
Završeno
Alex Pownall
Gracie Allegiance Team New Zealand
Pobedio Završnicom - 04:23
Luiz Mayer GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Women Gi / Blue / Adult / Middle (-74.8kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-36
Završeno
Nicky Karaitiana
Fresh Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 06:00
Danielle Stead Combat Room Jiujitsu
Men Gi / White / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
36
Završeno
Guilherme Machado
Valley BJJ.
Pobedio Završnicom - 04:39
Ben Spiers GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Men Gi / White / Adult / Middle (-82.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-41
Završeno
Josh Moss
Art of Combat
Pobedio Završnicom - 03:40
Michael Findlay Combat Room Jiujitsu
Men Gi / White / Adult / Light (-76kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-41
Završeno
Luke Roberts
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Blake Spence Atos Auckland Pobedio Završnicom - 03:19
Men Gi / White / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
37
Završeno
Tamihana Morrell
Gracie Allegiance Team New Zealand
Francis Le Lievre Pobedio Završnicom - 01:22
Men Gi / White / Adult / Middle (-82.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-42
Završeno
Alex Pownall
Gracie Allegiance Team New Zealand
Pobeda po poenima - 05:00
Nathan Kilkelly The Fortitude Gym
Men Gi / White / Adult / Light (-76kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-42
Završeno
Clinton Wilson
Gracie Allegiance Team New Zealand
Will Armitage MAI Dojo - Gracie Gym Wellington Pobeda po poenima - 05:00
Women Gi / Purple / Adult / Middle (-74.8kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-37
Završeno
Danielle Stead
Combat Room Jiujitsu
Jordan Doherty Carlson Gracie Queenstown Pobeda po poenima - 07:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-43
Završeno
Simeon Allan
Gracie Allegiance Team New Zealand
Pobeda bez borbe
Spiro Kovac Alliance Mt Eden
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-44
Završeno
Daniel Alley
Combat Room Jiujitsu
Pobeda po poenima - 06:00
Zane Smith Oliver MMA Kapiti
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
36
Završeno
Will Armitage
MAI Dojo - Gracie Gym Wellington
Pobeda po poenima - 05:00
Clinton Wilson Gracie Allegiance Team New Zealand
Men Gi / White / Adult / Middle (-82.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-43
Završeno
Michael Findlay
Combat Room Jiujitsu
Pobeda bez borbe
Nathan Kilkelly The Fortitude Gym
Men Gi / White / Adult / Middle (-82.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-44
Završeno
Josh Moss
Art of Combat
Pobeda po poenima - 05:00
Alex Pownall Gracie Allegiance Team New Zealand