Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -21.3kg
(No-Gi Regionals)
5
Färdig
Paxton Toh
Alliance Mt Eden
Nacho Esquivel Garcia Ochiba
Boys No-Gi / Grey / -44kg / Kid 4 - Junior
(No-Gi Regionals)
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -44kg
(No-Gi Regionals)
37
Färdig
Jaeden Brown
Oliver MMA New Lynn
Glenn Craven Zero Gravity Martial Arts
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / over 73.5kg
(No-Gi Regionals)
21
Färdig
Carlos Tatupu
Oliver MMA South Auckland
Cody Taylor Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / Blue / Master 3 (41+ yrs) / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(No-Gi Regionals)
38
Färdig
Pane Hart
Gracie Allegiance Team New Zealand
Tyrone Archer Kobra Kai
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(No-Gi Regionals)
45
Färdig
Leandro Oliveira
Submission Takapuna
Vann på Walkover
Unknown User DS Team Jiu Jitsu NZ
Boys No-Gi / Grey / -19.1kg / Kid 2 - Pee Wee
(No-Gi Regionals)
1-1
Färdig
Van Pettman
Oliver MMA New Lynn
Railey Paewai Gracie Gym Whangaroa Vann på Submission - 01:08
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(No-Gi Regionals)
1
Färdig
Mason Hapi
Core MMA Hamilton
Vann på Submission - 00:33
Nathan Van Wyk Alliance Mt Eden
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -25.9kg
(No-Gi Regionals)
1
Färdig
Emily Ducker
Alliance Mt Eden
Aaliyah Mead Tu Kaha Auckland City Vann på Submission - 01:54
Girls No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -30.4kg
(No-Gi Regionals)
2-1
Färdig
Alice Breingan
ROC Taupo
Mia Hamiora Gracie Gym Whangaroa Vann på Submission - 00:27
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(No-Gi Regionals)
1
Färdig
Pedro Martins
Oliver MMA New Lynn
Vann på poäng - 02:00
Breez Smith Whangarei BJJ
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -19.1kg
(No-Gi Regionals)
1
Färdig
Ethan Yang
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Vann på poäng - 01:35
Alayna Andrews Zero Gravity Martial Arts
Girls No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(No-Gi Regionals)
1-4
Färdig
Ann-Arihi Watene
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Raiha Paewai Gracie Gym Whangaroa Vann på Submission - 00:40
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -34.9kg
(No-Gi Regionals)
2-2
Färdig
Dezmand Haines
Oliver MMA New Lynn
Martallis Vaihu Oliver MMA New Lynn Vann på domslut
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -25.9kg
(No-Gi Regionals)
3
Färdig
Monique Johnston
Oliver MMA New Lynn
Vann på poäng - 03:00
Darlia Riwhi-Hill Oliver MMA South Auckland
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -34.9kg
(No-Gi Regionals)
2
Färdig
Visnu Prasad
Oliver MMA New Lynn
Vann på poäng - 03:00
Unknown User Oliver MMA Browns Bay
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -34.9kg
(No-Gi Regionals)
4
Färdig
Leah May Elliott
Fresh Jiu-Jitsu
Maria Ngawhika Gracie Gym Whangaroa Vann på Submission - 00:29
Boys No-Gi / Grey / -19.1kg / Kid 2 - Pee Wee
(No-Gi Regionals)
1-2
Färdig
Van Pettman
Oliver MMA New Lynn
Ayden Kissun Oliver MMA New Lynn Vann på Submission - 01:21
Girls No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -30.4kg
(No-Gi Regionals)
2-3
Färdig
Alice Breingan
ROC Taupo
Mia Hamiora Gracie Gym Whangaroa Vann på Submission
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -34.9kg
(No-Gi Regionals)
2-4
Färdig
Dezmand Haines
Oliver MMA New Lynn
Martallis Vaihu Oliver MMA New Lynn Vann på Submission - 01:09
Girls No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(No-Gi Regionals)
1-5
Färdig
Raina Hills
Gracie Gym Whangaroa
Vann på poäng - 02:00
Maisie Medcalf Bucklands Beach BJJ
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -21.3kg
(No-Gi Regionals)
4
Färdig
Paxton Toh
Alliance Mt Eden
Nacho Esquivel Garcia Ochiba Vann på Submission - 01:11
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(No-Gi Regionals)
2
Färdig
Mason Hapi
Core MMA Hamilton
Vann på poäng - 02:00
Nathan Van Wyk Alliance Mt Eden
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -25.9kg
(No-Gi Regionals)
2
Färdig
Aaliyah Mead
Tu Kaha Auckland City
Vann på poäng - 03:00
Hawk Kaulima Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(No-Gi Regionals)
3
Färdig
Pedro Martins
Oliver MMA New Lynn
Vann på poäng - 02:00
Bentley Kang Alliance Mt Eden
Boys No-Gi / Grey / -19.1kg / Kid 2 - Pee Wee
(No-Gi Regionals)
1-3
Färdig
Railey Paewai
Gracie Gym Whangaroa
Ayden Kissun Oliver MMA New Lynn Vann på poäng - 02:00
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -19.1kg
(No-Gi Regionals)
2
Färdig
Ethan Yang
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Vann på Submission - 00:55
Claya Breingan ROC Taupo
Girls No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -30.4kg
(No-Gi Regionals)
2-5
Färdig
Alice Breingan
ROC Taupo
Mia Hamiora Gracie Gym Whangaroa Vann på Submission
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -34.9kg
(No-Gi Regionals)
4
Färdig
Connor Benest
DAREDEVIL JIU JITSU
Archie Bray Zero Gravity Martial Arts Vann på poäng - 03:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -34.9kg
(No-Gi Regionals)
2-6
Färdig
Dezmand Haines
Oliver MMA New Lynn
Martallis Vaihu Oliver MMA New Lynn Vann på Walkover
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -44kg
(No-Gi Regionals)
6
Färdig
Bekele Wilford
Submission Takapuna
Te Aotuuroa Samson Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 03:37
Girls No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(No-Gi Regionals)
1-6
Färdig
Raiha Paewai
Gracie Gym Whangaroa
Vann på Submission - 00:51
Raina Hills Gracie Gym Whangaroa