Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
72
Gotowy
Blake Everson
Coast Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Joseph Duffey
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(10 MAT 9AM START)
4-75
Gotowy
Steve Mullally
City Kickboxing
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Marshall Ratima Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Men No-Gi / Blue / Master 2 (36+ yrs) / Light (-74.2kg)
(10 MAT 9AM START)
2-81
Gotowy
Yihan Wu
Dilmurodov BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Mathew Rumble Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
67
Gotowy
Quintin Watene
Atos Auckland
Antoine Ashman Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(10 MAT 9AM START)
6-82
Gotowy
Woorim Lee
King's academy
Matt Fairclough City Kickboxing Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:59
Women No-Gi / White / Adult / Middle (-73kg)
(10 MAT 9AM START)
79
Gotowy
Emma Bryson
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Alessia Weir Hori Thai Rotorua
Men No-Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
2-78
Gotowy
Daniel Monk
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Dylan Curtin Coromandel BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Men No-Gi / White / Adult / Heavy (-92.30kg)
(10 MAT 9AM START)
8-73
Gotowy
Klay Timmerman
Phoenix BJJ NZ
Keani Williams The Combat Centre Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
1-78
Gotowy
Joseph McLean
Zero Gravity Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Jack Dixon-Smith Te Kura Awhio Gisborne
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
5-71
Gotowy
Jack Cameron
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Wygrana na punkty - 06:00
Ryan Hammond Oliver MMA New Lynn
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(10 MAT 9AM START)
4-76
Gotowy
Cody Scott
Atos Auckland
Jaedan Hoo Atos Auckland Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
66
Gotowy
Martyn Chew
Bush Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Tuawhiao Walmsley Fresh Jiu-Jitsu
Men No-Gi / Blue / Master 2 (36+ yrs) / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
2-77
Gotowy
Afakasi Sione
Oliver MMA New Lynn
Hamish McPhillips Mellow BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Heavy (-92.30kg)
(10 MAT 9AM START)
7-70
Gotowy
Max Redstone
Fresh Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Logan Bowers Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
Gotowy
Doohan Robson
Fresh Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Sam Patchett Westside Jiu-Jitsu
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(10 MAT 9AM START)
6-83
Gotowy
Tom Straka
Alliance Mt Eden
Jayden O’Regan Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Wygrana na punkty - 05:00
Women No-Gi / White / Adult / Middle (-73kg)
(10 MAT 9AM START)
81
Gotowy
Monique Fleming
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Ludy Howse Omarumutu Jiu Jitsu Club
Men No-Gi / White / Adult / Super Heavy (-98.4kg)
(10 MAT 9AM START)
8-75
Gotowy
Te Haumutunga Reihana
Dilmurodov BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Marcus Gurtner Mechanics BJJ
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
83
Gotowy
Alex Liddle
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:46
Tipene Collier Omarumutu Jiu Jitsu Club
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(10 MAT 9AM START)
4-77
Gotowy
Luke McCarthy
Charlie Hutton Oliver MMA Napier Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
2-80
Gotowy
Jamie Whitehouse
Oliver MMA Browns Bay
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Daniel Monk Grappling-Lab BJJ Club Howick
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
1-79
Gotowy
Anton Te Dorsthorst
Oliver MMA New Lynn
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Heta Scarf-Matthews Tu Kaha Auckland City
Men No-Gi / White / Adult / Feather (-68kg)
(10 MAT 9AM START)
6-84
Gotowy
Selwyn Chen
Atos Auckland
Wygrana na punkty - 05:00
Jordan Szaszy Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Men No-Gi / Blue / Master 2 (36+ yrs) / Light (-74.2kg)
(10 MAT 9AM START)
2-82
Gotowy
Charles Johnston
Oliver MMA New Lynn
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:25
Mathew Rumble Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
68
Gotowy
Nabeel Dada
Zero Gravity Martial Arts
Wygrana na punkty - 05:00
Sayre Read-Smith Forge BJJ NZ
Men No-Gi / White / Adult / Heavy (-92.30kg)
(10 MAT 9AM START)
8-74
Gotowy
Ben Deverell
Tu Kaha Auckland City
Keani Williams The Combat Centre Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
5-72
Gotowy
Ebann Malae
Lions Den Whangarei
Wygrana na punkty - 06:00
Waahangateranginui Downes Tukaha Rotorua
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
69
Gotowy
Blake Everson
Coast Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Martyn Chew Bush Jitsu
Women No-Gi / White / Adult / Middle (-73kg)
(10 MAT 9AM START)
82
Gotowy
Alessia Weir
Hori Thai Rotorua
Wygrana na punkty - 05:00
Monique Fleming Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
1-82
Gotowy
Jordan Stone
The Combat Centre
Jack Dixon-Smith Te Kura Awhio Gisborne Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:03
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Medium Heavy (-86.2kg)
(10 MAT 9AM START)
4-78
Gotowy
Rob O'Malley
Oliver MMA Browns Bay
Wygrana na punkty - 03:14
Josh Lochan Riverside Jiu Jitsu
Men No-Gi / White / Adult / Middle (-80.2kg)
(10 MAT 9AM START)
69
Gotowy
Jack McKenzie
Oliver MMA Browns Bay
Wygrana na punkty - 02:21
Anjamo Nieuwland Whaingaroa BJJ