Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Light (under 66.2kg)
(Friday No-Gi)
26
Acabado
Brooklyn Limpus
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 04:42
Maxime Salvi ARIMAT
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(Friday No-Gi)
20
Acabado
Xavier Freitag
Tytan Tewhakaara Won by Submission - 03:31
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Middle (under 73kg)
(Friday No-Gi)
24
Acabado
Kahale Gross
Lions Den Whangarei
Won by points - 05:00
Brody West Reign Mma
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (under 98.4kg)
(Friday No-Gi)
24
Acabado
Grant Buchan
Combat Room Jiujitsu
Viliami Ballard Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Won by Submission - 00:51
Women No-Gi / Purple / Adult / Middle (under 73kg)
(Friday No-Gi)
19
Acabado
Rebecca Annan
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 02:06
Jordan Doherty Carlson Gracie Queenstown
Men No-Gi / Purple / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(Friday No-Gi)
23
Acabado
Nick Kim
Ben Te Tai Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 04:09
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 42.6kg
(Friday No-Gi)
23
Acabado
Lane Bleakley
ROC Taupo
Tawhai Donaldson Tsunami ST Tuwharetoa Won by points - 04:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (under 98.4kg)
(Friday No-Gi)
25
Acabado
Grant Buchan
Combat Room Jiujitsu
Gary Szabo Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:21
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(Friday No-Gi)
21
Acabado
Aruahi MOULON
ARIMAT
Won by points - 04:00
Lachlan Ah Mann Oceanside Jiu Jitsu NZ
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (under 74.2kg)
(Friday No-Gi)
23
Acabado
Jack Lucev
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 02:27
Brad Morgan Gracie Gym Palmerston North
Men No-Gi / Blue / Adult / Feather (under 68kg)
(Friday No-Gi)
27
Acabado
Joseph Hines
Mill Hill BJJ
Won by points - 06:00
Flavio Nefi Carneiro De Brito Submission Takapuna
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(Friday No-Gi)
23
Acabado
Zack Bennett
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 06:00
Cameron Jones Tu Kaha Auckland City
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Middle (under 73kg)
(Friday No-Gi)
25
Acabado
Tony Su
Bucklands Beach BJJ
Won by Submission - 01:59
Brody West Reign Mma
Men No-Gi / Purple / Adult / Feather (under 68kg)
(Friday No-Gi)
28
Acabado
Ryan Medcalf
Bucklands Beach BJJ
Damian Nam Oliver MMA Browns Bay Won by Submission - 06:09
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Light (under 66.2kg)
(Friday No-Gi)
27
Acabado
Trevor Coetzee
Lions Den Whangarei
Won by points - 05:00
Maxime Salvi ARIMAT
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (under 74.2kg)
(Friday No-Gi)
24
Acabado
Paul Oh
DAREDEVIL JIU JITSU
Sameer Sheraz Gracie Gym Palmerston North Won by Submission - 01:04
Men No-Gi / Brown / Master 4 (46+ yrs) / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(Friday No-Gi)
26
Acabado
Hohepa Tawhara
MAI Dojo - Gracie Gym Wellington
Arona Marsters Fresh Jiu-Jitsu Won by Decision - 05:00
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Medium Heavy (under 79.8kg)
(Friday No-Gi)
29
Acabado
Joseph Fray
DAREDEVIL JIU JITSU
Hauarii Cacelin ARIMAT Won by Submission - 01:08
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Light (under 66.2kg)
(Friday No-Gi)
25
Acabado
Max Cullen
Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Brandon Meyer Bucklands Beach BJJ Won by points - 05:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (under 98.4kg)
(Friday No-Gi)
26
Acabado
Viliami Ballard
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 01:24
Gary Szabo Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 61.7kg
(Friday No-Gi)
27
Acabado
Aurora Terry
Won by Submission - 00:28
Dymond-jordan Coghlan -Tomai Alliance Mt Eden
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (under 74.2kg)
(Friday No-Gi)
25
Acabado
Darren Cantwell
Zero Gravity Martial Arts
Igor Gabriel Gracie Allegiance Team New Zealand Won by Submission - 01:27
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Light (under 66.2kg)
(Friday No-Gi)
28
Acabado
Sean Maguire
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Brooklyn Limpus Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 00:39
Men No-Gi / Blue / Adult / Feather (under 68kg)
(Friday No-Gi)
28
Acabado
Renard Joseph Velayo
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Oscar PETERSEN Won by Submission - 03:11
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Medium Heavy (under 79.8kg)
(Friday No-Gi)
30
Acabado
Joseph Fray
DAREDEVIL JIU JITSU
Jon Madoc Carlson Gracie Invercargill Won by Submission - 01:42
Men No-Gi / Purple / Adult / Middle (under 80.2kg)
(Friday No-Gi)
21
Acabado
Hugo Murphy
Atos Auckland
Cameron Redman Tu Kaha Auckland City Won by points - 07:00
Men No-Gi / Purple / Master 1 (30+ yrs) / Medium Heavy (under 86.2kg)
(Friday No-Gi)
31
Acabado
Greg Seebeck
Battalion Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 06:00
Tao David Omarumutu Jiu Jitsu Club
Men No-Gi / Brown / Adult / Light (under 74.2kg)
(Friday No-Gi)
29
Acabado
Sam Gray
Gracie Allegiance Team New Zealand
Brandon Mitchell Will Machado - Comp Team Won by points - 08:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (under 74.2kg)
(Friday No-Gi)
26
Acabado
Jordan Minifie
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 06:00
Josias Alberton Combat Room Jiujitsu
Men No-Gi / Brown / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(Friday No-Gi)
Acabado
Jay Jay Wilson
Alliance San Diego
Won by Walkover
Steven Matthews Atos Auckland
(Men No-Gi / Brown / Master 2 (36+ years) / Medium Heavy (under 86.2kg)
(Friday No-Gi)
30
Acabado
Jakub Alchimowicz
Tu Kaha Auckland City
Justin Shaw STMA Brasa Won by points - 05:00
Women No-Gi / Purple / Adult / Super Feather (under 52.6kg)
(Friday No-Gi)
26
Acabado
Wendy Tran
Gracie Parramatta
Anna Laura Kanashiro Scalon Atos Auckland Won by points - 07:00