Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(10 MAT 9AM START)
8-9
Gotowy
Sidney Noble
Choice Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 01:58
Zara-Lee Frank
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(10 MAT 9AM START)
9
Gotowy
Cyrus Te Puke
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Ray Botica DAREDEVIL JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(10 MAT 9AM START)
7-12
Gotowy
Ashton Wiessing
TORQUE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Adam Shen GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
5-10
Gotowy
Hunter Smart
The Combat Centre
Banos Attwood Heads Brazilian Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 00:17
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(10 MAT 9AM START)
1-11
Gotowy
Jacob Batty
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Pedro Martins DAREDEVIL JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
6-10
Gotowy
Taimanawa Shepherd
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Joe Mathis Fresh Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(10 MAT 9AM START)
9
Gotowy
Malachi Ririnui
Core MMA Hamilton
Wygrana na punkty - 02:00
Alfie Cheung GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(10 MAT 9AM START)
4-9
Gotowy
Oliver Woodhead
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
OLLIE RAINBIRD Heads Brazilian Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -59kg
(10 MAT 9AM START)
10
Gotowy
Luis Nathaniel Alabastro
DAREDEVIL JIU JITSU
Niwa Lee-David Omarumutu Jiu Jitsu Club Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
11
Gotowy
Marco Lawson-Hughes
Coast Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Timothy Taylor Syzygy BJJ
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(10 MAT 9AM START)
2-9
Gotowy
Ryan Hutchinson
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Van Pettman Oliver MMA New Lynn
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
7-9
Gotowy
Ayla Curtis
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Tumaurirere Tapara Core MMA Hamilton
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
12
Gotowy
Arlo Fenwick
Te Kura Awhio Gisborne
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Caleb Boyle Choice Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
6-11
Gotowy
Boston Murray
The Combat Centre
Wygrana na punkty - 03:00
Reign Ririnui Core MMA Hamilton
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(10 MAT 9AM START)
4-10
Gotowy
Nicolaas Bekker
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Atlas Fenwick Te Kura Awhio Gisborne Wygrana na punkty - 02:00
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
1-10
Gotowy
Quinn Shaw
STMA Brasa
Miller Dwyer DAREDEVIL JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
5-11
Gotowy
HaoJun Zhang
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Hudson Martin ALIVE dojo
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(10 MAT 9AM START)
8-11
Gotowy
Sadie Pollock
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Taylor-Ria Wineera Te Maru Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
8-12
Gotowy
Jackson De Gruchy
Zero Gravity Martial Arts
Manawa Nepe Core MMA Hamilton Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Girls Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
11
Gotowy
Jael Maanaima
The Combat Centre
Wygrana na punkty - 02:00
Mila Alves Heads Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
5-12
Gotowy
Bosco Wang
The Combat Centre
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Lorentz Benbow Oliver MMA Browns Bay
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
7-10
Gotowy
Isabella Recio
Choice Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 00:49
Suha Dadabhai
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(10 MAT 9AM START)
1-14
Gotowy
Pedro Martins
DAREDEVIL JIU JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Liam Read Oliver MMA New Lynn
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(10 MAT 9AM START)
8-13
Gotowy
Caden CLARKE
ALIVE dojo
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Sidney Noble Choice Jiu Jitsu Academy
Girls Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -63kg
(10 MAT 9AM START)
2-10
Gotowy
Skye Ramsay
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Charlie Pettman Oliver MMA New Lynn Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -59kg
(10 MAT 9AM START)
14
Gotowy
Riot Arnold
DAREDEVIL JIU JITSU
Alexander Elijah Fernando Forge BJJ NZ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:49
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(10 MAT 9AM START)
12
Gotowy
Kye Hiko
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Cyrus Te Puke Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(10 MAT 9AM START)
4-11
Gotowy
OLLIE RAINBIRD
Heads Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Rua Griffiths Alliance Mt Eden
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
6-12
Gotowy
Jacob Hutchinson
Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Joe Mathis Fresh Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(10 MAT 9AM START)
5-13
Gotowy
Mason Neal
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Banos Attwood Heads Brazilian Jiu Jitsu
Girls Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -63kg
(10 MAT 9AM START)
2-11
Gotowy
Lana Breingan
Nautilus Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission)
Nelly Ramos TUKAHA
Girls Gi / White / Kid 2 - Pee Wee / -22.7kg
(10 MAT 9AM START)
10
Gotowy
Lulu Pollock
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Alaska Curtis Omarumutu Jiu Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission)