Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
19
Finito
Jackson West
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Won by points - 03:00
Luca Evans Syzygy BJJ
Girls Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
20
Finito
Ashtyn Waru
TORQUE BJJ
Sammy Te Orini Tutua-Fullick East Coast BJJ Whakatane Won by Submission - 01:45
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
30
Finito
Klyjah Te Pou
East Coast BJJ Whakatane
Isaac Waru Hori Thai Rotorua Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
27
Finito
Hamza Rasheed
Dilmurodov BJJ
Daklin Cameron Marcelo Lopes Team NZ Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
28
Finito
Cruz Hill-Hope
Coromandel BJJ
Phoenix Eketone-TeKanawa Six Blades JiuJitsu Won by points - 03:05
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
25
Finito
Neo Pretorius
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Won by points - 04:00
Muhammad Ali Muhammad Juma
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -37.6kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-26
Finito
Brayden Hughes
STMA Brasa
Won by Submission - 01:31
Igor Radosevic Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -59kg
(4 MAT CONFIGURATION)
33
Finito
Martallis Vaihu
Oliver MMA New Lynn
Kortez Dorset Te Maru Jiu Jitsu Won by Submission - 02:04
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
23
Finito
Cefiro-Blaze Pahl
Takaro Bjj/mma
Te Hau O Rangitaawhi Hurunui-Diamond STMA Brasa Won by points - 03:00
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
26
Finito
Flynn Pollock
Battalion Jiu-Jitsu Academy
Che Gault Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Won by points - 04:13
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
25
Finito
Pedro Martins
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by Submission - 00:32
Van Pettman Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-25
Finito
Blake Drayson
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Keoni Netzler Te Maru Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -37.6kg
(4 MAT CONFIGURATION)
30
Finito
Enzo Mediavillo
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Won by Submission - 01:12
Manaia Tuhua Hori Thai Rotorua
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
26
Finito
Hendrix Sione
Oliver MMA New Lynn
Mohammad Elkadi Dilmurodov BJJ Won by Submission - 00:06
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
27
Finito
Danny Wills
Coromandel BJJ
Won by Submission - 01:13
Kavarn Marshall-Graham Takaro Bjj/mma
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
31
Finito
Knox Vartiainen
Nautilus Jiu Jitsu
Isaac Waru Hori Thai Rotorua Won by Submission - 01:36
Girls Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
24
Finito
Sylvie Donovan
Resolve BJJ academy
Won by points - 03:00
Ivy Fenwick Te Kura Awhio Gisborne
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -45.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
24
Finito
Hunter Mckim
The Combat Centre
Won by Submission - 00:31
Daniel Atiga Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-25
Finito
Tama Allen
Hori Thai Rotorua
Eric Jia VR Jiu Jitsu - Pakuranga Won by points - 02:52
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
29
Finito
Ray Botica
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by Submission - 01:18
Cyrus Te Puke Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
29
Finito
Grace Hide
Te Manawa Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Ava Semmons-Russell Alliance Mt Eden
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
26
Finito
Neo Pretorius
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Won by Submission - 01:33
Felix Godfrey Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Girls Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
25
Finito
Katie Joubert
Syzygy BJJ
Won by points - 03:00
Mary Barber Oliver MMA Browns Bay
Girls Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
21
Finito
Bonnie Stuart
Coast Academy
Sia Park Grappling-Lab BJJ Club Howick Won by points - 03:00
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
22
Finito
Travis Allan
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Won by points - 03:00
Louis Mathis Fresh Jiu-Jitsu
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(4 MAT CONFIGURATION)
33
Finito
Kade Ballot
Te Maru Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:27
STRATOS CHOURMOUZIS
Boys Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -51.3kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-29
Finito
Callum Mackie
Oliver MMA New Lynn
Liam Kurt Magno Fortitude Jiu Jitsu Won by Submission - 02:38
Boys Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
24
Finito
Te Hau O Rangitaawhi Hurunui-Diamond
STMA Brasa
Won by points - 02:16
Theo Noble
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -37.6kg
(4 MAT CONFIGURATION)
31
Finito
Manaia Tuhua
Hori Thai Rotorua
Hugh Donovan Resolve BJJ academy Won by Submission - 03:33
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
35
Finito
Missi-Lee Lodge
Te Manawa Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Keira Elliott Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(4 MAT CONFIGURATION)
30
Finito
Danny Wills
Coromandel BJJ
Phoenix Eketone-TeKanawa Six Blades JiuJitsu Won by points - 03:07
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
27
Finito
Van Pettman
Oliver MMA New Lynn
Mohammad Elkadi Dilmurodov BJJ Won by Submission - 01:17