Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -21.3kg
(10 MAT 9AM START)
1-53
Färdig
Nicolaas Bekker
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Xavier Ho Oliver MMA New Lynn Vann på poäng - 02:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
6-50
Färdig
Cole Tierney
Bush Jitsu
Vann på Submission - 00:39
Knox Vartiainen Nautilus Jiu Jitsu
Men Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Middle (-82.1kg)
(10 MAT 9AM START)
7-44
Färdig
Alex Liddle
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Vann på poäng - 05:00
Tipene Collier Omarumutu Jiu Jitsu Club
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
47
Färdig
Ezekiel Gulliver
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Harry Mathis Fresh Jiu-Jitsu Vann på poäng
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -67.6kg
(10 MAT 9AM START)
8-51
Färdig
Urban Weatherley
Morrinsville BJJ
Vann på poäng - 04:00
Isaac Fuimaono The Combat Centre
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -57.6kg
(10 MAT 9AM START)
4-48
Färdig
Luis Nathaniel Alabastro
DAREDEVIL JIU JITSU
Niwa Lee-David Omarumutu Jiu Jitsu Club Vann på Submission - 03:15
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
2-48
Färdig
Ayla Curtis
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Vann på poäng - 03:00
Dà Williams Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
6-51
Färdig
Za McPhillips
Mellow BJJ
Vann på Submission - 00:44
Kyro Ririnui Core MMA Hamilton
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(10 MAT 9AM START)
Färdig
Louis Mathis
Fresh Jiu-Jitsu
Euan KIM Oliver MMA Browns Bay Vann på Walkover
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
5-44
Färdig
Sadie Pollock
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Vann på Submission - 01:47
Aniko Szabo Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Girls No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(10 MAT 9AM START)
47
Färdig
Omaio Cannons
Tu Kaha Auckland City
Vann på poäng - 04:00
Mackenzie Douglas Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -48.5kg
(10 MAT 9AM START)
1-54
Färdig
TJ Sekona
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Vann på poäng - 04:00
Theo Noble Choice Jiu Jitsu Academy
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
6-52
Färdig
Luke Hutchinson
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Zayden Ho Oliver MMA New Lynn Vann på Submission - 01:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(10 MAT 9AM START)
47
Färdig
Liam Prestidge
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Reuben Rigby Van Tonder Oliver MMA Browns Bay Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -21.3kg
(10 MAT 9AM START)
48
Färdig
Marlow Neal
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Vann på poäng - 02:00
Ezra Fruean The Combat Centre
Men Gi / White / Master 2 (36+ yrs) / Medium Heavy (-88.2kg)
(10 MAT 9AM START)
7-45
Färdig
Ilya Lukyanov
Auckland SAMBO Club
Hadleigh Ward Alliance Mt Eden Vann på Submission - 03:49
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
2-49
Färdig
Quinn Shaw
STMA Brasa
Vann på poäng - 03:00
Emily Kudiyarova Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -44kg
(10 MAT 9AM START)
4-49
Färdig
Malachi Collier
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Camden Metz Coast Academy Vann på poäng - 03:00
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(10 MAT 9AM START)
6-53
Färdig
Laquarius-Jay Walden
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Taylor-Ria Wineera Te Maru Jiu Jitsu Vann på Submission - 03:29
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -49kg
(10 MAT 9AM START)
5-45
Färdig
Kayden Honeycombe
The Combat Centre
Vann på poäng - 04:00
Barclay Fenwick Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -25.9kg
(10 MAT 9AM START)
8-52
Färdig
Manawa Nepe
Core MMA Hamilton
Vann på poäng - 04:00
Jackson De Gruchy Zero Gravity Martial Arts
Men Gi / White / Adult / Heavy (-94.1kg)
(10 MAT 9AM START)
51
Färdig
Keani Williams
The Combat Centre
Vann på poäng - 05:00
Jesse Richardson Eastside Grapplers Aotearoa
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -21.3kg
(10 MAT 9AM START)
1-55
Färdig
OLLIE RAINBIRD
Heads Brazilian Jiu Jitsu
Afakasi Sione Oliver MMA New Lynn Vann på Submission - 00:14
Girls No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -53.3kg
(10 MAT 9AM START)
49
Färdig
Alisa Kudiyarova
Oliver MMA Browns Bay
Vann på poäng - 04:00
Duda Silva Alliance Mt Eden
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
Färdig
Dylan McCool
Choice Jiu Jitsu Academy
Kyro Ririnui Core MMA Hamilton Vann på Walkover
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(10 MAT 9AM START)
2-50
Färdig
Loki Mercer
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Ollie Shaw STMA Brasa Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
1-56
Färdig
Hendrix Sione
Oliver MMA New Lynn
Pedro Martins DAREDEVIL JIU JITSU Vann på Submission - 02:13
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -73.5kg
(10 MAT 9AM START)
Färdig
Marco Pham
Oliver MMA Browns Bay
Martallis Vaihu DAREDEVIL JIU JITSU Vann på Walkover
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
6-55
Färdig
Jedd Robinson
The Combat Centre
Vann på Submission - 00:21
Otis Huka Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -57.6kg
(10 MAT 9AM START)
4-51
Färdig
Luis Nathaniel Alabastro
DAREDEVIL JIU JITSU
Niwa Lee-David Omarumutu Jiu Jitsu Club Vann på Submission - 01:58
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
5-46
Färdig
Malcolm McQuoid
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Charlie Ryu Oliver MMA Browns Bay Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -44kg
(10 MAT 9AM START)
48
Färdig
Liam Wong
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Vann via diskvalificering - 00:36
Archie Sabine Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe