Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men No-Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Heavy (-92.30kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
7-45
Färdig
Sungjin Bae
Glenn Smith Whangarei BJJ Vann på Submission - 04:36
Juvenile Men No-Gi / Orange / Juvenile Men / Medium Heavy (-79.8kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
47
Färdig
Harley Rieger
Tu Kaha Auckland City
Jacksyn Hill Tukaha Rotorua Vann på poäng - 05:00
Men No-Gi / Blue / Adult / Light (-74.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
4-48
Färdig
Sukhpal Singh
Core MMA Hamilton
Garth Amrein Global Jiu Jitsu Academy Katikati Vann på poäng - 05:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
5-47
Färdig
Sefton Harrison
Te Kura Awhio Gisborne
Cameron Redman Tu Kaha Auckland City Vann på Submission - 04:15
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
45
Färdig
Bas Hollander
Alliance Mt Eden
Joshua Marshall Oliver MMA Browns Bay Vann på Submission - 00:59
Girls No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / -55.8kg
(8 MAT CONFIGURATION)
8-35
Färdig
Ave Frost
Tukaha Rotorua
Indy Deavoll Carlson Gracie Queenstown Vann på Submission - 01:56
Women No-Gi / Blue / Adult / Heavy (over 80.3kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
4-43
Färdig
Stephani Mitchell
Balance Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 04:34
Chanelle Kirker The Combat Centre
Men No-Gi / Blue / Master 3 (41+ yrs) / Heavy (-92.30kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
7-43
Färdig
Darryn Maguire
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Josh Tapsell Tukaha Rotorua Vann på Submission - 01:55
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Light (-66.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
44
Färdig
Jack Dane
Bucklands Beach BJJ
Kris Lu Oliver MMA Browns Bay Vann på poäng - 04:26
Girls No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(8 MAT CONFIGURATION)
1-52
Färdig
Scarlett Bloxham
Underground BJJ Te Puna
Vann på poäng - 04:00
Darlia Riwhi-Hill Oliver MMA South Auckland
Boys No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / over 85.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-48
Färdig
Ryker Tepania
The North - Oliver MMA
Vann på poäng - 04:00
Cuba Luka Te Maru Jiu Jitsu
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -53.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
42
Färdig
Callum Mackie
Oliver MMA New Lynn
Vann på poäng - 04:00
Finn Jensen Oliver MMA Napier
Boys No-Gi / Grey / Kid 6 - Teen / over 85.3kg
(8 MAT CONFIGURATION)
2-49
Färdig
Ethan Chen
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Vann på Submission - 02:22
Manaia Shepherd Omarumutu Jiu Jitsu Club
Men No-Gi / Blue / Adult / Feather (-68kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
8-37
Färdig
Dan Snedden
The Combat Centre
Charles Johnston Oliver MMA New Lynn Vann på Submission - 01:20
Women No-Gi / Purple / Adult / Feather (-59.4kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
6-42
Färdig
Jojo Walsh
Riverside Jiu Jitsu
Vann på Submission
Sarah Wong Tu Kaha Auckland City
Men No-Gi / Blue / Master 1 (30+ yrs) / Heavy (-92.30kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
7-46
Färdig
Sungjin Bae
Robert Baxter Gracie Gym Palmerston North Vann på Submission - 01:58
Juvenile Women No-Gi / Blue / Juvenile Women / Middle (-70.8kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-54
Färdig
Waikura Taiapa
Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Aurora Terry DAREDEVIL JIU JITSU Vann på Submission - 00:55
Women No-Gi / Blue / Adult / Heavy (over 80.3kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
4-44
Färdig
Bailey Lennard
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Sereima Tarogi GARAGE JIU-JITSU Vann på poäng - 06:00
Men No-Gi / Purple / Adult / Middle (-80.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
6-41
Färdig
Jack Helme
Balance Jiu-Jitsu
Gus Barrier Core MMA Hamilton Vann på Submission - 04:08
Men No-Gi / Blue / Master 3 (41+ yrs) / Heavy (-92.30kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
7-44
Färdig
Josh Tapsell
Tukaha Rotorua
Vann på poäng - 04:59
Mike Capper Zero Gravity Martial Arts
Juvenile Women No-Gi / Blue / Juvenile Women / Medium Heavy (over 70.8kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
2-52
Färdig
Lily Houben
Core MMA Hamilton
Vann på poäng - 05:00
Claudette Roux Coast Academy
Men No-Gi / Blue / Adult / Feather (-68kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
8-38
Färdig
Hayden Watt
The Combat Centre
Monte McLean Carlson Gracie Invercargill Vann på poäng - 06:00
Juvenile Men No-Gi / White / Juvenile Men / Light (-66.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
43
Färdig
Erek Morris
Bush Jitsu
Vann på Submission - 04:07
Caleb Foreman Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Men No-Gi / White / Adult / Light (-74.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
45
Färdig
Kevin Pratt
Syzygy BJJ
Vann på poäng - 05:00
Manvir Singh Carlson Gracie Wanaka
Men No-Gi / Purple / Master 2 (36+ yrs) / Light (-74.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
49
Färdig
Julio Gomes
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Matt Burrowes The Combat Centre Vann på Submission
Men No-Gi / Purple / Adult / Ultra Heavy (over 98.4kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
5-51
Färdig
Julius Poananga
Core MMA Hamilton
Vann på poäng - 07:00
Dylan Kingi Gracie Allegiance Team New Zealand
Women No-Gi / Purple / Adult / Feather (-59.4kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
6-43
Färdig
Jojo Walsh
Riverside Jiu Jitsu
Sarah Wong Tu Kaha Auckland City Vann på poäng - 07:00
Juvenile Men No-Gi / Orange / Juvenile Men / Medium Heavy (-79.8kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
48
Färdig
Leon Zhang
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Jacksyn Hill Tukaha Rotorua Vann på Submission - 02:46
Juvenile Women No-Gi / Blue / Juvenile Women / Feather (-57.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-56
Färdig
Te Waereti Tekaha
East Coast BJJ Whakatane
Vann på Submission - 04:37
Jezzabella Bianco Alliance Mt Eden
Men No-Gi / Purple / Adult / Medium Heavy (-86.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
5-48
Färdig
Zack Bennett
Oliver MMA New Lynn
Vann på poäng - 07:00
Cameron Redman Tu Kaha Auckland City
Juvenile Women No-Gi / Blue / Juvenile Women / Middle (-70.8kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
1-55
Färdig
Aurora Terry
DAREDEVIL JIU JITSU
Vann på Submission - 02:50
Christli Ismail Bucklands Beach BJJ
Men No-Gi / Blue / Adult / Middle (-80.2kg)
(8 MAT CONFIGURATION)
46
Färdig
Joseph Barton
Vann på poäng - 06:00
Chris Allan Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe