Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White / Kid 6 - Teen / -86.6kg
(4 MAT CONFIGURATION)
1-38
Gotowy
Jon Madoc
Carlson Gracie Invercargill
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Lilian Tepper Oamaru Grappling Club
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-38
Gotowy
Ali Stacey
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:10
Pax Reveley Groundworxbjj
Men Gi / White / Adult / Heavy (-94.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-41
Gotowy
Dean Genge
Gracie Humaita NZ
Wygrana na punkty - 05:00
Gashtra He-Tikakairakau-Gashtra-Teum Oceanside Jiu Jitsu NZ
Men Gi / White / Adult / Light (-76kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
25
Gotowy
Jamie ONeill
Carlson Gracie Queenstown
Wygrana na punkty - 05:00
Liam Tosh Submission Lab
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-42
Gotowy
Joe Matulewicz
Checkmat Christchurch
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Monica Christian Checkmat Christchurch
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-37
Gotowy
Mahi Kane-Smith
Carlson Gracie Queenstown
Daklin Cameron Groundworxbjj Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Medium Heavy (-86.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
29
Gotowy
Hayden Colvill
Richard Clark Oceanside Jiu Jitsu NZ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-44
Gotowy
Saige Galloway
Carlson Gracie Queenstown
Leo Stacey Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-44
Gotowy
Nikolaas Willaert
Kura of BJJ Ōtepoti DUNEDIN
William Nehoff Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Men Gi / White / Adult / Middle (-82.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
29
Gotowy
Justin McDonald
Checkmat Christchurch
Domanic Millan Carlson Gracie Invercargill Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:07
Men Gi / White / Adult / Feather (-70kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-45
Gotowy
Daniel Reizinger
Oceanside Jiu Jitsu NZ
William Nehoff Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:18
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
Gotowy
Joe Matulewicz
Checkmat Christchurch
Wygrana walkowerem
Monica Christian Checkmat Christchurch
Men No-Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Light (-74.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
17
Gotowy
Shane Dunne
Carlson Gracie Queenstown
Josias Alberton Groundworxbjj Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-45
Gotowy
NICHOLAS SOUSA
Carlson Gracie Queenstown
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:09
Jax Illingworth Oamaru Grappling Club
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-39
Gotowy
Fionn Genge
Gracie Humaita NZ
Wygrana na punkty - 03:00
Pax Reveley Groundworxbjj
Men Gi / White / Adult / Light (-76kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
24
Gotowy
Scott Maclellan
Checkmat Christchurch
Unknown User Axis BJJ NZ Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-46
Gotowy
Leo Stacey
NICHOLAS SOUSA Carlson Gracie Queenstown Wygrana na punkty - 03:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
20
Gotowy
Kyle Murtagh
Oliver MMA New Lynn
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Kristian Carson Oceanside Jiu Jitsu NZ
Women Gi / White / Adult / Light (-68kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-46
Gotowy
RISKA HOLZMANN
Axis BJJ NZ
Emily Roth Carlson Gracie Queenstown Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
Men No-Gi / White / Master 1 (30+ yrs) / Medium Heavy (-86.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
30
Gotowy
Hayden Colvill
Richard Clark Oceanside Jiu Jitsu NZ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:10
Men No-Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Light (-74.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
18
Gotowy
Shane Dunne
Carlson Gracie Queenstown
Josias Alberton Groundworxbjj Wygrana na punkty - 05:00
Men No-Gi / White / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
2-48
Gotowy
Aaron Taylor
Hammerhead MMA
Simon English Carlson Gracie Wanaka Wygrana na punkty - 05:00
Women Gi / White / Adult / Middle (-74.8kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-49
Gotowy
Claire Krueger
Checkmat Christchurch
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:59
Hanisi Filipe Axis BJJ NZ
Men Gi / White / Adult / Middle (-82.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
30
Gotowy
Justin McDonald
Checkmat Christchurch
Tane Clement Axis BJJ NZ Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Men No-Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Heavy (-92.30kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
32
Gotowy
Tim Penhey
Gracie Humaita NZ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Sean Bloomfield Oamaru Grappling Club
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
21
Gotowy
Kyle Murtagh
Oliver MMA New Lynn
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Matt Merrilees Submission Lab
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-40
Gotowy
Daklin Cameron
Groundworxbjj
Ali Stacey Wygrana na punkty - 03:00
Women Gi / White / Adult / Light (-68kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-47
Gotowy
RISKA HOLZMANN
Axis BJJ NZ
Emily Roth Carlson Gracie Queenstown Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:57
Men Gi / White / Adult / Middle (-82.1kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
31
Gotowy
Domanic Millan
Carlson Gracie Invercargill
Tane Clement Axis BJJ NZ Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(4 MAT CONFIGURATION)
2-47
Gotowy
Saige Galloway
Carlson Gracie Queenstown
Wygrana na punkty - 03:00
Jax Illingworth Oamaru Grappling Club
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
26
Gotowy
Aidan Johnson
Core MMA Hamilton
Carthur Pongpatimet Submission Lab Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Women Gi / White / Adult / Middle (-74.8kg)
(4 MAT CONFIGURATION)
1-50
Gotowy
Claire Krueger
Checkmat Christchurch
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Hanisi Filipe Axis BJJ NZ