Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Blue Absolute Division - under 80.3kg
(8 Mat Configuration)
67
Ferdig
Kyle Murtagh
Oliver MMA New Lynn
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 03:13
Igor Gabriel Gracie Allegiance Team New Zealand
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(8 Mat Configuration)
73
Ferdig
Ivan Smith
Southern Tribes Taranaki
Ross Videna Oliver MMA New Lynn Seier med poeng - 05:00
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(8 Mat Configuration)
2-78
Ferdig
Luke Barnao
Coast Academy
William Grace Oliver MMA New Lynn Seier med poeng - 05:00
Men No-Gi / Brown / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(8 Mat Configuration)
1-65
Ferdig
Jaron Vince
HEROIC Jiu-Jitsu
Vaughan Antonio Manawatu BJJ Seier på submission - 01:18
Men No-Gi / Purple / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(8 Mat Configuration)
76
Ferdig
VAHID UNESI
Oliver MMA New Lynn
Alex Patrick Maxwell Te Kura Awhio Gisborne Seier på submission - 05:28
Men Blue Absolute Division - over 80.3kg
(8 Mat Configuration)
78
Ferdig
Damian Cornwell-mildon
Gracie Allegiance Team New Zealand
Kieran Smith Axis BJJ NZ Seier med poeng - 05:00
Men Brown Absolute Division - over 80.3kg
(8 Mat Configuration)
1-66
Ferdig
Russell Tangiwai
Gracie Allegiance Team New Zealand
Seier på submission - 01:31
Vaughan Antonio Manawatu BJJ
Men Blue Absolute Division - under 80.3kg
(8 Mat Configuration)
68
Ferdig
Tim Brown
Gracie Humaita NZ
Ben Russ Axis BJJ NZ Seier med poeng - 05:00
Men Purple Absolute Division - under 80.3kg
(8 Mat Configuration)
69
Ferdig
Nick Thornton
Oliver MMA New Lynn
Matt McMeeking Seier på submission - 00:28
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(8 Mat Configuration)
2-79
Ferdig
Cheyenne Salter
Axis BJJ NZ
Seier på submission - 00:55
Rory Barkla Coast Academy
Men Brown Absolute Division - over 80.3kg
(8 Mat Configuration)
Ferdig
Vaughan Antonio
Manawatu BJJ
Seier på Walkover
Pumau Campbell Oliver MMA Browns Bay
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(8 Mat Configuration)
2-80
Ferdig
Dale Scott
MAI Dojo - Gracie Gym Wellington
William Grace Oliver MMA New Lynn Seier på submission - 02:14
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(8 Mat Configuration)
74
Ferdig
Alex Kempson
Te Kura Awhio Gisborne
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
James Ah Kuoi MAI Dojo - Gracie Gym Wellington
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(8 Mat Configuration)
75
Ferdig
Jordan Jones
Raiders MMA
Alexander Tardi-Zuch Axis BJJ NZ Seier med poeng - 05:00
Men Purple Absolute Division - under 80.3kg
(8 Mat Configuration)
70
Ferdig
John Lentz
Axis BJJ NZ
Seier på submission - 00:55
Hayden Smith AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Men Brown Absolute Division - over 80.3kg
(8 Mat Configuration)
1-67
Ferdig
Russell Tangiwai
Gracie Allegiance Team New Zealand
Chris ODonoghue Atos Auckland Seier med poeng - 06:00
Men Blue Absolute Division - over 80.3kg
(8 Mat Configuration)
75
Ferdig
Tihema Johnson
EAST OCEAN JIU-JITSU
Kaleb Wilson Oliver MMA South Auckland Seier på submission - 04:43
Men Blue Absolute Division - under 80.3kg
(8 Mat Configuration)
69
Ferdig
Abhiram Guda
Oliver MMA New Lynn
Anders Tronelius Gracie Allegiance Team New Zealand Seier med poeng - 05:00
Men Purple Absolute Division - over 80.3kg
(8 Mat Configuration)
1-68
Ferdig
Jahred Dell
Tu Kaha Auckland City
Seier på submission - 03:57
Rodney Horomona Gracie Allegiance Team New Zealand
Men Purple Absolute Division - under 80.3kg
(8 Mat Configuration)
72
Ferdig
Matt McMeeking
Seier med poeng - 06:00
John Lentz Axis BJJ NZ
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(8 Mat Configuration)
76
Ferdig
Gabriel Perez
Oliver MMA New Lynn
Seier med poeng - 05:00
Tyrone Pakau Tsunami ST Tuwharetoa
Men Blue Absolute Division - over 80.3kg
(8 Mat Configuration)
76
Ferdig
Christiaan Mattheus
AXIS JIU-JITSU ACADEMY
Seier på submission - 03:25
Adam Cavanagh Zero Gravity Martial Arts
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(8 Mat Configuration)
2-81
Ferdig
Rory Barkla
Coast Academy
Seier på submission - 02:50
Dale Scott MAI Dojo - Gracie Gym Wellington
Men Purple Absolute Division - over 80.3kg
(8 Mat Configuration)
1-69
Ferdig
Alex Patrick Maxwell
Te Kura Awhio Gisborne
Darragh McCarthy Tu Kaha Waiheke Seier på submission - 02:50
Men Blue Absolute Division - under 80.3kg
(8 Mat Configuration)
70
Ferdig
Daniel Bourke
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Tyler Smith Gracie Allegiance Team New Zealand Seier på submission - 01:34
Men Purple Absolute Division - under 80.3kg
(8 Mat Configuration)
71
Ferdig
Nick Thornton
Oliver MMA New Lynn
Hayden Smith AXIS JIU-JITSU ACADEMY Seier på submission - 02:03
Men Blue Absolute Division - under 80.3kg
(8 Mat Configuration)
71
Ferdig
Jesse Poretti
Gracie Allegiance Team New Zealand
Oscar PETERSEN Seier på submission - 04:26
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(8 Mat Configuration)
2-82
Ferdig
Cheyenne Salter
Axis BJJ NZ
Seier med poeng - 05:00
William Grace Oliver MMA New Lynn
Men Blue Absolute Division - over 80.3kg
(8 Mat Configuration)
72
Ferdig
Johannes Van Duin
Iron Wolves Team
Matiu Smith Hori Thai Rotorua Seier på submission - 03:52
Men Purple Absolute Division - over 80.3kg
(8 Mat Configuration)
1-70
Ferdig
Jahred Dell
Tu Kaha Auckland City
Seier på submission - 01:35
Matt Natad EAST OCEAN JIU-JITSU
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(8 Mat Configuration)
77
Ferdig
Phillip Esch
Oliver MMA South Auckland
Seier på submission - 03:12
Dale Roberts Whangarei BJJ
Men Purple Absolute Division - over 80.3kg
(8 Mat Configuration)
1-71
Ferdig
Te Hakaraia O Te Rangi Wilson
Oliver MMA New Lynn
Seier på submission - 01:13
Darragh McCarthy Tu Kaha Waiheke