Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(Regionals)
33
Закінчено
Ella Flawn
Hammerhead MMA
Won by Submission - 03:43
Kaiya Scott Carlson Gracie South Canterbury
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(Regionals)
2-34
Закінчено
Domanic Millan
Carlson Gracie Invercargill
Won by points - 06:00
Nick Scott Carlson Gracie South Canterbury
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -68kg
(Regionals)
31
Закінчено
Denzel Duarte Mena
Te Manawa Jiu Jitsu
Angelo Duarte Mena Te Manawa Jiu Jitsu Won by Decision
Men No-Gi / White / Master 3 (41+ yrs) / Middle (-80.2kg)
(Regionals)
Закінчено
Chris Clarke
Axis BJJ NZ
Andrew Alger Carlson Gracie Queenstown Won by Walkover - 00:01
Men No-Gi / Purple / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(Regionals)
1-34
Закінчено
Steven Booth
Freaks Jiu Jitsu NZ
Won by Submission - 01:02
Leif Jeffries Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(Regionals)
1-35
Закінчено
David Cocker
Won by Submission - 02:11
Rodney Horomona Gracie Allegiance Team New Zealand
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -68kg
(Regionals)
32
Закінчено
Tyree Etti
Carlson Gracie South Canterbury
Won by Submission - 02:01
Angelo Duarte Mena Te Manawa Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -34.9kg
(Regionals)
34
Закінчено
Jade Murray
Carlson Gracie South Canterbury
Fionn Genge Gracie Humaita NZ Won by Walkover
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(Regionals)
2-35
Закінчено
Fergus Jenkins
Tsunami Southern Tribes/CFC
Won by Submission - 05:24
David Oram Freaks Jiu Jitsu NZ
Men No-Gi / Brown / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(Regionals)
1-36
Закінчено
Philip Rangi
Atos Auckland
Won by Submission - 05:04
Brennan Matheson Bush Jitsu
Girls No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(Regionals)
33
Закінчено
Maryam Al-sharifi
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 02:18
Kate Delaney Hammerhead MMA
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(Regionals)
40
Закінчено
Jeremy Stephens
Timaru Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Andrew Alger Carlson Gracie Queenstown
Girls No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(Regionals)
34
Закінчено
Rebecka Loise Demonteverde
Checkmat Christchurch
Maryam Al-sharifi Alliance Mt Eden Won by Submission - 00:28
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -34.9kg
(Regionals)
35
Закінчено
Hugh Walker
Gracie Humaita NZ
Callum Longthorn Carlson Gracie Queenstown Won by Submission - 00:33
Men No-Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(Regionals)
2-36
Закінчено
Marcus Handley
Bush Jitsu
Cory Shadbolt Tsunami Southern Tribes/CFC Won by Submission - 02:24
Men No-Gi / Brown / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(Regionals)
1-37
Закінчено
Kieran Ruffles
Alliance Mt Eden
Philip Rangi Atos Auckland Won by points - 07:08
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(Regionals)
36
Закінчено
Markus Hatcher-Blacklock
Axis BJJ NZ
Jack Herd Hammerhead MMA Won by Submission - 01:59
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(Regionals)
2-37
Закінчено
Zane Smith
Oliver MMA Kapiti
Won by Submission - 01:05
Nick Scott Carlson Gracie South Canterbury
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(Regionals)
37
Закінчено
Arnie Te Kawa
Te Manawa Jiu Jitsu
Hisato Ibe Fight Science Queenstown Won by Submission - 01:15
Women No-Gi / Blue / Adult / Light (-66.2kg)
(Regionals)
35
Закінчено
Sara Wang
Alliance Mt Eden
Stephanie Caruso Carlson Gracie Queenstown Won by Submission - 00:52
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(Regionals)
2-38
Закінчено
Tyson Faulkner
Axis BJJ NZ
Won by points - 06:00
David Oram Freaks Jiu Jitsu NZ
Women No-Gi / White / Adult / Feather (-59.4kg)
(Regionals)
36
Закінчено
Trina Gale
Carlson Gracie South Canterbury
Won by Submission - 01:54
Mikayla Mackie Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(Regionals)
38
Закінчено
Dongsik Heo
Tsunami Southern Tribes/CFC
Won by Submission - 02:39
Kieran Welsh CFC - Canterbury Fight Centre
Women No-Gi / White / Adult / Light (-66.2kg)
(Regionals)
37
Закінчено
Savannah Mahoney
Alliance Mt Eden
Eden Togo DAREDEVIL JIU JITSU Won by points - 05:00
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(Regionals)
39
Закінчено
James Poole
CFC - Canterbury Fight Centre
Jack Herd Hammerhead MMA Won by points - 05:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(Regionals)
1-38
Закінчено
Spiro Kovac
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 01:30
Rodney Horomona Gracie Allegiance Team New Zealand
Men No-Gi / Blue / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(Regionals)
2-39
Закінчено
Rikki Swete
Carlson Gracie South Canterbury
Won by Submission - 01:09
Marcus Handley Bush Jitsu
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(Regionals)
2-40
Закінчено
Domanic Millan
Carlson Gracie Invercargill
Won by Disqualification (disqualification) - 05:59
Zane Smith Oliver MMA Kapiti
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(Regionals)
1-39
Закінчено
David Cocker
Won by points - 07:00
Spiro Kovac Alliance Mt Eden
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(Regionals)
41
Закінчено
Matt Riley
Carlson Gracie Queenstown
Won by Submission - 03:02
Kieran Welsh CFC - Canterbury Fight Centre
Women No-Gi / White / Adult / Light (-66.2kg)
(Regionals)
38
Закінчено
Sally Sok
Alliance Mt Eden
Jade Hennessy Bush Jitsu Won by points - 05:00
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(Regionals)
42
Закінчено
Arnie Te Kawa
Te Manawa Jiu Jitsu
James Poole CFC - Canterbury Fight Centre Won by Walkover