Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Men Gi / Blue / Juvenile Men / Light (-68kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
35
انتهى
Jon Madoc
Carlson Gracie Invercargill
Won by Submission - 01:40
Kale McGrath
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -37.6kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-37
انتهى
Teyshon Miringaorangi
Hori Thai Rotorua
Fin Polkinghorne Ochiba Won by Submission - 01:36
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
Boys Gi / Green / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
35
انتهى
Isaiah Payne
EAST OCEAN JIU-JITSU
Nixon Suddens Tu Kaha Auckland City Won by Submission - 03:17
Girls Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
انتهى
Tayla Elliott
Fresh Jiu-Jitsu
Won by Walkover
Erika Piper GroundControl
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
38
انتهى
Alex Suddens
Tu Kaha Auckland City
Brandon Burke Checkmat Christchurch Won by Submission - 00:39
Women Gi / Blue / Adult / Feather (-61.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
38
انتهى
Sonia Yang
Mount Maunganui Jiu Jitsu
Ocean Mete Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 03:06
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
41
انتهى
Vincent Hunt
Brasa Waitara
Stacie Graham-pouwhare Groundworxbjj Won by points - 04:00
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
28
انتهى
Ryan Leach
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Wade Hornby STMA Brasa Won by Submission - 03:21
Boys Gi / White / Kid 6 - Teen / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-40
انتهى
George Kelly
Alliance Mt Eden
Luke Potter Tu Kaha Waiheke Won by Submission - 01:52
Girls Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-38
انتهى
Eden Pointon
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Tayla Elliott Fresh Jiu-Jitsu Won by points - 04:00
Men Gi / Purple / Adult / Middle (-82.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
Men Gi / Black / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
36
انتهى
RENATO SILVA
The Combat Centre
Won by Submission - 04:31
Elliot Beer TONY BEBBINGTON JIU JITSU
Men Gi / Blue / Adult / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
39
انتهى
Kyle Mens
GroundControl
Won by points - 05:00
Oscar PETERSEN
Women Gi / White / Adult / Feather (-61.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
33
انتهى
Stephanie Caruso
Carlson Gracie Queenstown
Won by Submission - 01:15
Olivia Miller Tu Kaha Auckland City
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-34
انتهى
Mohammad El-Saddik
Dilmurodov BJJ
Henry Aguilar Gracie Gym NZ Won by points - 04:00
Girls Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-37
انتهى
Maryam Al-sharifi
Alliance Mt Eden
Won by points - 04:00
Layia West Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
44
انتهى
Noah Crabtree
Tukaha Rotorua
Won by points - 04:00
Haydn Roscoe Coast Academy
Men Gi / White / Adult / Super Feather (-64kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
41
انتهى
Mairatahi Maynard
EAST OCEAN JIU-JITSU
Harrison Wakeley The Combat Centre Won by Submission - 00:34
Women Gi / White / Adult / Feather (-61.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
34
انتهى
Rainbow Henry
Atos Auckland
Won by Submission - 02:25
Hyangmi Lee
Men Gi / Purple / Adult / Middle (-82.1kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
39
انتهى
Diego Alves
Alliance Mt Eden
Jaye Rio Gracie Allegiance Team New Zealand Won by Submission - 02:28
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
42
انتهى
Christopher Williams
EAST OCEAN JIU-JITSU
Won by Submission - 00:36
Lance Duffin Clark Gracie Tauranga
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
34
انتهى
Riley Bryant
Oliver MMA New Lynn
Jago CROMPTON Coast Academy Won by points - 04:00
Juvenile Men Gi / Blue / Juvenile Men / Light (-68kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
36
انتهى
YiXiao He
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Won by Submission - 00:38
Judah Payne EAST OCEAN JIU-JITSU
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
29
انتهى
Korts Liddell
The Combat Centre
Won by points - 05:00
Vikrant Pawaar Alliance Mt Eden
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-34
انتهى
Kye Gault
Core MMA Hamilton
Jace Freeman Coast Academy Won by points - 04:00
Women Gi / White / Adult / Medium Heavy (-81.6kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
46
انتهى
Georgia Brouwer
Hori Thai Rotorua
Maree Cronin Carlson Gracie Queenstown Won by Submission - 02:13
Women Gi / Blue / Adult / Feather (-61.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
39
انتهى
Jasmine Schwieters
Alliance Mt Eden
Won by points - 05:00
Sonia Yang Mount Maunganui Jiu Jitsu
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -37.6kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-38
انتهى
Logan Whittaker-Cooke
Nautilus Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:04
Teyshon Miringaorangi Hori Thai Rotorua
Boys Gi / Green / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(8 MAT CONFIGURATION)
36
انتهى
Jack Cains
Gracie Gym Palmerston North
Won by Submission - 02:04
Isaiah Payne EAST OCEAN JIU-JITSU
Men Gi / Blue / Adult / Light (-76kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
40
انتهى
Luca Zeller
Won by Submission - 00:14
Zachary Alderson Oceanside Jiu Jitsu NZ
Men Gi / Black / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
37
انتهى
Graeme MARUKORE
Fresh Jiu-Jitsu
Cameron Steer Axis BJJ NZ Won by Submission - 04:37