Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -53.1kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7-16
Färdig
Logan Grundy
Core MMA Hamilton
Vann på Submission - 00:34
Riot Arnold DAREDEVIL JIU JITSU
Girls No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
25
Färdig
Meila De Souza
The Combat Centre
Vann på Submission - 00:47
Ava-Rose Kautai-King Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -25.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5-20
Färdig
Adalyn Quintus
STMA Brasa
Miller Dwyer The Combat Centre Vann på Submission - 00:17
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4-27
Färdig
Dylan Kamo
The Combat Centre
Vann på Submission - 03:28
Lucas Leggott Core MMA Hamilton
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-26
Färdig
HaoJun Zhang
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Oliver Trandafir Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA Vann på poäng - 02:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -68kg
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Färdig
Eric HUANG
Bucklands Beach BJJ
Gustavo Curi DAREDEVIL JIU JITSU Vann på Submission - 01:02
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7-19
Färdig
Valera Shcherbakov
Oliver MMA Browns Bay
Vann på poäng - 04:00
Enzo Mediavillo Oceanside Jiu Jitsu NZ
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-23
Färdig
Cartier Patuawa
Te Maru Jiu Jitsu
Austin Tse DAREDEVIL JIU JITSU Vann på poäng - 05:00
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -36.5kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5-23
Färdig
Louis Mathis
Fresh Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:45
Caspian Bates Coast Academy
Girls No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Färdig
Christiana Stott
NorthlandBJJ
Chelsie HUGHES Oliver MMA New Lynn Vann på Submission - 01:58
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4-28
Färdig
Jaxton Tikitau
STMA Brasa
Vann på Submission - 01:06
Zack Teichelman Oliver MMA New Lynn
Girls No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
26
Färdig
Tazmin Peri
The Shinobi Academy
Vann på Submission - 02:25
Tigerlily Bocchino Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / over 57.6kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8-21
Färdig
Martallis Vaihu
DAREDEVIL JIU JITSU
Vann på Submission - 01:56
Alaipulotu Motuapuaka Oliver MMA South Auckland
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Färdig
Yoko Fyson
Oliver MMA Browns Bay
Monique Johnston Oliver MMA New Lynn Vann på poäng - 05:37
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
Färdig
Khan Honeycombe
The Combat Centre
Tyson Mauala Bucklands Beach BJJ Vann på Walkover
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -25.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5-21
Färdig
Delphi Honan
Oliver MMA New Lynn
Miller Dwyer The Combat Centre Vann på Submission - 00:22
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Heavy (-86.6kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
6-27
Färdig
Reuben Scott
Balance Jiu-Jitsu
Rayyan Balasmeh Grappling-Lab BJJ Club Howick Vann på Submission - 04:17
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4-31
Färdig
Siempre Gear
East Coast BJJ Whakatane
Vann på poäng - 04:00
Eric Hwang The Combat Centre
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-24
Färdig
Timothy Taylor
Syzygy BJJ
Vann på poäng - 03:00
Ocean Morales Coast Academy
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -48.5kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5-25
Färdig
Keoni Netzler
Te Maru Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:19
Olly Jensen Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Boys No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Färdig
Vincent Smith
DAREDEVIL JIU JITSU
Ray Botica DAREDEVIL JIU JITSU Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8-16
Färdig
Frankie Wang
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Vann på poäng - 04:00
Cody Davison Nautilus Jiu Jitsu
Girls No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -21.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-33
Färdig
Mia Oliver
Oliver MMA New Lynn
Jane Park Grappling-Lab BJJ Club Howick Vann på Submission - 00:45
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -68kg
(8 MAT CONFIGURATION)
7-23
Färdig
Seth Anderson
Tukaha Rotorua
Dan Hall TUKAHA Vann på poäng - 04:00
Girls No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
27
Färdig
Jasmine Fawcett
Tukaha Rotorua
Vann på poäng - 04:00
Meila De Souza The Combat Centre
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-25
Färdig
Bille Goldsbury
Te Maru Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:58
Kobe Mulholland Magnus Martins BJJ New Zealand
Boys No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Färdig
Marcus Inoue-Matamua
Ochiba
YiMing He Tu Kaha Auckland City Vann på Submission - 00:17
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5-28
Färdig
Angerina Aloisio
The Combat Centre
Vann på Submission - 02:34
Katanah Selwyn Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-28
Färdig
Daniel Doustani
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Vann på poäng - 02:00
HaoJun Zhang GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Girls No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6-25
Färdig
Shyla Mulholland
Magnus Martins BJJ New Zealand
Tyreese Joie Tranquilino DAREDEVIL JIU JITSU Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-26
Färdig
Leo Pavlenko
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Boston Murray The Combat Centre Vann på poäng - 03:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -61.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Färdig
Cohen Frost
Tukaha Rotorua
Vann på poäng - 04:00
Chael McIver Morrinsville BJJ