Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
8-47
Afgelopen
Reign Ririnui
Core MMA Hamilton
Gewonnen via Punten - 03:00
Pasha Mikhailov
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
5-41
Afgelopen
Sadie Pollock
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Gewonnen via Punten - 04:00
Sidney Noble Choice Jiu Jitsu Academy
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(10 MAT 9AM START)
1-49
Afgelopen
Moss Fenwick
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Gewonnen via Punten - 01:13
Arlo Bessem Oliver MMA New Lynn
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
Afgelopen
Ayla Curtis
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Gewonnen via Walkover
Ivy-jay Kaihe Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
2-45
Afgelopen
Emily Kudiyarova
Oliver MMA Browns Bay
Gewonnen via Punten - 03:00
Tumaurirere Tapara Core MMA Hamilton
Men Gi / White / Adult / Middle (-82.1kg)
(10 MAT 9AM START)
4-43
Afgelopen
Geoff White
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Gewonnen via Overgave - 00:17
Reuben Lewis City Kickboxing
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -21.3kg
(10 MAT 9AM START)
44
Afgelopen
Malachi Ririnui
Core MMA Hamilton
Gewonnen via Overgave - 01:32
Alfie Cheung GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -44kg
(10 MAT 9AM START)
45
Afgelopen
Liam Wong
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Gewonnen via Punten - 04:00
Archie Sabine Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Men Gi / White / Master 2 (36+ yrs) / Medium Heavy (-88.2kg)
(10 MAT 9AM START)
7-42
Afgelopen
Ilya Lukyanov
Auckland SAMBO Club
Hadleigh Ward Alliance Mt Eden Gewonnen via Overgave - 03:42
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
1-50
Afgelopen
Hendrix Sione
Oliver MMA New Lynn
Gewonnen via Punten - 04:00
Eric Jia VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -44kg
(10 MAT 9AM START)
4-45
Afgelopen
Aadi Fissenden
DAREDEVIL JIU JITSU
Malachi Collier Omarumutu Jiu Jitsu Club Gewonnen via Overgave - 02:49
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -25.9kg
(10 MAT 9AM START)
8-49
Afgelopen
Manawa Nepe
Core MMA Hamilton
Gewonnen via Punten - 04:00
Jackson De Gruchy Zero Gravity Martial Arts
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
6-46
Afgelopen
Luke Hutchinson
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Gewonnen via Overgave - 00:41
Otis Huka Oliver MMA New Lynn
Men Gi / White / Adult / Heavy (-94.1kg)
(10 MAT 9AM START)
45
Afgelopen
Josh Smith
DAREDEVIL JIU JITSU
Gewonnen via Overgave - 01:57
Elias Gerritsen-Fridh
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(10 MAT 9AM START)
2-46
Afgelopen
Liam Read
Oliver MMA New Lynn
Ryan Hutchinson Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho Gewonnen via Overgave - 03:12
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
Afgelopen
Cole Tierney
Bush Jitsu
Gewonnen via Walkover
Dylan McCool Choice Jiu Jitsu Academy
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -25.9kg
(10 MAT 9AM START)
46
Afgelopen
Banos Attwood
Heads Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 03:00
Khan Honeycombe The Combat Centre
Women Gi / White / Master 2 / Middle (-74.8kg)
(10 MAT 9AM START)
6-48
Afgelopen
Aline Wex
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Monique Fleming Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA Gewonnen via Overgave - 03:34
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -44kg
(10 MAT 9AM START)
4-46
Afgelopen
Camden Metz
Coast Academy
Gewonnen via Punten - 03:00
Kristoff Steyn Oliver MMA Browns Bay
Men Gi / White / Adult / Heavy (-94.1kg)
(10 MAT 9AM START)
46
Afgelopen
Ben Deverell
Tu Kaha Auckland City
Klay Timmerman Phoenix BJJ NZ Gewonnen via Punten - 05:00
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -21.3kg
(10 MAT 9AM START)
1-51
Afgelopen
OLLIE RAINBIRD
Heads Brazilian Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 01:17
Oliver Woodhead Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Men Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 100.2kg)
(10 MAT 9AM START)
5-40
Afgelopen
Marcus Gurtner
Mechanics BJJ
Semisi Hutchison GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Gewonnen via Overgave - 02:23
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(10 MAT 9AM START)
43
Afgelopen
Lawrence Jacob Alabastro
DAREDEVIL JIU JITSU
Gewonnen via Overgave - 01:03
Sam BETTERIDGE Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Girls No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(10 MAT 9AM START)
8-50
Afgelopen
Harper Robinson
The Combat Centre
Gewonnen via Overgave - 02:14
Cameron McPhillips Mellow BJJ
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
5-42
Afgelopen
Teia Tai
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 00:30
Ivy Fenwick Te Kura Awhio Gisborne
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
1-52
Afgelopen
Jacob Batty
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Pedro Martins DAREDEVIL JIU JITSU Gewonnen via Overgave - 00:42
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
2-47
Afgelopen
Pearl Eilering
Heads Brazilian Jiu Jitsu
Kiara Midekin-Schroeder Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA Gewonnen via Overgave - 02:39
Girls No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(10 MAT 9AM START)
4-47
Afgelopen
Jael Maanaima
The Combat Centre
Mila Alves Heads Brazilian Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 02:00
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -55.8kg
(10 MAT 9AM START)
46
Afgelopen
Jai Field
TUKAHA
Gewonnen via Punten - 04:00
Dallas Eketone-TeKanawa DS Team Auckland
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
5-43
Afgelopen
Isabelle Woodhead
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Scarlett De Gruchy Zero Gravity Martial Arts Gewonnen via Punten - 04:00
Women Gi / Blue / Adult / Feather (-61.2kg)
(10 MAT 9AM START)
7-43
Afgelopen
Jewel Samuels
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Gewonnen via Overgave - 00:40
Alicia Tottenham DAREDEVIL JIU JITSU
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
Afgelopen
Jedd Robinson
The Combat Centre
Gewonnen via Walkover
Hugh Coats Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA