Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Light (under 66.2kg)
(Friday No-Gi)
26
Završeno
Brooklyn Limpus
Oliver MMA New Lynn
Pobedio Završnicom - 04:42
Maxime Salvi ARIMAT
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(Friday No-Gi)
20
Završeno
Xavier Freitag
Tytan Tewhakaara Pobedio Završnicom - 03:31
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Middle (under 73kg)
(Friday No-Gi)
24
Završeno
Kahale Gross
Lions Den Whangarei
Pobeda po poenima - 05:00
Brody West Reign Mma
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (under 98.4kg)
(Friday No-Gi)
24
Završeno
Grant Buchan
Combat Room Jiujitsu
Viliami Ballard Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 00:51
Women No-Gi / Purple / Adult / Middle (under 73kg)
(Friday No-Gi)
19
Završeno
Rebecca Annan
Alliance Mt Eden
Pobedio Završnicom - 02:06
Jordan Doherty Carlson Gracie Queenstown
Men No-Gi / Purple / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(Friday No-Gi)
23
Završeno
Nick Kim
Ben Te Tai Oliver MMA New Lynn Pobedio Završnicom - 04:09
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / under 42.6kg
(Friday No-Gi)
23
Završeno
Lane Bleakley
ROC Taupo
Tawhai Donaldson Tsunami ST Tuwharetoa Pobeda po poenima - 04:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (under 98.4kg)
(Friday No-Gi)
25
Završeno
Grant Buchan
Combat Room Jiujitsu
Gary Szabo Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu Pobedio Završnicom - 01:21
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / under 34.9kg
(Friday No-Gi)
21
Završeno
Aruahi MOULON
ARIMAT
Pobeda po poenima - 04:00
Lachlan Ah Mann Oceanside Jiu Jitsu NZ
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (under 74.2kg)
(Friday No-Gi)
23
Završeno
Jack Lucev
Will Machado - Comp Team
Pobedio Završnicom - 02:27
Brad Morgan Gracie Gym Palmerston North
Men No-Gi / Blue / Adult / Feather (under 68kg)
(Friday No-Gi)
27
Završeno
Joseph Hines
Mill Hill BJJ
Pobeda po poenima - 06:00
Flavio Nefi Carneiro De Brito Submission Takapuna
Men No-Gi / Blue / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(Friday No-Gi)
23
Završeno
Zack Bennett
Oliver MMA New Lynn
Pobeda po poenima - 06:00
Cameron Jones Tu Kaha Auckland City
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Middle (under 73kg)
(Friday No-Gi)
25
Završeno
Tony Su
Bucklands Beach BJJ
Pobedio Završnicom - 01:59
Brody West Reign Mma
Men No-Gi / Purple / Adult / Feather (under 68kg)
(Friday No-Gi)
28
Završeno
Ryan Medcalf
Bucklands Beach BJJ
Damian Nam Oliver MMA Browns Bay Pobedio Završnicom - 06:09
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Light (under 66.2kg)
(Friday No-Gi)
27
Završeno
Trevor Coetzee
Lions Den Whangarei
Pobeda po poenima - 05:00
Maxime Salvi ARIMAT
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (under 74.2kg)
(Friday No-Gi)
24
Završeno
Paul Oh
DAREDEVIL JIU JITSU
Sameer Sheraz Gracie Gym Palmerston North Pobedio Završnicom - 01:04
Men No-Gi / Brown / Master 4 (46+ yrs) / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(Friday No-Gi)
26
Završeno
Hohepa Tawhara
MAI Dojo - Gracie Gym Wellington
Arona Marsters Fresh Jiu-Jitsu Pobedio Odlukom - 05:00
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Medium Heavy (under 79.8kg)
(Friday No-Gi)
29
Završeno
Joseph Fray
DAREDEVIL JIU JITSU
Hauarii Cacelin ARIMAT Pobedio Završnicom - 01:08
Juvenile Men No-Gi / Blue / Juvenile Men / Light (under 66.2kg)
(Friday No-Gi)
25
Završeno
Max Cullen
Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Brandon Meyer Bucklands Beach BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Super Heavy (under 98.4kg)
(Friday No-Gi)
26
Završeno
Viliami Ballard
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 01:24
Gary Szabo Equipe Tsunami Brazilian Jiu-Jitsu
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / under 61.7kg
(Friday No-Gi)
27
Završeno
Aurora Terry
Pobedio Završnicom - 00:28
Dymond-jordan Coghlan -Tomai Alliance Mt Eden
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (under 74.2kg)
(Friday No-Gi)
25
Završeno
Darren Cantwell
Zero Gravity Martial Arts
Igor Gabriel Gracie Allegiance Team New Zealand Pobedio Završnicom - 01:27
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Light (under 66.2kg)
(Friday No-Gi)
28
Završeno
Sean Maguire
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Brooklyn Limpus Oliver MMA New Lynn Pobedio Završnicom - 00:39
Men No-Gi / Blue / Adult / Feather (under 68kg)
(Friday No-Gi)
28
Završeno
Renard Joseph Velayo
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Oscar PETERSEN Pobedio Završnicom - 03:11
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Medium Heavy (under 79.8kg)
(Friday No-Gi)
30
Završeno
Joseph Fray
DAREDEVIL JIU JITSU
Jon Madoc Carlson Gracie Invercargill Pobedio Završnicom - 01:42
Men No-Gi / Purple / Adult / Middle (under 80.2kg)
(Friday No-Gi)
21
Završeno
Hugo Murphy
Atos Auckland
Cameron Redman Tu Kaha Auckland City Pobeda po poenima - 07:00
Men No-Gi / Purple / Master 1 (30+ yrs) / Medium Heavy (under 86.2kg)
(Friday No-Gi)
31
Završeno
Greg Seebeck
Battalion Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 06:00
Tao David Omarumutu Jiu Jitsu Club
Men No-Gi / Brown / Adult / Light (under 74.2kg)
(Friday No-Gi)
29
Završeno
Sam Gray
Gracie Allegiance Team New Zealand
Brandon Mitchell Will Machado - Comp Team Pobeda po poenima - 08:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (under 74.2kg)
(Friday No-Gi)
26
Završeno
Jordan Minifie
Oliver MMA New Lynn
Pobeda po poenima - 06:00
Josias Alberton Combat Room Jiujitsu
Men No-Gi / Brown / Adult / Medium Heavy (under 86.2kg)
(Friday No-Gi)
Završeno
Jay Jay Wilson
Alliance San Diego
Pobeda bez borbe
Steven Matthews Atos Auckland
(Men No-Gi / Brown / Master 2 (36+ years) / Medium Heavy (under 86.2kg)
(Friday No-Gi)
30
Završeno
Jakub Alchimowicz
Tu Kaha Auckland City
Justin Shaw STMA Brasa Pobeda po poenima - 05:00
Women No-Gi / Purple / Adult / Super Feather (under 52.6kg)
(Friday No-Gi)
26
Završeno
Wendy Tran
Gracie Parramatta
Anna Laura Kanashiro Scalon Atos Auckland Pobeda po poenima - 07:00