Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Закінчено
Jai Field
Oliver MMA New Lynn
Fin Polkinghorne Ochiba Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-23
Закінчено
Unknown User
Oliver MMA Browns Bay
Won by Submission - 00:39
Tyler Rogers
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Закінчено
Noah Askey
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Lucifero Spraggs Alliance Mt Eden Won by Submission - 02:21
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
15
Закінчено
Reeco Zhao
GroundControl
Won by points - 03:00
Malachi Mataio Zero Gravity Martial Arts
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
17
Закінчено
TYSON Hansen
Tukaha Rotorua
Won by points - 04:00
Brandon Burke Checkmat Christchurch
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-24
Закінчено
Ray Botica
Won by points - 03:00
Eli Reardon Assad Brazilian Jiu Jitsu Christchurch
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Закінчено
Caelum Mok
Bucklands Beach BJJ
Malik Zabidin Battalion Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 01:48
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Закінчено
Max Cleverley
Assad Brazilian Jiu Jitsu Christchurch
Adam Woeste Oliver MMA Browns Bay Won by points - 03:00
Girls Gi / White / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-21
Закінчено
Kylie Van Den Broek
Gracie Gym Whangaroa
Olivia Line Gracie Gym Whangaroa Won by points - 03:00
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Закінчено
Josh O'Malley
Oliver MMA Browns Bay
Taine Lowery Gracie Gym Palmerston North Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Закінчено
Krsna Prasad
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 02:20
Jordie Elliott Fresh Jiu-Jitsu
Girls Gi / Orange / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-25
Закінчено
Charlee Tei Marsters
Fresh Jiu-Jitsu
Won by Submission - 02:17
Natasha Thornton Axis BJJ NZ
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Закінчено
Lennix Thomas
Hori Thai Rotorua
Won by points - 03:00
Sunny Hamiora Gracie Gym Whangaroa
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -54.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
19
Закінчено
Kaiya Gates
Underground BJJ Te Puna
Won by Submission - 01:55
Claudette Roux Coast Academy
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Закінчено
Hendryk Chia
AucklandBJJ.com
Won by points - 03:00
Uaealesi Lui Fresh Jiu-Jitsu
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
26
Закінчено
Remy Te Aho Taong
MAI Dojo - Gracie Gym Wellington
Tytan Tewhakaara Won by Submission - 03:22
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Закінчено
Jack Wise
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 01:13
Caleb Bromley Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-25
Закінчено
Ruawai Turei
DS Team Jiu Jitsu NZ
Won by Submission - 00:38
Byron Dixon Hori Thai Rotorua
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / over 59kg
(8 MAT CONFIGURATION)
21
Закінчено
Blake Zhao
GroundControl
Nicole Tatupu Oliver MMA South Auckland Won by Submission - 00:57
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-26
Закінчено
Jesse Taulu
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 01:49
Visnu Prasad Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / White / Kid 6 - Teen / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
26
Закінчено
Rijk Delport
DAREDEVIL JIU JITSU
Noah Farley Clark Gracie Tauranga Won by points - 04:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
20
Закінчено
Taika Martin
ROC Taupo
Lana Breingan ROC Taupo Won by Submission - 01:06
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-26
Закінчено
Jacob Coghlan
Alliance Mt Eden
Lane Bleakley ROC Taupo Won by Submission - 02:24
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
18
Закінчено
Rose Marunui
Hori Thai Rotorua
Shyla Mulholland Won by points - 04:00
Girls Gi / White / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
Закінчено
Lucy Forrest
Oliver MMA Browns Bay
CariDee Reardon Assad Brazilian Jiu Jitsu Christchurch Won by Walkover
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Закінчено
Linkin Huta
Inglewood BJJ
Won by Submission - 01:11
Alex Suddens Oliver MMA New Lynn
Girls Gi / Orange / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-27
Закінчено
Naomi Burbury
Gracie Allegiance Team New Zealand
Courtney Valentine Inglewood BJJ Won by points - 03:14
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
24
Закінчено
Jai Field
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 00:29
Benji Amuimuia Ochiba
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
16
Закінчено
Leo Stacey
Devan Hansen Tukaha Rotorua Won by points - 03:00
Boys Gi / Orange / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
23
Закінчено
Lucas Djaiz
Ochiba
Glenn Craven Zero Gravity Martial Arts Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
28
Закінчено
JV Corning
ROC Taupo
Teyshon Miringaorangi Hori Thai Rotorua Won by Submission - 02:37
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
22
Закінчено
Tawhiri Le Comte-Hepburn
Tukaha Rotorua
Diego Leilua AucklandBJJ.com Won by points - 04:00