Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Gi / White / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(Regionals)
34
Ferdig
Michael Eaton
Carlson Gracie South Canterbury
Finbar Argus Alliance Mt Eden Seier på submission - 05:41
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(Regionals)
1-35
Ferdig
Markus Hatcher-Blacklock
Axis BJJ NZ
Seier med poeng - 05:15
Hisato Ibe Carlson Gracie Queenstown
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(Regionals)
36
Ferdig
Jamie Baker
Carlson Gracie Queenstown
Rocki Mckernan Axis BJJ NZ Seier på submission - 06:00
Men Gi / White / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(Regionals)
Ferdig
Owen Tukuafu
Seier på Walkover - 02:00
Orlando Brown Checkmat Christchurch
Men Gi / White / Adult / Light (-76kg)
(Regionals)
2-28
Ferdig
Fernando Da Silva
Marcelo Lopes Team NZ
Jack Rimmer Axis BJJ NZ Seier med poeng - 07:00
Women Gi / White / Adult / Light (-68kg)
(Regionals)
1-33
Ferdig
Victoria Ferguson
Checkmat Christchurch
Seier med poeng - 07:00
Maria Kerr Alliance Mt Eden
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(Regionals)
34
Ferdig
Jacoby Scott
Carlson Gracie South Canterbury
Hunter Smith Oceanside Jiu Jitsu NZ Seier med poeng - 05:00
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(Regionals)
1-36
Ferdig
Josh Cosgrove
Axis BJJ NZ
Marvin Haeger Carlson Gracie Wanaka Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 05:48
Men Gi / White / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(Regionals)
35
Ferdig
Finbar Argus
Alliance Mt Eden
Seier med poeng - 07:00
Daniel Baxter Checkmat Christchurch
Men Gi / White / Adult / Light (-76kg)
(Regionals)
2-29
Ferdig
Aengus Gordon
CFC - Canterbury Fight Centre
Seier med poeng - 03:35
Corey Beams Carlson Gracie Invercargill
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -25.9kg
(Regionals)
37
Ferdig
Ryan Gale
Carlson Gracie South Canterbury
Kobe Mulholland Magnus Martins BJJ New Zealand Seier med poeng - 05:00
Boys No-Gi / White / Kid 3 - Mighty Mite / -30.4kg
(Regionals)
35
Ferdig
Jackson West
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Seier på submission - 04:37
Arlo Boda Carlson Gracie Wanaka
Women Gi / White / Adult / Light (-68kg)
(Regionals)
1-34
Ferdig
Lucie Bart
Carlson Gracie Queenstown
Thé Foster Carlson Gracie Wanaka Seier med poeng - 07:00
Men Gi / White / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(Regionals)
Ferdig
Orlando Brown
Checkmat Christchurch
Daniel Baxter Checkmat Christchurch Seier på Walkover - 02:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(Regionals)
37
Ferdig
Lachlan Ah Mann
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Kurei Harawira Mount Maunganui Jiu Jitsu Seier på submission - 04:04
Men Gi / White / Adult / Light (-76kg)
(Regionals)
2-30
Ferdig
Michael Gunter
Checkmat Christchurch
Seier med poeng - 07:00
Ben Shine Oceanside Jiu Jitsu NZ
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -25.9kg
(Regionals)
38
Ferdig
Chase Cameron
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Thomas Lewis Axis BJJ NZ Seier med poeng - 05:00
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(Regionals)
1-37
Ferdig
Ralph Moore
Axis BJJ NZ
Monte McLean Carlson Gracie Invercargill Seier på submission - 02:21
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(Regionals)
38
Ferdig
Tommy Jago Jones
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Tayla Ellison Seier med poeng - 06:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(Regionals)
41
Ferdig
Indy Deavoll
Cleo Exell Carlson Gracie Queenstown Seier med poeng - 06:00
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(Regionals)
1-38
Ferdig
Markus Hatcher-Blacklock
Axis BJJ NZ
Jimmy Bees Carlson Gracie Wanaka Seier på submission - 06:15
Men Gi / White / Adult / Light (-76kg)
(Regionals)
2-31
Ferdig
Thomas Bruere
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Jack Rimmer Axis BJJ NZ Seier med poeng
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -25.9kg
(Regionals)
39
Ferdig
Ryan Gale
Carlson Gracie South Canterbury
Chase Cameron Oceanside Jiu Jitsu NZ Seier på submission - 02:28
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(Regionals)
1-39
Ferdig
James Poole
CFC - Canterbury Fight Centre
Elijah Kent Carlson Gracie Invercargill Seier på submission - 02:48
Men Gi / White / Adult / Super Heavy (-100.2kg)
(Regionals)
36
Ferdig
Owen Tukuafu
Finbar Argus Alliance Mt Eden Seier med poeng - 07:00
Men Gi / White / Adult / Light (-76kg)
(Regionals)
2-32
Ferdig
Aengus Gordon
CFC - Canterbury Fight Centre
Seier med poeng - 07:00
Michael Gunter Checkmat Christchurch
Girls No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -73.5kg
(Regionals)
42
Ferdig
Molly Tekawa
Te Manawa Jiu Jitsu
Emjay Gale Carlson Gracie South Canterbury Seier med poeng - 06:53
Boys No-Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -25.9kg
(Regionals)
40
Ferdig
Kobe Mulholland
Magnus Martins BJJ New Zealand
Seier på submission - 02:13
Thomas Lewis Axis BJJ NZ
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(Regionals)
39
Ferdig
Kyle Bantasan
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Tommy Jago Jones Oceanside Jiu Jitsu NZ Seier med poeng - 06:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(Regionals)
43
Ferdig
Seth Warwick
Axis BJJ NZ
Seier på submission - 02:55
Rakai Poi Groundworxbjj
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(Regionals)
1-40
Ferdig
Marvin Haeger
Carlson Gracie Wanaka
Monte McLean Carlson Gracie Invercargill Seier med poeng - 07:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(Regionals)
41
Ferdig
Neo Pretorius
Oceanside Jiu Jitsu NZ
Seier på submission - 03:18
Frankie Wang Oceanside Jiu Jitsu NZ