Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Acabado
Che'-Nicole Hills
Gracie Gym Whangaroa
Won by points - 04:00
Kaylee Paruru Omarumutu Jiu Jitsu Club
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
9
Acabado
Tiare Peretira
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 01:22
Hanaia-Bree Hill Omarumutu Jiu Jitsu Club
Boys Gi / Grey / Kid 2 - Pee Wee / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8
Acabado
Unknown User
Core MMA Hamilton
Mason Hirini Gracie Gym NZ Won by points - 02:00
Boys Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-4
Acabado
Harrison Blake
Core MMA Hamilton
Valera Shcherbakov Oliver MMA Browns Bay Won by Submission - 01:01
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Acabado
Sean Findlay
DAREDEVIL JIU JITSU
Tyler Sionepeni VR Jiu Jitsu - Pakuranga Won by Submission - 01:22
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-5
Acabado
Teagan O'Brien
DAREDEVIL JIU JITSU
Won by Submission - 00:48
Abigaile Rose Amagsila GroundControl
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
5
Acabado
Jake McLanachan
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Ray Botica DAREDEVIL JIU JITSU Won by points - 03:00
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -69.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
13
Acabado
Christli Ismail
Bucklands Beach BJJ
Won by points - 04:00
Marama Pomana Gracie Gym Whangaroa
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-6
Acabado
Noah Crabtree
Tukaha Rotorua
Won by points - 04:00
Taku Baker
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-10
Acabado
Unknown User
Oliver MMA Browns Bay
Won by Submission - 03:14
Jono Anniss GroundControl
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
9
Acabado
Mateus Hooper
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 02:30
Lucas Chien Alliance Mt Eden
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Acabado
Jakob Nguyen
Ochiba
Lewis Martin Oliver MMA New Lynn Won by points - 03:00
Girls Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
6
Acabado
Monique Johnston
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 00:54
Yoko Fyson Oliver MMA Browns Bay
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -63kg
(8 MAT CONFIGURATION)
12
Acabado
Albie Hine
Oliver MMA Browns Bay
Harry Smart DAREDEVIL JIU JITSU Won by Submission - 02:22
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-8
Acabado
Menzies Zoubi
Dilmurodov BJJ
Won by points - 04:00
Seth Heke Ochiba
Men Gi / White / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Acabado
Hylton Lange-Smith
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Won by points - 05:00
Ben Oram GroundControl
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
10
Acabado
Damien Fernandes
Whangarei BJJ
Benji Amuimuia Ochiba Won by Submission - 00:52
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -69.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Acabado
Mason Barry
Tukaha Rotorua
Won by points - 04:00
Nelson Hustler
Boys Gi / Orange / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
12
Acabado
Riley Bryant
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 03:14
Kadin Jannenga Battalion Jiu-Jitsu Academy
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -37.6kg
(8 MAT CONFIGURATION)
15
Acabado
Sadie Budge
GroundControl
Won by points - 02:00
Tyreese Joie Tranquilino DAREDEVIL JIU JITSU
Boys Gi / Yellow / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Acabado
Josh Moffitt
Oliver MMA Browns Bay
Luke Moffitt Oliver MMA Browns Bay Won by points - 03:00
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -56.7kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-7
Acabado
Max Costello
Bush Jitsu
Anthony Van Eeden Will Machado - Comp Team Won by Submission - 03:52
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Acabado
Teyshon Miringaorangi
Hori Thai Rotorua
Won by Submission - 00:35
Xander Kalnins Core MMA Hamilton
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-12
Acabado
Lucas Hall
Te Maru Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:31
Maia Tomai-Wharepapa
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -31.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
12
Acabado
Caelum Mok
Bucklands Beach BJJ
Mason Hapi Alliance Mt Eden Won by Submission - 01:19
Girls Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -69.4kg
(8 MAT CONFIGURATION)
14
Acabado
Maryam Al-sharifi
Alliance Mt Eden
Won by points - 04:00
Marama Pomana Gracie Gym Whangaroa
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -51.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
12
Acabado
Drew O'Connor
Tukaha Rotorua
Charles Johnston Oliver MMA New Lynn Won by points - 04:00
Men Gi / White / Adult / Medium Heavy (-88.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
11
Acabado
Matt Selak
TORQUE BJJ
Liam Baney Oliver MMA New Lynn Won by points - 05:00
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
12
Acabado
Monica Christian
Checkmat Christchurch
Mia Hamiora Gracie Gym Whangaroa Won by Submission - 00:40
Girls Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -36.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-8
Acabado
Raiha Paewai
Gracie Gym Whangaroa
Won by Submission - 02:26
Raina Hills Gracie Gym Whangaroa
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-11
Acabado
Jesse Taulu
Alliance Mt Eden
Won by points - 04:00
Unknown User Oliver MMA Browns Bay
Boys Gi / Grey / Kid 3 - Mighty Mite / -27.2kg
(8 MAT CONFIGURATION)
13
Acabado
Ruben Benjamin Stein
Ochiba
Jacob Mataio Zero Gravity Martial Arts Won by points - 03:00