Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-29
انتهى
Abigail Davis
Bucklands Beach BJJ
Won by points - 03:00
Sophie Ferguson Gracie Gym Tauranga
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -54.4kg
(6 MAT CONFIGURATION)
23
انتهى
Bailey-Rae O'brien
Gracie Gym Whangaroa
Won by points - 04:00
Ziggy Christmas Alliance Mt Eden
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(6 MAT CONFIGURATION)
29
انتهى
Dylan Layne
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Won by points - 04:00
Hazen Bosanac Zero Gravity Martial Arts
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1-23
انتهى
Tyler Simpson
Carlson Gracie Queenstown
Won by points - 04:00
Jacob Coghlan Alliance Mt Eden
Boys Gi / Green / Kid 6 - Teen / -74.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
27
انتهى
Eli Samuels
The Martial Arts Academy
Daniel Benton Oliver MMA Browns Bay Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
26
انتهى
Arama Campbell
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Won by points - 04:00
Ben Koni GroundControl
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-30
انتهى
Charlie Hopkins
Alliance Mt Eden
Lane Bleakley ROC Taupo Won by Submission - 01:07
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
26
انتهى
Evie Hope
Westside Jiu-Jitsu
Cail Bowlin Bucklands Beach BJJ Won by Submission - 02:47
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
14
انتهى
Mateus Hooper
Alliance Mt Eden
Won by points - 02:45
Aaliyah Mead
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1-18
انتهى
Caelum Mok
Bucklands Beach BJJ
Manaia Tuhua Hori Thai Rotorua Won by points - 03:00
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-24
انتهى
Oliver Taylor-Fisher
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Devan Hansen Tukaha Rotorua
Girls Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(6 MAT CONFIGURATION)
26
انتهى
Kaiya Gates
Gracie Gym Tauranga
Desire Talia Pologa Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 02:33
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -69.4kg
(6 MAT CONFIGURATION)
24
انتهى
Ben Ngapo
The Martial Arts Academy
Corvynn O'brien Gracie Gym Whangaroa Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(6 MAT CONFIGURATION)
28
انتهى
Ezra Vakona
Gracie Gym Tauranga
Charles Johnston Oliver MMA New Lynn Won by points - 04:00
Boys Gi / Green / Kid 6 - Teen / -74.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
28
انتهى
Eli Samuels
The Martial Arts Academy
Won by points - 04:00
Daniel Benton Oliver MMA Browns Bay
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1-25
انتهى
Te Toki Hakopa-Crawford
Kiwa Rawhiti Whangarei BJJ Won by Submission - 01:38
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-32
انتهى
Ward Chahoud
Max Wilkin Coast Academy Won by Submission - 00:54
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1-24
انتهى
Gregory Stychinsky
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 02:39
Jacob Coghlan Alliance Mt Eden
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-31
انتهى
Lane Bleakley
ROC Taupo
Won by Submission - 00:49
Cody Taylor Bucklands Beach BJJ
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
20
انتهى
Fynn Stewart
GroundControl
Sean Amagsila GroundControl Won by Submission - 00:26
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-25
انتهى
Manaro Purdie
Bucklands Beach BJJ
Luca De Mari Alliance Mt Eden Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(6 MAT CONFIGURATION)
30
انتهى
Dylan Layne
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Won by Submission - 00:12
Max De Mari Alliance Mt Eden
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -54.4kg
(6 MAT CONFIGURATION)
24
انتهى
Bailey-Rae O'brien
Gracie Gym Whangaroa
Ziggy Christmas Alliance Mt Eden Won by Submission - 01:44
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
19
انتهى
Kai Fyson
Oliver MMA Browns Bay
Fin Polkinghorne Ochiba Won by Submission - 00:26
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
27
انتهى
Arama Campbell
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Won by Submission - 03:59
Ben Koni GroundControl
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(6 MAT CONFIGURATION)
15
انتهى
YiMing He
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Won by Submission - 00:28
Marcus Inoue-Matamua Ochiba
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
1-27
انتهى
Chris Paruru
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Trent Grimmer Oliver MMA New Lynn Won by points - 04:00
Girls Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -86.6kg
(6 MAT CONFIGURATION)
30
انتهى
Shayne Banik Hape
Gracie Gym Tauranga
Won by Submission - 02:18
Tyra Faofua GroundControl
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
27
انتهى
Tabatha Foster
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Cail Bowlin Bucklands Beach BJJ Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(6 MAT CONFIGURATION)
2-33
انتهى
Michael Stychinsky
Alliance Mt Eden
Dylan Pauling VR Jiu Jitsu - Pakuranga Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -69.4kg
(6 MAT CONFIGURATION)
25
انتهى
Ben Ngapo
The Martial Arts Academy
Won by Submission - 02:34
Corvynn O'brien Gracie Gym Whangaroa
Boys Gi / Green / Kid 6 - Teen / -74.8kg
(6 MAT CONFIGURATION)
29
انتهى
Eli Samuels
The Martial Arts Academy
Daniel Benton Oliver MMA Browns Bay Won by points - 04:00