Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-26
Finito
Charlie Smith
DAREDEVIL JIU JITSU
Keoni Netzler Te Maru Jiu Jitsu Won by Submission - 00:28
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
27
Finito
Ryder Minikin
Bucklands Beach BJJ
Callum Banks Global Jiu Jitsu Academy Katikati Won by Submission - 03:11
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
27
Finito
Che Gault
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Ali Stacey Carlson Gracie Queenstown Won by Submission - 00:37
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
27
Finito
Raina Hills
Frankie Bennett DAREDEVIL JIU JITSU Won by points - 04:00
Boys Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -51.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-30
Finito
Hamish Donaldson
Ochiba
Kai Fyson Oliver MMA Browns Bay Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
34
Finito
Eli Purdie
Bucklands Beach BJJ
Titan Williams Te Maru Jiu Jitsu Won by Submission - 03:09
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
26
Finito
Anania Paruru
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Maia Berry Te Kura Awhio Gisborne Won by points - 03:00
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
30
Finito
Ava Semmons-Russell
Alliance Mt Eden
Cindy-Jo Herbert-Kohunui STMA Brasa Won by Submission - 04:00
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
37
Finito
Noah Sutich
Alliance Mt Eden
Timur NARKULOV Dilmurodov BJJ Won by Submission - 01:27
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -69.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
32
Finito
Zoe Ballot
Te Maru Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Emily Smith Te Maru Jiu Jitsu
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-29
Finito
Braith Hodge
STMA Brasa
Won by Submission - 02:34
Zach Gillett GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
25
Finito
Rafe Larking
The Combat Centre
Brayden Read Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 01:12
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -54.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
32
Finito
Pedro Carvalho
Te Manawa Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:07
Cohen Frost Tukaha Rotorua
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
38
Finito
Bodhi Griffiths
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 01:06
Rohan Kumar DAREDEVIL JIU JITSU
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
31
Finito
Cyrus Te Puke
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Phoenix Eketone-TeKanawa Six Blades JiuJitsu Won by points - 03:00
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
34
Finito
Rico Te Pou
East Coast BJJ Whakatane
Caique Santos Mount Maunganui Jiu Jitsu Won by Submission - 01:53
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -59kg
(4 MAT CONFIGURATION)
32
Finito
Liberty Hide
Te Manawa Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:42
Ladreah Sililoto Eastside Grapplers Aotearoa
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
36
Finito
Keira Elliott
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Evelina McCarthy The Combat Centre Won by Submission - 01:40
Boys Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -51.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-31
Finito
Callum Mackie
Oliver MMA New Lynn
Kai Fyson Oliver MMA Browns Bay Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / over 74.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
35
Finito
Quinn Ngakiau
Eastside Grapplers Aotearoa
Azaeniah Timu DAREDEVIL JIU JITSU Won by Submission - 02:38
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -37.6kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-27
Finito
Brayden Hughes
STMA Brasa
Cash Reynolds STMA Brasa Won by Submission - 02:17
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
23
Finito
Liam Read
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 03:00
Travis Allan Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Girls Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
26
Finito
Ivy Fenwick
Te Kura Awhio Gisborne
Katie Joubert Syzygy BJJ Won by points - 03:00
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -63kg
(4 MAT CONFIGURATION)
42
Finito
Zac Claydon
Ochiba
Tuhaka Arama AucklandBJJ.com Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
28
Finito
Muhammad Ali Muhammad Juma
Won by Submission - 00:38
Ryder Minikin Bucklands Beach BJJ
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
35
Finito
Eli Purdie
Bucklands Beach BJJ
Gunnar Hart Gracie Allegiance Team New Zealand Won by Submission - 03:30
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / over 59kg
(4 MAT CONFIGURATION)
34
Finito
Ellerie Davey
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by Submission - 00:50
Azariah Tamati-nui-savage Fresh Jiu-Jitsu
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
29
Finito
Neo Pretorius
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Won by Submission - 01:22
Callum Banks Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
28
Finito
Annabelle Nicholson
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by Submission - 00:42
Scarlett Bloxham Underground BJJ Te Puna
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
28
Finito
Daklin Cameron
Marcelo Lopes Team NZ
Won by Submission - 03:01
Blake Bublitz STMA Brasa
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -22.7kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-31
Finito
Adalyn Quintus
STMA Brasa
Elena Chien Alliance Mt Eden Won by points - 03:00
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -74.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-32
Finito
Koha Tamou
STMA Brasa
Won by Submission - 00:37
Nathan Renyard Global Jiu Jitsu Academy Katikati