Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(Regionals)
33
Ferdig
Ella Flawn
Hammerhead MMA
Seier på submission - 03:43
Kaiya Scott Carlson Gracie South Canterbury
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(Regionals)
2-34
Ferdig
Domanic Millan
Carlson Gracie Invercargill
Seier med poeng - 06:00
Nick Scott Carlson Gracie South Canterbury
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -68kg
(Regionals)
31
Ferdig
Denzel Duarte Mena
Te Manawa Jiu Jitsu
Angelo Duarte Mena Te Manawa Jiu Jitsu Seier ved dommeravgjørelse
Men No-Gi / White / Master 3 (41+ yrs) / Middle (-80.2kg)
(Regionals)
Ferdig
Chris Clarke
Axis BJJ NZ
Andrew Alger Carlson Gracie Queenstown Seier på Walkover - 00:01
Men No-Gi / Purple / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(Regionals)
1-34
Ferdig
Steven Booth
Freaks Jiu Jitsu NZ
Seier på submission - 01:02
Leif Jeffries Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(Regionals)
1-35
Ferdig
David Cocker
Seier på submission - 02:11
Rodney Horomona Gracie Allegiance Team New Zealand
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -68kg
(Regionals)
32
Ferdig
Tyree Etti
Carlson Gracie South Canterbury
Seier på submission - 02:01
Angelo Duarte Mena Te Manawa Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -34.9kg
(Regionals)
34
Ferdig
Jade Murray
Carlson Gracie South Canterbury
Fionn Genge Gracie Humaita NZ Seier på Walkover
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(Regionals)
2-35
Ferdig
Fergus Jenkins
Tsunami Southern Tribes/CFC
Seier på submission - 05:24
David Oram Freaks Jiu Jitsu NZ
Men No-Gi / Brown / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(Regionals)
1-36
Ferdig
Philip Rangi
Atos Auckland
Seier på submission - 05:04
Brennan Matheson Bush Jitsu
Girls No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(Regionals)
33
Ferdig
Maryam Al-sharifi
Alliance Mt Eden
Seier på submission - 02:18
Kate Delaney Hammerhead MMA
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(Regionals)
40
Ferdig
Jeremy Stephens
Timaru Brazilian Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Andrew Alger Carlson Gracie Queenstown
Girls No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(Regionals)
34
Ferdig
Rebecka Loise Demonteverde
Checkmat Christchurch
Maryam Al-sharifi Alliance Mt Eden Seier på submission - 00:28
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -34.9kg
(Regionals)
35
Ferdig
Hugh Walker
Gracie Humaita NZ
Callum Longthorn Carlson Gracie Queenstown Seier på submission - 00:33
Men No-Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(Regionals)
2-36
Ferdig
Marcus Handley
Bush Jitsu
Cory Shadbolt Tsunami Southern Tribes/CFC Seier på submission - 02:24
Men No-Gi / Brown / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(Regionals)
1-37
Ferdig
Kieran Ruffles
Alliance Mt Eden
Philip Rangi Atos Auckland Seier med poeng - 07:08
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(Regionals)
36
Ferdig
Markus Hatcher-Blacklock
Axis BJJ NZ
Jack Herd Hammerhead MMA Seier på submission - 01:59
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(Regionals)
2-37
Ferdig
Zane Smith
Oliver MMA Kapiti
Seier på submission - 01:05
Nick Scott Carlson Gracie South Canterbury
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(Regionals)
37
Ferdig
Arnie Te Kawa
Te Manawa Jiu Jitsu
Hisato Ibe Fight Science Queenstown Seier på submission - 01:15
Women No-Gi / Blue / Adult / Light (-66.2kg)
(Regionals)
35
Ferdig
Sara Wang
Alliance Mt Eden
Stephanie Caruso Carlson Gracie Queenstown Seier på submission - 00:52
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(Regionals)
2-38
Ferdig
Tyson Faulkner
Axis BJJ NZ
Seier med poeng - 06:00
David Oram Freaks Jiu Jitsu NZ
Women No-Gi / White / Adult / Feather (-59.4kg)
(Regionals)
36
Ferdig
Trina Gale
Carlson Gracie South Canterbury
Seier på submission - 01:54
Mikayla Mackie Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(Regionals)
38
Ferdig
Dongsik Heo
Tsunami Southern Tribes/CFC
Seier på submission - 02:39
Kieran Welsh CFC - Canterbury Fight Centre
Women No-Gi / White / Adult / Light (-66.2kg)
(Regionals)
37
Ferdig
Savannah Mahoney
Alliance Mt Eden
Eden Togo DAREDEVIL JIU JITSU Seier med poeng - 05:00
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(Regionals)
39
Ferdig
James Poole
CFC - Canterbury Fight Centre
Jack Herd Hammerhead MMA Seier med poeng - 05:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(Regionals)
1-38
Ferdig
Spiro Kovac
Alliance Mt Eden
Seier på submission - 01:30
Rodney Horomona Gracie Allegiance Team New Zealand
Men No-Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(Regionals)
2-39
Ferdig
Rikki Swete
Carlson Gracie South Canterbury
Seier på submission - 01:09
Marcus Handley Bush Jitsu
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(Regionals)
2-40
Ferdig
Domanic Millan
Carlson Gracie Invercargill
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 05:59
Zane Smith Oliver MMA Kapiti
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(Regionals)
1-39
Ferdig
David Cocker
Seier med poeng - 07:00
Spiro Kovac Alliance Mt Eden
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(Regionals)
41
Ferdig
Matt Riley
Carlson Gracie Queenstown
Seier på submission - 03:02
Kieran Welsh CFC - Canterbury Fight Centre
Women No-Gi / White / Adult / Light (-66.2kg)
(Regionals)
38
Ferdig
Sally Sok
Alliance Mt Eden
Jade Hennessy Bush Jitsu Seier med poeng - 05:00
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(Regionals)
42
Ferdig
Arnie Te Kawa
Te Manawa Jiu Jitsu
James Poole CFC - Canterbury Fight Centre Seier på Walkover