Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(10 MAT 9AM START)
5-18
Färdig
Thais De Souza
The Combat Centre
Vann på Submission - 01:15
Tyla White
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(10 MAT 9AM START)
7-18
Färdig
Ashton Wiessing
TORQUE BJJ
Vann på poäng - 04:00
Eli Wilkin Heads Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -49.9kg
(10 MAT 9AM START)
18
Färdig
Theo Noble
Choice Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 00:50
Heath Tuapawa GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(10 MAT 9AM START)
5-19
Färdig
Louis Mathis
Fresh Jiu-Jitsu
Aryan Liddell The Combat Centre Vann på Submission - 00:31
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -53.3kg
(10 MAT 9AM START)
21
Färdig
Nathaniel Busque
Vann på poäng - 04:00
Jude Dennis Oliver MMA Browns Bay
Boys Gi / White / Kid 6 - Teen / -68.9kg
(10 MAT 9AM START)
1-21
Färdig
Theo Mitchell
Westside Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 04:00
Gaeul Isaia VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Girls Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -63kg
(10 MAT 9AM START)
2-21
Färdig
Elora Trembath
Tu Kaha Waiheke
Vann på poäng - 04:00
Charlie Pettman Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(10 MAT 9AM START)
17
Färdig
Caelum Mok
Bucklands Beach BJJ
Vann på Submission - 01:32
Lucas Martins DAREDEVIL JIU JITSU
Girls Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(10 MAT 9AM START)
6-21
Färdig
Awatea Lee-David
Omarumutu Jiu Jitsu Club
Lily Hayes Oliver MMA South Auckland Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / White / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(10 MAT 9AM START)
8-21
Färdig
Aleksandr Morozov
Auckland SAMBO Club
Vann på poäng - 04:00
Poroa Tana-Hamiora DAREDEVIL JIU JITSU
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(10 MAT 9AM START)
5-20
Färdig
Barclay Fenwick
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Vann på Submission - 03:19
Hamza Dadabhai
Girls Gi / White / Kid 6 - Teen / -51.3kg
(10 MAT 9AM START)
19
Färdig
Ana Cecilia Maciel
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Vann på Submission - 01:28
Olivia Ryder Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Girls Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -51.3kg
(10 MAT 9AM START)
4-21
Färdig
Darlia Riwhi-Hill
Oliver MMA South Auckland
Vann på Submission - 01:43
Duda Silva Alliance Mt Eden
Boys Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -44kg
(10 MAT 9AM START)
18
Färdig
Lawrence Jacob Alabastro
DAREDEVIL JIU JITSU
Vann på poäng - 04:00
Sam BETTERIDGE Tsunami Southern Tribes Waiwhakaiho
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(10 MAT 9AM START)
Färdig
Adam Shen
GC TEAM BRAZILIAN JIU-JITSU
Vann på Walkover
Rohan Kumar DAREDEVIL JIU JITSU
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(10 MAT 9AM START)
7-20
Färdig
Curt Dabalos
Grappling-Lab BJJ Club Howick
Vann på Submission - 03:22
Zeb Van Egmond Heads Brazilian Jiu Jitsu
Men Gi / Purple / Adult / Heavy (-94.1kg)
(10 MAT 9AM START)
2-20
Färdig
Pedro Curi
DAREDEVIL JIU JITSU
Lucas Mazucato Pimentel Alliance Mt Eden Vann på poäng - 07:00
Juvenile Women Gi / White / Juvenile Women / Light (-65.8kg)
(10 MAT 9AM START)
20
Färdig
Alexia Touchette
Alliance Mt Eden
Vann på poäng - 05:00
Hanalei Purea Coromandel BJJ
Boys Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(10 MAT 9AM START)
1-22
Färdig
Eric Jia
VR Jiu Jitsu - Pakuranga
Vann på Submission - 02:22
Liam Read Oliver MMA New Lynn
Juvenile Men Gi / White / Juvenile Men / Feather (-61.2kg)
(10 MAT 9AM START)
22
Färdig
João Vitor Wörner
Alliance Jiu Jitsu North Shore
Vann på Submission - 01:56
Sebastian Monk Coast Academy
Boys Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -45.4kg
(10 MAT 9AM START)
6-20
Färdig
Cairo Anandanayagam
Tukaha Jiu Jitsu
Samuel Liu GroundControl Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / White / Kid 4 - Junior / -40.8kg
(10 MAT 9AM START)
8-22
Färdig
Katarina Radosevic
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Vann på poäng - 04:00
Omaio Cannons Tu Kaha Auckland City
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(10 MAT 9AM START)
5-21
Färdig
Maci Laarakkers
Choice Jiu Jitsu Academy
Thais De Souza The Combat Centre Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -31.8kg
(10 MAT 9AM START)
Färdig
Sylvie Donovan
Coromandel BJJ
Scarlett De Gruchy Zero Gravity Martial Arts Vann på Walkover
Girls Gi / White / Kid 4 - Junior / -36.3kg
(10 MAT 9AM START)
4-20
Färdig
Mackenzie Douglas
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
Isa Hamill Eastside Grapplers Aotearoa Vann på poäng - 04:00
Juvenile Men Gi / Blue / Juvenile Men / Middle (-74.8kg)
(10 MAT 9AM START)
24
Färdig
Gustavo Curi
DAREDEVIL JIU JITSU
Vann på poäng - 05:00
Xavier Lo Alliance Mt Eden
Boys Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(10 MAT 9AM START)
20
Färdig
Danny Wills
Coromandel BJJ
Vann på Submission - 01:05
Caelum Mok Bucklands Beach BJJ
Boys Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -44kg
(10 MAT 9AM START)
7-19
Färdig
Enrique Thakur-Wall
Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe
JJ Blake ALIVE dojo Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / White / Kid 4 - Junior / -59kg
(10 MAT 9AM START)
6-22
Färdig
Cavalli Tana-Hamiora
DAREDEVIL JIU JITSU
Briannah Douglas Xtreme Cavalcanti bjj Pukekohe Vann på Submission - 01:59
Boys Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -45.4kg
(10 MAT 9AM START)
1-23
Färdig
Hugh Donovan
Coromandel BJJ
Vann på Submission - 01:10
Brayden Read Oliver MMA New Lynn
Boys Gi / Green / Kid 6 - Teen / -51.3kg
(10 MAT 9AM START)
19
Färdig
Dallas Eketone-TeKanawa
DS Team Auckland
Vann på poäng - 04:00
Jai Field TUKAHA
Girls Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -50.3kg
(10 MAT 9AM START)
Färdig
Sylvie Fenwick
Hold Down Brazilian Jiu Jitsu & MMA
Tyla White Vann på Walkover