Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women Gi / White / Adult / Feather (-61.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
Färdig
Tasneem Al-Maskari
Oliver MMA New Lynn
Vann på Walkover
Karly Ferguson Gracie Gym Tauranga
Girls Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-1
Färdig
Jade Barker
Bucklands Beach BJJ
Alyssa Sionepeni VR Jiu Jitsu - Pakuranga Vann på poäng - 02:00
Girls Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1
Färdig
Alayna Andrews
Zero Gravity Martial Arts
Shreya Karan VR Jiu Jitsu - Pakuranga Vann på poäng - 02:00
Girls Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-1
Färdig
Hanaia-Bree Hill
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Alice Breingan ROC Taupo Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1
Färdig
Hope Marukore
Fresh Jiu-Jitsu
Mali Smith Te Maru Jiu Jitsu Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / -22.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1
Färdig
Luke Van Wyk
Shuriken NZ
Lucas Kirchoff Pereira Carlson Gracie Queenstown Vann på Submission - 00:30
Girls Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / -20kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1
Färdig
Awatea Lee-David
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Aruna Hape Gracie Gym Tauranga Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
3
Färdig
Gunnar Hart
Gracie Allegiance Team New Zealand
Tristan Gaerlan Oliver MMA New Lynn Vann på poäng - 01:14
Girls Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-2
Färdig
Mana Hape (Jnr)
Gracie Gym Tauranga
Abigaile Rose Amagsila GroundControl Vann på Submission - 00:29
Girls Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-3
Färdig
Terina Harawira
Vann på poäng - 02:00
Grace WU Coast Academy
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -20.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1
Färdig
Lucas Molloy
Hybrid MMA
Angelo Benson ROC Taupo Vann på poäng - 02:00
Girls Gi / White / Kid 1 - Mat Monster / -22.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2
Färdig
Claya Breingan
ROC Taupo
Unknown User Fresh Jiu-Jitsu Vann på Submission - 01:26
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2
Färdig
Tyler Nicolle
Ochiba
Alaipulotu Motuapuaka Vann på poäng - 02:00
Girls Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-3
Färdig
Ann-Arihi Watene
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 02:00
Keshia Baker
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1
Färdig
Unknown User
Mount Maunganui Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:02
Nate Brown AucklandBJJ.com
Girls Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4
Färdig
Bella Ferguson
Gracie Gym Tauranga
Vann på poäng - 02:00
Gia Fernandes Whangarei BJJ
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -20.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2
Färdig
Lambert Sun
Bucklands Beach BJJ
Vann på Submission - 01:19
Keanu Gault Core MMA Hamilton
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-6
Färdig
Aidan Lau
AucklandBJJ.com
Vann på poäng - 02:00
Tama Allen Hori Thai Rotorua
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2
Färdig
TJ Sekona
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Vann på Submission - 00:13
Khade Samuels-Kara Hori Thai Rotorua
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2
Färdig
Niwa Lee-David
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Connor Kora East Coast BJJ Whakatane Vann på poäng - 02:00
Girls Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-4
Färdig
Mahlia Pratt
Zero Gravity Martial Arts
Breez Smith Whangarei BJJ Vann på Submission - 00:55
Boys Gi / Yellow / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
3
Färdig
Danilo` Da Silva
Gracie Gym Tauranga
Kaido Campbell-Kaan Gracie Humaita NZ Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
3
Färdig
Kairo Harvey
Underground BJJ Te Puna
Vann på poäng - 02:00
Hohepa Gibb Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5
Färdig
Tyler Medcalf
Bucklands Beach BJJ
Vann på poäng - 02:00
Luca De Mari Alliance Mt Eden
Girls Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-5
Färdig
Hanaia-Bree Hill
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Vann på poäng - 02:00
Mana Hape (Jnr) Gracie Gym Tauranga
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5
Färdig
Leif Hadfield
Coast Academy
Ali Stacey Vann på Submission - 00:07
Girls Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
Färdig
Jade Barker
GroundControl
Siena Southall Whangarei BJJ Vann på poäng - 02:00
Girls Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-2
Färdig
Alyssa Sionepeni
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Vann på poäng - 02:00
Alexandra Gibbons Coast Academy
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
Färdig
Connor Benest
Tu Kaha Auckland City
Vann på Submission - 00:24
Tommy Brown AucklandBJJ.com
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4
Färdig
Josh Moffitt
Oliver MMA Browns Bay
Tor Hadfield Coast Academy Vann på Submission - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
4
Färdig
Keoni Netzler
Vann på poäng - 02:00
Unknown User Oliver MMA Browns Bay
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
Färdig
Jacob Mataio
Zero Gravity Martial Arts
Lucas Chien Alliance Mt Eden Vann på poäng - 02:00