Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(Gi and No Gi Regionals)
2-16
Färdig
Seunghwan Cha
Gracie Gym NZ
Connor Leigh Oliver MMA Kapiti Vann på Submission - 01:07
Boys No-Gi / Grey / -42.6kg / Kid 5 - Youth
(Gi and No Gi Regionals)
21
Färdig
Jesse Taulu
Alliance Mt Eden
Tyler Simpson Carlson Gracie Queenstown Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -44kg
(Gi and No Gi Regionals)
1-17
Färdig
Carter Davies
Gracie Allegiance Napier
Ricoh Davies Gracie Allegiance Napier Vann på Submission - 01:06
Men Gi / White / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
2-19
Färdig
Francis Le Lievre
Vann på Submission - 01:14
Phil Mora Combat Room Jiujitsu
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -34.9kg
(Gi and No Gi Regionals)
1-18
Färdig
Mason Hapi
Alliance Mt Eden
Vann på Submission - 01:25
Marshall Jackson Oliver MMA Kapiti
Men Gi / Blue / Adult / Middle (-82.1kg)
(Gi and No Gi Regionals)
13
Färdig
Luca Carter
Vann på Submission - 01:28
Te Ao Oterangi Thompson Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(Gi and No Gi Regionals)
22
Färdig
Enosh Chhetri
Takaro Bjj/mma
Lane Bleakley Nautilus Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:45
Juvenile Men Gi / Blue / Juvenile Men / Light (-68kg)
(Gi and No Gi Regionals)
11
Färdig
Anton Te Dorsthorst
Oliver MMA New Lynn
Nixon Suddens Tu Kaha Auckland City Vann på poäng - 05:00
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -34.9kg
(Gi and No Gi Regionals)
1-19
Färdig
Kayden Marshall-Graham
Takaro Bjj/mma
Cody Davison Tsunami Southern Tribes Tuwharetoa Vann på Submission - 00:33
Boys No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(Gi and No Gi Regionals)
2-20
Färdig
Kaushik Doley
Gracie Gym Palmerston North
Tyler Bromley Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 01:26
Boys No-Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(Gi and No Gi Regionals)
1-20
Färdig
Mason Hapi
Alliance Mt Eden
Vann på Submission - 00:27
Ondrej Smith Gracie Allegiance Team New Zealand
Boys No-Gi / Grey / -42.6kg / Kid 5 - Youth
(Gi and No Gi Regionals)
23
Färdig
Remy Te Aho Taong
Gracie Gym NZ
Vann på poäng - 04:00
Jesse Taulu Alliance Mt Eden
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -30.4kg
(Gi and No Gi Regionals)
1-21
Färdig
Hinearoha Taong
Gracie Gym Palmerston North
Lily Bethwaite Oliver MMA Kapiti Vann på Submission - 01:55
Boys No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / -49.9kg
(Gi and No Gi Regionals)
2-21
Färdig
Tawhai Donaldson
Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Oscar Dodunski Tsunami ST Tuwharetoa Vann på poäng - 04:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -30.4kg
(Gi and No Gi Regionals)
1-22
Färdig
Rosa Beban-France
Gracie Allegiance Team New Zealand
Puhikura Hohipa Alliance Mt Eden Vann på Submission - 00:21
Men Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
16
Färdig
Sean Hume
WāhiBJJ - Brazilian Jiu-Jitsu & Self Defense
Vann på poäng - 06:00
Sean Fitzgibbon Combat Room Jiujitsu
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -44kg
(Gi and No Gi Regionals)
1-23
Färdig
Kristiana Wilson - Tipu
Takaro Bjj/mma
Zalice Wilson - Tipu Takaro Bjj/mma Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(Gi and No Gi Regionals)
24
Färdig
Tawhana Hohipa
Alliance Mt Eden
Enosh Chhetri Takaro Bjj/mma Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -49.9kg
(Gi and No Gi Regionals)
2-22
Färdig
Caleb Bromley
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Alex Suddens Tu Kaha Auckland City Vann på poäng - 04:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -30.4kg
(Gi and No Gi Regionals)
1-24
Färdig
Hinearoha Taong
Gracie Gym Palmerston North
Vann på Submission - 00:14
Rosa Beban-France Gracie Allegiance Team New Zealand
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(Gi and No Gi Regionals)
1-25
Färdig
Charlie Pettman
Oliver MMA New Lynn
Vann på Submission - 02:45
Vilma Vulimailodoni Takaro Bjj/mma
Boys No-Gi / Grey / -42.6kg / Kid 5 - Youth
(Gi and No Gi Regionals)
25
Färdig
Tyler Simpson
Carlson Gracie Queenstown
Vann på poäng - 04:00
Remy Te Aho Taong Gracie Gym NZ
Men Gi / Blue / Adult / Middle (-82.1kg)
(Gi and No Gi Regionals)
14
Färdig
Shaun Reszke
Combat Room Jiujitsu
Vann på poäng - 06:00
Te Ao Oterangi Thompson Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Women No-Gi / Black / Adult / Feather (-59.4kg)
(Gi and No Gi Regionals)
2-23
Färdig
Amy Barratt-Boyes
Vann på poäng - 08:00
Annie Lee Oliver MMA New Lynn
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -30.4kg
(Gi and No Gi Regionals)
1-26
Färdig
Lily Bethwaite
Oliver MMA Kapiti
Vann på domslut - 04:00
Puhikura Hohipa Alliance Mt Eden
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(Gi and No Gi Regionals)
26
Färdig
Lane Bleakley
Nautilus Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:33
Enosh Chhetri Takaro Bjj/mma
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
27
Färdig
Ryan McPhail
Gracie Gym Palmerston North
Oscar PETERSEN Vann på Submission - 00:38
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
28
Färdig
Joshua Montague
Vann på poäng - 06:00
Xavier Williams Gracie Allegiance Team New Zealand
Men Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(Gi and No Gi Regionals)
17
Färdig
Odin Robinson
Oliver MMA New Lynn
Vann på poäng - 06:00
Troy Bourke Gracie Allegiance Team New Zealand
Men No-Gi / Black / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(Gi and No Gi Regionals)
2-24
Färdig
Patrick Te Tau
Vann på Submission - 06:49
Justin Shaw STMA Brasa
Girls No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -49kg
(Gi and No Gi Regionals)
1-27
Färdig
Aaylia Duffy
Gracie Gym Palmerston North
Shyla Mulholland Vann på poäng - 04:00
Men Gi / Blue / Adult / Middle (-82.1kg)
(Gi and No Gi Regionals)
15
Färdig
Tipene Thompson
Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Luca Carter Vann på Submission - 01:09