Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
8-47
Färdig
Reign Ririnui
Core MMA Hamilton
Vann på poäng - 03:00
Pasha Mikhailov
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
5-41
Färdig
Sadie Pollock
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Vann på poäng - 04:00
Sidney Noble Choice Jiu Jitsu Academy
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(10 MAT 9AM START)
1-49
Färdig
Moss Fenwick
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Vann på poäng - 01:13
Arlo Bessem Oliver MMA New Lynn
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
Färdig
Ayla Curtis
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Vann på Walkover
Ivy-jay Kaihe Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
2-45
Färdig
Emily Kudiyarova
Oliver MMA Browns Bay
Vann på poäng - 03:00
Tumaurirere Tapara Core MMA Hamilton
Men Gi / White / Adult / Middle (-82.1kg)
(10 MAT 9AM START)
4-43
Färdig
Geoff White
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Vann på Submission - 00:17
Reuben Lewis City Kickboxing
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -21.3kg
(10 MAT 9AM START)
44
Färdig
Malachi Ririnui
Core MMA Hamilton
Vann på Submission - 01:32
Alfie Cheung GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -44kg
(10 MAT 9AM START)
45
Färdig
Liam Wong
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Vann på poäng - 04:00
Archie Sabine Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Men Gi / White / Master 2 (36+ yrs) / Medium Heavy (-88.2kg)
(10 MAT 9AM START)
7-42
Färdig
Ilya Lukyanov
Auckland SAMBO Club
Hadleigh Ward Alliance Mt Eden Vann på Submission - 03:42
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
1-50
Färdig
Hendrix Sione
Oliver MMA New Lynn
Vann på poäng - 04:00
Eric Jia VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -44kg
(10 MAT 9AM START)
4-45
Färdig
Aadi Fissenden
DAREDEVIL JIU JITSU
Malachi Collier Omarumutu Jiu Jitsu Club Vann på Submission - 02:49
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -25.9kg
(10 MAT 9AM START)
8-49
Färdig
Manawa Nepe
Core MMA Hamilton
Vann på poäng - 04:00
Jackson De Gruchy Zero Gravity Martial Arts
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
6-46
Färdig
Luke Hutchinson
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Vann på Submission - 00:41
Otis Huka Oliver MMA New Lynn
Men Gi / White / Adult / Heavy (-94.1kg)
(10 MAT 9AM START)
45
Färdig
Josh Smith
DAREDEVIL JIU JITSU
Vann på Submission - 01:57
Elias Gerritsen-Fridh
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(10 MAT 9AM START)
2-46
Färdig
Liam Read
Oliver MMA New Lynn
Ryan Hutchinson Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho Vann på Submission - 03:12
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
Färdig
Cole Tierney
Bush Jitsu
Vann på Walkover
Dylan McCool Choice Jiu Jitsu Academy
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -25.9kg
(10 MAT 9AM START)
46
Färdig
Banos Attwood
Heads Brazilian Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Khan Honeycombe The Combat Centre
Women Gi / White / Master 2 / Middle (-74.8kg)
(10 MAT 9AM START)
6-48
Färdig
Aline Wex
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Monique Fleming Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA Vann på Submission - 03:34
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -44kg
(10 MAT 9AM START)
4-46
Färdig
Camden Metz
Coast Academy
Vann på poäng - 03:00
Kristoff Steyn Oliver MMA Browns Bay
Men Gi / White / Adult / Heavy (-94.1kg)
(10 MAT 9AM START)
46
Färdig
Ben Deverell
Tu Kaha Auckland City
Klay Timmerman Phoenix BJJ NZ Vann på poäng - 05:00
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -21.3kg
(10 MAT 9AM START)
1-51
Färdig
OLLIE RAINBIRD
Heads Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:17
Oliver Woodhead Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Men Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 100.2kg)
(10 MAT 9AM START)
5-40
Färdig
Marcus Gurtner
Mechanics BJJ
Semisi Hutchison GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Vann på Submission - 02:23
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(10 MAT 9AM START)
43
Färdig
Lawrence Jacob Alabastro
DAREDEVIL JIU JITSU
Vann på Submission - 01:03
Sam BETTERIDGE Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Girls No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(10 MAT 9AM START)
8-50
Färdig
Harper Robinson
The Combat Centre
Vann på Submission - 02:14
Cameron McPhillips Mellow BJJ
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
5-42
Färdig
Teia Tai
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Vann på Submission - 00:30
Ivy Fenwick Te Kura Awhio Gisborne
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
1-52
Färdig
Jacob Batty
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Pedro Martins DAREDEVIL JIU JITSU Vann på Submission - 00:42
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
2-47
Färdig
Pearl Eilering
Heads Brazilian Jiu Jitsu
Kiara Midekin-Schroeder Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA Vann på Submission - 02:39
Girls No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(10 MAT 9AM START)
4-47
Färdig
Jael Maanaima
The Combat Centre
Mila Alves Heads Brazilian Jiu Jitsu Vann på poäng - 02:00
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -55.8kg
(10 MAT 9AM START)
46
Färdig
Jai Field
TUKAHA
Vann på poäng - 04:00
Dallas Eketone-TeKanawa DS Team Auckland
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
5-43
Färdig
Isabelle Woodhead
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Scarlett De Gruchy Zero Gravity Martial Arts Vann på poäng - 04:00
Women Gi / Blue / Adult / Feather (-61.2kg)
(10 MAT 9AM START)
7-43
Färdig
Jewel Samuels
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Vann på Submission - 00:40
Alicia Tottenham DAREDEVIL JIU JITSU
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
Färdig
Jedd Robinson
The Combat Centre
Vann på Walkover
Hugh Coats Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA