Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / -73.5kg
(8 Mat Configuration)
22
Färdig
Daniel Benton
Oliver MMA Browns Bay
Vann på Submission - 01:57
Carlos Tatupu Oliver MMA South Auckland
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(8 Mat Configuration)
20
Färdig
Sonny Keegan
GroundControl
Tyler Sionepeni VR Jiu Jitsu - Pakuranga Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(8 Mat Configuration)
19
Färdig
Lucifero Spraggs
Alliance Mt Eden
Vann på Submission - 00:38
Alex Suddens Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / Green / Kid 6 - Teen / -55.8kg
(8 Mat Configuration)
28
Färdig
Corban Glew
GroundControl
Vann på Submission - 01:13
Alex Benton Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(8 Mat Configuration)
20
Färdig
Charles Johnston
Oliver MMA New Lynn
Cormac Barnett Oliver MMA Kapiti Vann på Submission - 01:50
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(8 Mat Configuration)
1-25
Färdig
Krsna Prasad
Oliver MMA New Lynn
Anton Te Dorsthorst Oliver MMA New Lynn Vann på Submission - 00:48
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / over 57.6kg
(8 Mat Configuration)
26
Färdig
Manaaki Kearns
AucklandBJJ.com
Sebastian Morgan Zero Gravity Martial Arts Vann på Submission - 01:03
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -30.4kg
(8 Mat Configuration)
2-23
Färdig
Logan Whittaker-Cooke
ROC Taupo
Vann på Submission - 00:11
Seb Te Kahika Te Kura Awhio Gisborne
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(8 Mat Configuration)
24
Färdig
Dante Hansen
Tukaha Rotorua
Vann på poäng - 04:00
Unknown User Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Juvenile Women No-Gi / White / Juvenile Women / Middle (-70.8kg)
(8 Mat Configuration)
31
Färdig
Ella Claydon
Physical Impact
Phoenix Huta Inglewood BJJ Vann på Submission - 05:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(8 Mat Configuration)
2-26
Färdig
Benji Amuimuia
Ochiba
Tyler Bromley Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 00:37
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -61.7kg
(8 Mat Configuration)
23
Färdig
Kian McNamara
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Royel Banik Hape Gracie Gym Tauranga Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / White / -53.3kg / Kid 6 - Teen
(8 Mat Configuration)
30
Färdig
Hoki Wesche
Hybrid MMA
Vann på Submission - 02:52
Sam Patchett Oliver MMA New Lynn
Boys No-Gi / White / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(8 Mat Configuration)
1-29
Färdig
Elliot Hammond
East Coast BJJ Whakatane
Vann på poäng - 04:00
Josh O'Malley Oliver MMA Browns Bay
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -30.4kg
(8 Mat Configuration)
2-24
Färdig
JV Corning
ROC Taupo
Vann på Submission - 00:36
Seb Te Kahika Te Kura Awhio Gisborne
Girls No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -25.9kg
(8 Mat Configuration)
19
Färdig
Scarlett Harlen
Gracie Allegiance Team New Zealand
Kyra Baker Vann på Submission - 00:20
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(8 Mat Configuration)
2-27
Färdig
Fin Polkinghorne
Ochiba
Vann på Submission - 01:29
Ty Campbell Global Jiu Jitsu Academy Katikati
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -39.5kg
(8 Mat Configuration)
21
Färdig
Tyler Simpson
Carlson Gracie Queenstown
Carmelo Morton Alliance Mt Eden Vann på poäng - 04:00
Girls No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -61.7kg
(8 Mat Configuration)
22
Färdig
Marama Pomana
Gracie Gym Whangaroa
Nicky Karaitiana Fresh Jiu-Jitsu Vann på poäng - 04:00
Juvenile Women No-Gi / White / Juvenile Women / Under 90kgs
(8 Mat Configuration)
26
Färdig
Brodie Campbell
Gracie Gym Whangaroa
Sarah Johnson Physical Impact Vann på poäng - 05:00
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / over 57.6kg
(8 Mat Configuration)
27
Färdig
Diani Kane O'brien
Gracie Gym Whangaroa
Tawhiri Le Comte-Hepburn Tukaha Rotorua Vann på Submission - 03:26
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -49kg
(8 Mat Configuration)
1-26
Färdig
Azaiah Fitisemanu
Oliver MMA New Lynn
Arama Campbell Global Jiu Jitsu Academy Katikati Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 4 - Junior / -34.9kg
(8 Mat Configuration)
2-28
Färdig
Hamish Donaldson
Ochiba
Jesse Pouwhare Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy Vann på Submission - 02:31
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -42.6kg
(8 Mat Configuration)
21
Färdig
Alex Suddens
Oliver MMA New Lynn
Charles Johnston Oliver MMA New Lynn Vann på Submission - 00:45
Boys No-Gi / Orange / Kid 5 - Youth / -68kg
(8 Mat Configuration)
26
Färdig
Diego Leilua
Tipene Thompson Tsunami Southern Tribes Tuwharetoa Vann på Submission - 01:21
Boys No-Gi / Yellow / Kid 5 - Youth / -61.7kg
(8 Mat Configuration)
24
Färdig
Karauria Ruwhiu
Te Kura Awhio Gisborne
Vann på poäng - 04:00
Corvynn O'brien Gracie Gym Whangaroa
Boys No-Gi / Orange / Kid 6 - Teen / over 85.3kg
(8 Mat Configuration)
24
Färdig
Jacob Isherwood
Southern Tribes Tuwharetoa
Vann på Submission - 00:30
Jordan Tuhaka Te Kura Awhio Gisborne
Girls No-Gi / Yellow / -39.5kg / Kid 4 - Junior
(8 Mat Configuration)
24
Färdig
Saya Kraetzer
Oliver MMA New Lynn
Vann på Submission - 02:20
Alicia Tottenham DAREDEVIL JIU JITSU
Boys No-Gi / Green / Kid 6 - Teen / -55.8kg
(8 Mat Configuration)
29
Färdig
Noah Gillanders
Hori Thai Rotorua
Alex Benton Oliver MMA Browns Bay Vann på Submission - 00:08
Boys No-Gi / Grey / Kid 4 - Junior / -30.4kg
(8 Mat Configuration)
2-25
Färdig
Remy Te Aho Taong
Gracie Gym Wellington
Logan Whittaker-Cooke ROC Taupo Vann på Submission - 02:07
Boys No-Gi / Grey / Kid 5 - Youth / -55.3kg
(8 Mat Configuration)
25
Färdig
Dante Hansen
Tukaha Rotorua
Unknown User Global Jiu Jitsu Academy Katikati Vann på poäng - 04:00
Boys No-Gi / Yellow / Kid 6 - Teen / -55.8kg
(8 Mat Configuration)
27
Färdig
Dominic Martin
Waikato Brazilian Jiu Jitsu Academy
Nixon Suddens Oliver MMA New Lynn Vann på Submission - 00:25