Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
5-49
Färdig
Teia Tai
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Vann på poäng - 04:00
Sadie Pollock Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(10 MAT 9AM START)
49
Färdig
Lawrence Jacob Alabastro
DAREDEVIL JIU JITSU
Artyom Mogilev Oliver MMA Browns Bay Vann på Submission - 03:07
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
7-51
Färdig
Boston Murray
The Combat Centre
Vann på Submission - 00:50
Tere Marsters Fresh Jiu-Jitsu
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
2-52
Färdig
Tumaurirere Tapara
Core MMA Hamilton
Delphi Honan Oliver MMA New Lynn Vann på Submission - 01:26
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
4-56
Färdig
Keira Elliott
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Vann på poäng - 04:00
Alexa Fleming Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Men Gi / White / Adult / Heavy (-94.1kg)
(10 MAT 9AM START)
53
Färdig
Jesse Richardson
Eastside Grapplers Aotearoa
Vann på Submission - 03:01
Klay Timmerman Phoenix BJJ NZ
Girls No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -61.7kg
(10 MAT 9AM START)
6-54
Färdig
Meila De Souza
The Combat Centre
Vann på poäng - 04:00
Savanna Lowther Balmoral Lee Gar Auckland City
Girls No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(10 MAT 9AM START)
50
Färdig
Omaio Cannons
Tu Kaha Auckland City
Katarina Radosevic Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Vann via diskvalificering - 00:27
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
Färdig
Ivy-jay Kaihe
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Daisy Matthews Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA Vann på Walkover
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -44kg
(10 MAT 9AM START)
1-60
Färdig
Brayden Hughes
STMA Brasa
Vann på Submission - 00:57
Brayden Read Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
Färdig
Liam Lochery
Oliver MMA Browns Bay
Vann på Walkover
Oscar Wilson Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(10 MAT 9AM START)
8-56
Färdig
Skye Ramsay
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Nia Tierney Bush Jitsu Vann på Submission - 03:35
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(10 MAT 9AM START)
Färdig
Eli Wilkin
Heads Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Walkover
Rohan Kumar DAREDEVIL JIU JITSU
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
2-54
Färdig
Pearl Eilering
Heads Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:28
Emily Kudiyarova Oliver MMA Browns Bay
Girls No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(10 MAT 9AM START)
5-50
Färdig
Scarlett De Gruchy
Zero Gravity Martial Arts
Ivy Fenwick Te Kura Awhio Gisborne Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -36.3kg
(10 MAT 9AM START)
51
Färdig
Korbin Benbow
Oliver MMA Browns Bay
Baci Penny Alliance Mt Eden Vann på Submission - 01:25
Girls No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -53.3kg
(10 MAT 9AM START)
52
Färdig
Alisa Kudiyarova
Oliver MMA Browns Bay
Vann på poäng - 04:00
Duda Silva Alliance Mt Eden
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
2-55
Färdig
Ayla Curtis
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Quinn Shaw STMA Brasa Vann på Submission - 01:48
Boys No-Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -21.3kg
(10 MAT 9AM START)
54
Färdig
Marlow Neal
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Alfie Cheung GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU Vann på poäng - 02:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(10 MAT 9AM START)
7-54
Färdig
Adam Shen
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Vann på poäng - 04:00
Zeb Van Egmond Heads Brazilian Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(10 MAT 9AM START)
Färdig
Jackson Jelicich
Oliver MMA Browns Bay
Lucas Martins DAREDEVIL JIU JITSU Vann på Walkover
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
2-56
Färdig
Kiara Midekin-Schroeder
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Vann på Submission - 01:07
Miller Dwyer DAREDEVIL JIU JITSU
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(10 MAT 9AM START)
52
Färdig
Iulai Masoe
Reign Mma
Soren Robinson Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA Vann på poäng - 04:00
Girls No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -55.8kg
(10 MAT 9AM START)
8-58
Färdig
Charlee Tei Marsters
Fresh Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 04:00
Marli Arnold DAREDEVIL JIU JITSU
Black Belt Men No Gi / Black / Master 3 (41+ yrs) / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
Färdig
Tao David
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Vann på Walkover
Clinton Terry DAREDEVIL JIU JITSU
Boys No-Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -25.9kg
(10 MAT 9AM START)
55
Färdig
Lucas Traczinski Damasceno
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Obi Munro The Combat Centre Vann på poäng - 02:00
Men No-Gi / White / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(10 MAT 9AM START)
6-58
Färdig
Patrick Abellera
Coast Academy
Connor Ashdown Dilmurodov BJJ Vann på Submission - 04:01
Black Belt Men No Gi / Black / Master 3 (41+ yrs) / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
Färdig
Tao David
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Vann på Walkover
Clinton Terry DAREDEVIL JIU JITSU
Juvenile Men No-Gi / Grey / Juvenile Men / Feather (-59.4kg)
(10 MAT 9AM START)
53
Färdig
Alexey Kuzmenko
Auckland SAMBO Club
João Vitor Wörner Alliance Jiu Jitsu North Shore Vann på Submission - 03:00
Boys No-Gi / White / Kid 4 - Junior / -57.6kg
(10 MAT 9AM START)
4-50
Färdig
Jessop-james Matagi-vilitama
Oliver MMA New Lynn
Riot Arnold DAREDEVIL JIU JITSU Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -44kg
(10 MAT 9AM START)
1-63
Färdig
Hugh Donovan
Coromandel BJJ
Brayden Hughes STMA Brasa Vann på poäng - 04:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(10 MAT 9AM START)
2-57
Färdig
Daisy Matthews
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Delphi Honan Oliver MMA New Lynn Vann på poäng - 03:00