Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / White / under 34.9kg / Kid 4 - Junior
(Friday No-Gi)
22
Dokončeno
Dylan Prassinos
Won by points - 04:00
Campbell Te Mana Hansson
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 42.6kg
(Friday No-Gi)
22
Dokončeno
Ryan Honeyfield
Inglewood BJJ
Won by points - 04:00
Taokahu Allen Hori Thai Rotorua
Men No-Gi / Purple / Adult / Feather (under 68kg)
(Friday No-Gi)
24
Dokončeno
Michael Sarthou
LEGACY
John Lamb Atos Auckland Won by Submission - 00:25
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(Friday No-Gi)
19
Dokončeno
Ruan Van Winkel
Gracie Gym Palmerston North
Won by Submission - 03:20
Taine Lowery Gracie Gym Palmerston North
Men No-Gi / Purple / Adult / Feather (under 68kg)
(Friday No-Gi)
25
Dokončeno
Nick Thornton
Oliver MMA New Lynn
Tyler Smith Gracie Allegiance Team New Zealand Won by Submission - 01:33
Boys No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / under 49.9kg
(Friday No-Gi)
23
Dokončeno
Keane Moulon
ARIMAT
Won by Submission - 01:21
Ibai White Axis BJJ NZ
Men No-Gi / Purple / Master 3 (41+ yrs) / Medium Heavy (under 86.2kg)
(Friday No-Gi)
20
Dokončeno
Steve Suddens
Tu Kaha Auckland City
Won by Submission - 03:23
Hemi Poipoi Manawatu BJJ
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 49.9kg
(Friday No-Gi)
20
Dokončeno
Preston Valentine
Inglewood BJJ
Won by Disqualification (disqualification)
Kaige Brown Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / Purple / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(Friday No-Gi)
22
Dokončeno
Trent Turner
The Martial Arts Academy
Ben Te Tai Oliver MMA New Lynn Won by Decision - 07:00
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Middle (under 73kg)
(Friday No-Gi)
23
Dokončeno
Kahale Gross
Lions Den Whangarei
Tony Su Bucklands Beach BJJ Won by points - 05:00
Girls No-Gi / Grey / under 55.8kg / Kid 6 - Teen
(Friday No-Gi)
17
Dokončeno
Mehiti Mazet
ARIMAT
Won by Submission - 03:01
Cail Bowlin Bucklands Beach BJJ
Girls No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / under 39.5kg
(Friday No-Gi)
24
Dokončeno
Savanna Scrimgeour
Xtreme Cavalcanti Drury
Won by Submission - 01:54
Charlee Tei Marsters Fresh Jiu-Jitsu
Girls No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(Friday No-Gi)
Dokončeno
Alicia Medcalf
Bucklands Beach BJJ
Won by Walkover
Phoenix Taunoa Hori Thai Rotorua
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Light (under 66.2kg)
(Friday No-Gi)
23
Dokončeno
Corban Glew
GroundControl
Max Cullen Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission - 03:17
Juvenile Women No-Gi / White / Juvenile Women / Feather (under 57.2kg)
(Friday No-Gi)
28
Dokončeno
Jenny Anderson
LIONS DEN
Rangiuru Mohi Hori Thai Rotorua Won by points - -5:-9
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Super Heavy (over 86.6kg)
(Friday No-Gi)
23
Dokončeno
Neo Costar
Inglewood BJJ
Kinah George - Koteka Reign Mma Won by points - 05:00
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 42.6kg
(Friday No-Gi)
22
Dokončeno
Bronte Rippin
Alliance Mt Eden
Won by Decision - 04:00
Emily Scrimgeour Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Men No-Gi / Purple / Master 4 (46+ yrs) / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(Friday No-Gi)
21
Dokončeno
Mathew Stanton
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by points - 06:00
Colin Bennett Art of Combat
Men No-Gi / Purple / Adult / Middle (under 80.2kg)
(Friday No-Gi)
20
Dokončeno
Cameron Redman
Tu Kaha Auckland City
Karlo Witana Oliver MMA New Lynn Won by points - 07:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(Friday No-Gi)
19
Dokončeno
Tytan Tewhakaara
Lachlan Ah Mann Oceanside Jiu Jitsu NZ Won by points - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(Friday No-Gi)
20
Dokončeno
Noah Farley
Clark Gracie Tauranga
Won by points - 04:00
Rydar West Reign Mma
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / under 49.9kg
(Friday No-Gi)
21
Dokončeno
Neko Brewer
Axis BJJ NZ
Rylan Whitley East Coast BJJ Whakatane Won by Submission - 01:49
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Light (under 66.2kg)
(Friday No-Gi)
25
Dokončeno
Sean Maguire
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Won by points - 05:00
Trevor Coetzee Lions Den Whangarei
Men No-Gi / Purple / Adult / Feather (under 68kg)
(Friday No-Gi)
26
Dokončeno
Prashanth Guda
Oliver MMA New Lynn
Ryan Medcalf Bucklands Beach BJJ Won by Submission - 02:05
Women No-Gi / Purple / Adult / Middle (under 73kg)
(Friday No-Gi)
18
Dokončeno
MICHELLE MONTAGUE
Core MMA Hamilton
Won by Submission - 01:46
Jordan Doherty Carlson Gracie Queenstown
Girls No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(Friday No-Gi)
Dokončeno
Elaineh Misipati
Reign Mma
Won by Walkover
Phoenix Taunoa Hori Thai Rotorua
Men No-Gi / Purple / Adult / Middle (under 80.2kg)
(Friday No-Gi)
19
Dokončeno
Jaye Rio
Gracie Allegiance Team New Zealand
Won by points - 07:00
Hugo Murphy Atos Auckland
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 61.7kg
(Friday No-Gi)
26
Dokončeno
Hinewhiu Mohi
Hori Thai Rotorua
Won by points - 04:00
Zainah Williams - Stehlin Reign Mma
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Light (under 66.2kg)
(Friday No-Gi)
24
Dokončeno
Corban Glew
GroundControl
Brandon Meyer Bucklands Beach BJJ Won by Submission - 01:32
Girls No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / under 61.7kg
(Friday No-Gi)
22
Dokončeno
Eden Pointon
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Alicia Medcalf Bucklands Beach BJJ Won by Submission - 02:47
Men No-Gi / Purple / Adult / Feather (under 68kg)
(Friday No-Gi)
27
Dokončeno
John Lamb
Atos Auckland
Won by Submission - 03:22
Tyler Smith Gracie Allegiance Team New Zealand
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (under 74.2kg)
(Friday No-Gi)
22
Dokončeno
Spencer Southam
DAREDEVIL JIU JITSU
Jordan Minifie Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 01:20