Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(No-Gi Regionals)
11
Окончено
Fin Polkinghorne
Ochiba
Won by Submission - 03:14
Callum Mackie Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / White / -49kg / Kid 5 - Youth
(No-Gi Regionals)
1-27
Окончено
Taylor Capper
Zero Gravity Martial Arts
Won by points - 04:00
Christoph Meyer Bucklands Beach BJJ
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
24
Окончено
Hunter Murray-Simon
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by points - 04:00
Azaiah Fitisemanu Oliver MMA New Lynn
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(No-Gi Regionals)
2-28
Окончено
Nevaeha Perkins
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Aurora Terry Won by Submission - 02:51
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
20
Окончено
Jonny-rex Smith
Whangarei BJJ
Caleb Fawcett Tukaha Rotorua Won by Submission - 01:54
Girls No-Gi / Grey / -55.8kg / Kid 6 - Teen
(No-Gi Regionals)
28
Окончено
Marama Pomana
Gracie Gym Whangaroa
Alicia Medcalf Bucklands Beach BJJ Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(No-Gi Regionals)
12
Окончено
Benji Amuimuia
Ochiba
Joseph Hicks Oliver MMA South Auckland Won by Submission - 01:27
Boys No-Gi / Orange / -61.7kg / Kid 5 - Youth
(No-Gi Regionals)
1-29
Окончено
James Craven
Zero Gravity Martial Arts
Won by points - 04:00
Ngakau Wayne Oliver MMA South Auckland
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -36.3kg
(No-Gi Regionals)
24
Окончено
Levi Hicks
Oliver MMA South Auckland
Won by Submission - 01:04
Conor Lamb Zero Gravity Martial Arts
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
25
Окончено
Anton Te Dorsthorst
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 04:00
Campbell Benton Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -36.3kg
(No-Gi Regionals)
25
Окончено
Max Shallard
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 04:00
Jack Andrews Zero Gravity Martial Arts
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(No-Gi Regionals)
2-30
Окончено
Desire Talia Pologa
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 04:00
Aurora Terry
Boys No-Gi / Grey / -42.6kg / Kid 5 - Youth
(No-Gi Regionals)
15
Окончено
Xander Webb
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Won by Submission - 02:33
Dylan Lucas Leilua Oliver MMA South Auckland
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
1-32
Окончено
Morgan Rogers
Cheyanne Torrington Hori Thai Rotorua Won by points - 04:00
Girls No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -68kg
(No-Gi Regionals)
29
Окончено
Anise Umaga
Alliance Mt Eden
Won by Submission - 01:44
Nicky Karaitiana Fresh Jiu-Jitsu
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
26
Окончено
Hunter Murray-Simon
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by points - 04:00
Krsna Prasad Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(No-Gi Regionals)
28
Окончено
Kieran Archer
Conor Johnson Oliver MMA Browns Bay Won by Submission - 00:52
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -36.3kg
(No-Gi Regionals)
26
Окончено
Levi Hicks
Oliver MMA South Auckland
Won by Submission - 03:54
Max Shallard Oliver MMA New Lynn
Girls No-Gi / Grey / -55.8kg / Kid 6 - Teen
(No-Gi Regionals)
30
Окончено
Marama Pomana
Gracie Gym Whangaroa
Alicia Medcalf Bucklands Beach BJJ Won by Submission - 01:23
Boys No-Gi / Orange / -61.7kg / Kid 5 - Youth
(No-Gi Regionals)
1-30
Окончено
James Craven
Zero Gravity Martial Arts
Diego Leilua Won by Submission - 02:18
Girls No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -68kg
(No-Gi Regionals)
31
Окончено
Bianca Fafeita
Tukaha Rotorua
Won by points - 04:00
Nicky Karaitiana Fresh Jiu-Jitsu
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -44kg
(No-Gi Regionals)
2-31
Окончено
Kaige Brown
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 02:39
Drew O'Connor Tukaha Rotorua
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
27
Окончено
Iraia Watene
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Aimon Kissun Oliver MMA New Lynn Won by Submission - 03:44
Boys No-Gi / Grey / -42.6kg / Kid 5 - Youth
(No-Gi Regionals)
16
Окончено
Caleb Bromley
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Won by Submission - 01:07
Jordie Elliott Fresh Jiu-Jitsu
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(No-Gi Regionals)
29
Окончено
Kieran Archer
Conor Johnson Oliver MMA Browns Bay Won by Submission - 01:27
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(No-Gi Regionals)
1-33
Окончено
Morgan Rogers
Cheyanne Torrington Hori Thai Rotorua Won by points - 04:00
Girls No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(No-Gi Regionals)
2-32
Окончено
Tayla Elliott
Fresh Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:56
Nevaeha Perkins Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -53.3kg
(No-Gi Regionals)
33
Окончено
Nixon Suddens
Oliver MMA New Lynn
Won by points - 04:00
Alex Benton Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -36.3kg
(No-Gi Regionals)
27
Окончено
Conor Lamb
Zero Gravity Martial Arts
Jack Andrews Zero Gravity Martial Arts Won by points - 04:00
Boys No-Gi / White / Kid 6 - Teen / -61.7kg
(No-Gi Regionals)
28
Окончено
Cody Elwin
Martial Fitness
Sam Patchett Oliver MMA New Lynn Won by points - 04:00
Boys No-Gi / Orange / -61.7kg / Kid 5 - Youth
(No-Gi Regionals)
1-31
Окончено
Ngakau Wayne
Oliver MMA South Auckland
Diego Leilua Won by Submission - 01:48
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -44kg
(No-Gi Regionals)
2-33
Окончено
Kaige Brown
Oliver MMA New Lynn
Won by Submission - 03:36
Drew O'Connor Tukaha Rotorua